Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Aktualny komunikat_WAKO Cad. & Jun. Europ. Championships 2015_22-31.08.2015 - San Sebastian (Hiszpania)

18.08.2015
Aktualny komunikat_WAKO Cad. & Jun. Europ. Championships 2015_22-31.08.2015 - San Sebastian (Hiszpania)
Uwaga! Zmiany i dodatkowe komunikaty na czerwono !!!
  1. Zarząd PZKB podjął decyzję o dofinansowaniu koszulek, spodni dla kadry kadetów.
  • Zakup dresu - koszt 165 zł. jest kosztem powołanego kadeta, zamówienia e-mailem: biuro@pzkickboxing.pl,
  • Istnieje możliwość wypożyczenia dresu. W tym celu należy przesłać zamówienie e-miale: biuro@pzkickboxing.pl
  • Zakup stroju reprezentacji przez osoby wyjeżdżające na własny koszt: koszulka - 35 zł, spodenki 45 zł, spodnie 65 zł, dres 165 zł. Zmówienia prosimy przesyłać e-mailowo na adres: biuro@pzkickboxing.pl z potwierdzeniem przelewu, wskazaniem rozmiaru i adresu korespondencyjnego.
  • Stroje wysyłamy na koszt odbiorcy na wskazany adres korespondencyjny lub jest on możliwy do odbioru przy autokarze.
  • Zamówienie pakowane jest indywidualnie z opisem tj. nazwiskiem osoby zamawiającej.
  1. Zawodnikowi kadry narodowej i trenerom przysługuje koszulka oraz spodnie (spodenki) na 1 start w roku, zaś dres raz na 2 lata.

Polski Związek Kickboxingu ma wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału
w Mistrzostwa Europy 2015 dla Kadetów i Juniorów.
Mistrzostwa te będą odbywać się w urokliwym miasteczku San Sebastian w Hiszpanii od 22 do 31 sierpnia 2015.

KIEROWNIKIEM WYPRAWY ZOSTAŁA MIANOWANA TRENER KADRY KADETÓW LC - AGNIESZKA TURCHAN


Jest to bardzo ważne wydarzenie dla Kadetów i Juniorów, ponieważ to Oni właśnie są naszą przyszłością, a start w tych zawodach jest wielką szansa dla naszych przyszłych mistrzów, aby mogli wykazać się swoim potencjałem.

Link: http://wakoweb.com/en/event/wako-cadets--juniors-european-championships-2015/0721cbbc-4501-4e54-bf84-e518bb2f0fb0

Lista osób wyjeżdżających na ME w San Sebastian wraz z zaksięgowanymi wpłatami (aktualizacja: 18.08.2015).
Dziękujemy za terminowość dokonywanych wpłat.

Lp. Nazwisko Imię Nr licencji PZKB Imię i nazwisko trenera powołującego Formuła Kategoria Wagowa Kategoria wiekowa Płatność (dotacja, koszt własny) Wpłata
1 Adamek Michał 3288/A/2015 Grzegorz Engel, Tomasz Janowicz KL, LC do -89 kg Junior dotacja, dodatkowy start 168,00
2 Bala Dominik 0725/A/2015 Łukasz Rola K-1 81 kg Junior Młodszy koszt własny 2 605,00
3 Banaszek Patryk 1935/A/2015 Emilia Szabłowska PF -47 Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem 2 147,00
4 Bancer Sylwia 2908/A/2015 Maciej Domińczak LK plus60 kg Junior Młodszy dotacja dotacja
5 Benier Krzysztof 1714/A/2015 Tomasz Janowicz LC 57 Junior dotacja dotacja
6 Biś Krystian 2008/A/2014 Emilia Szabłowska, Agnieszka Turchan LC,PF -47 kg Kadet starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 258,00
7 Błotnicki Grzegorz 0501/A/2015 Agnieszka Turchan, Rafał Mazurowski KL, LC 52 kg Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 273,00
8 BONDER JULIA 3900/A/2015 Emilia Szabłowska PF -60 junior koszt własny 2 389,50
9 Borkowski Michał 2572/A/2015 Krzysztof Pajewski PF -84 Junior dotacja dotacja
10 Borowiec Damian 1345/A/2015 Grzegorz Engel KL 63 Junor dotacja dotacja
11 Brotoń Tomasz 3702/A/2015 Łukasz Rola K-1 71 KG Junior Młodszy 50% 1 302,50
12 Brusiło Mateusz 1144/A/2014 Łukasz Rola K-1 63,5 kg Junior Starszy 50% 1.302,50
13 Burdan Michał 3673/A/2015 Maciej Domińczak LK 75kg Junior Starszy 50% 1 302,50
14 Chymkowski Aleksander 3062/A/2015 Agnieszka Turchan, Emilia Szabłowska LC,PF -69 kg Kadet starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 218,00
15 Ciborska Justyna 3994/A/2015 Agnieszka Turchan LC +65 kg Kadet starszy koszt własny z dofinansowaniem 2 050,00
16 Cichoń Ewa 3224/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 52kg Junior Młodszy koszt własny 2 605,00
17 Cichoń Jolanta 3223/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC plus 60 Junior Młodszy dotacja dotacja
18 Dargiel Roksana 1214/A/2015 Łukasz Rola K-1 52 kg Junior Starszy dotacja dotacja
19 Dąbrowski Kacper 3810/A/2015 Rafał Mazurowski, Agnieszka Turchan LC, KL plus 69 Kadet Starszy koszt własny, dodatkowy start 2 367,00
20 Dąbrowski Mikołaj 1911/A/2015 Emilia Szabłowska PF 42 kg Kadet Młodszy koszt własny 2 389,50
21 Delekta Konrad 3716/A/2015 Łukasz Rola K-1 81kg Junior Starszy 50% 1 305,00
22 Di lalla Fabio 3675/A/2015 Maciej Domińczak LK 67 kg Junior Starszy dotacja dotacja
23 Domański Sebastian 3267/A/2015 Maciej Domińczak LK 81kg Junior Młodszy dotacja dotacja
24 Domińczak Maciej 1211/T/2015 Maciej Domińczak Trener Trener Trener dotacja dotacja
25 Dybowski Dominik 3170/A/2015 Grzegorz Engel KL do - 84 kg Junior dotacja dotacja
26 Dymek Mateusz 3183/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 63,5 kg Junior Młodszy dotacja dotacja
27 Dzikowska Ewelina 0786/A/2015 Tomasz Janowicz LC 70 Junior dotacja dotacja
28 Falkiewicz Justyna 1992/A/2015 Maciej Domińczak LK -52 Junior Starszy koszt własny 2 605,00
29 Fluder Miłosz 3154/A/2015 Grzegorz Engel KL 69 kg Junior dotacja dotacja
30 Gąszczak Rafał 3634/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 91 kg Junior dotacja dotacja
31 Gielata Adam 3663/A/2015 Łukasz Rola K-1 71 kg Junior Starszy dotacja dotacja
32 Giera Krzysztof 3919/A/2015 Łukasz Rola K-1 60kg Junior Młodszy koszt własny 2 605,00
33 Groń Julia 3648/a/2015 Maciej Domińczak LK 52 Junior Młodszy koszt własny 2 605,00
34 Gruszczyńska Anna 1991/A/2015 Łukasz Rola K-1 48 kg Junior Starszy 50% 1 302,50
35 Grzęda Dominik 2960/A/2015 Maciej Domińczak LK 81kg Junior Starszy 50% 1 302,50
36 Grzywacz Jakub 1936/A/2014 Agnieszka Turchan, Emilia Szabłowska LC, PF -42 kg Kadet starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 273,00
37 Jagiełłowicz Dominika 3796/A/2015 Agnieszka Turchan LC -55 kg Kadet starszy koszt własny z dofinansowaniem 2 050,00
38 Janowicz Tomasz 1170/T/2015 Tomasz Janowicz LC Trener Trener dotacja dotacja
39 Jaskuła Jakub 3266/A/2015 Łukasz Rola K-1 powyżej 81 Junior Młodszy dotacja dotacja
40 Jaworska Patrycja 1918/A/2015 Emilia Szabłowska PF 65 Kadet koszt własny z dofinansowaniem 2 389,50
41 Job Norbert 3658/A/2015 Maciej Domińczak LK 75kg Junior Starszy 50% 1 302,50
42 Kacperski Krzysztof 2188/S/2015 Sedzia Sędzia Sędzia Sędzia bez kosztów 2 340,00
43 Kalbarczyk Zuzanna 3139/A/2015 Agnieszka Turchan, Emilia Szabłowska LC, PF - 50 kg Kadet Starszy koszt własny, dodatkowy start 2 668,00
44 Kalisz Przemys ław 3873/A/2015 Rafał Mazurowski KL 57 kg Kadet Starszy 2 232,00 2 232,00
45 Kazieczko Wojciech 2321/A/2015 Łukasz Rola K-1 67 kg Junior Starszy 50% 1 302,50
46 Kisiel Ernest 0235/A/2014 Maciej Domińczak LK 60kg Junior Starszy 50% 1 300,00
47 Kopaniszyn Mikołaj 0752/A/2014 Łukasz Rola K-1 63,5 kg Junior Młodszy dotacja dotacja
48 Kozanecka Anna 3310/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 60 kg Junior Młodszy dotacja dotacja
49 Kozera Jakub 0587/A/2014 Maciej Domińczak LK 71kg Junior Starszy dotacja dotacja
50 Krzyżaniak Kamil 3551/A/2015 Maciej Domińczak LK 63,5 kg Junior Młodszy 50% 1 302,50
51 Kucharczyk Aleksandra 0550/A/2015 Agnieszka Turchan LC -60 kg Kadet starszy koszt własny z dofinansowaniem 2 050,00
52 Kucharzyk Krzysztof 0014/A/2014 Łukasz Rola K-1 60kg Junior Starszy 50% 1 302,50
53 Kuryłek Patryk 0685/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 54 kg Junior dotacja dotacja
54 Lach Mariusz 0718/A/2014 Łukasz Rola K-1 60 kg Junior Starszy dotacja dotacja
55 Lewalska Karolina 0171/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 70 kg Junior dotacja dotacja
56 Licha Zuzanna 1493/A/2015 Rafał Mazurowski, Agnieszka Turchan KL, LC 55 kg Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 367,00
57 Lipka Marta 3198/A/2015 Grzegorz Engel KL do + 70 kg Junior dotacja dotacja
58 Lóźniewska Oliwia Rafał Mazurowski KL Asystent Asystent koszt własny 2 340,00
59 Łaniewski Hubert 3195/A/2015 Rafał Mazurowski KL 57 kg Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem 2 240,00
60 Łaniewski Konrad 3196/A/2015 Rafał Mazurowski, Agnieszka Turchan KL, LC 63 kg Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem 2 240,00
61 Małecki Krzysztof 3342/A/2015 Maciej Domińczak LK 60 kg Junior Starszy 50% 1 302,50
62 Mańka Mikołaj 1710/A/2015 Rafał Mazurowski, Agnieszka Turchan KL, LC 47 kg Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 367,00
63 Mazurowski Rafał 0131/T/2015 Rafał Mazurowski Trener Trener Trener dotacja dotacja
64 Michalska Olga 3771/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 56 kg Junior dotacja dotacja
65 Mieńciuk Bartłomiej 2173/A/2015 Krzysztof Pajewski, Tomasz Janowicz PF, LC 74 Junior dotacja dotacja
66 Mijalski Filip 3249/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 63,5 kg Junior Starszy dotacja dotacja + dodatkowa koszulka
67 Mikołajczuk Kinga 2965/A/2015 Grzegorz Engel KL do - 50 kg Junior dotacja dotacja
68 Miśkiw Przemysław 2011/A/2015 Krzysztof Pajewski PF 74 Junior koszt własny 1 505,00
69 Moch Patryk 3652/A/2015 Łukasz Rola K-1 57kg Junior Starszy koszt własny 2 605,00
70 Nasulewicz Piotr 4050/T/2015 Rafał Mazurowski KL Asystent Asystent koszt własny 2 340,00
71 NASULEWICZ MAŁGORZATA Rafał Mazurowski Opiekun Opiekun Opiekun koszt własny 2 340,00
72 Nowak Weronika 3049/A/2015 Agnieszka Turchan, Rafał Mazurowski LC, KL 60 kg Kadet Starszy koszt własny, dodatkowy start 2 218,00
73 Pajewski Krzysztof 1567/T/2015 Krzysztof Pajewski Trener Trener Trener dotacja dotacja
74 Pietrucha Mateusz 1869/A/2015 Grzegorz Engel KL 57 Junior dotacja dotacja
75 Pietrzakowska Patrycja 3311/A/2015 Grzegorz Engel, Tomasz Janowicz KL, LC do plus 70 kg Junior dotacja dotacja
76 Pietrzykowska Ewa 0124/A/2014 Łukasz Rola K-1 56kg Junior Starszy DOTACJA dotacja
77 Piętak Klara 1173/A/2015 Rafał Mazurowski, Agnieszka Turchan KL, LC 65 kg Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 472,00
78 Piskorz Damian 1331/A/2014 Maciej Domińczak LK 71kg Junior Starszy dotacja dotacja
79 Pleśniak Dariusz 2465/T/2015 Trener Trener Trener Trener koszt własny 2475 w tym dres
80 Płusa Anna 3073/A/2015 Maciej Domińczak LK 56 kg Junior Starszy 50% 1 305,50
81 Połosak Kamil 3222/A/2015 Grzegorz Engel KL do -84 kg Junior dotacja dotacja
82 Pomieciński Michał 0285/A/2015 Maciej Domińczak LK 57kg Junior Starszy 50% 1 305,00
83 Puchała Patryk 2921/A/2015 Maciej Domińczak LK 67 junior młodszy koszt własny 2 605,00
84 Pudlicka Cecylia 0113/S/2015 Sędzia Sędzia Sędzia Sędzia koszt własny transportu, ubezpieczenia i dwóch noclegów na trasie 2 340,00
85 Pyra Marta 3103/A/2015 Tomasz Janowicz LC 50 Junior dotacja dotacja
86 Rogala Jarosław 1647/T/2015 Opiekun Opiekun Trener Trener koszt własny 1 000,00
87 Rogala Pola 3620/A/2015 Łukasz Rola K-1 65 Junior Starszy 50% 1 302,50
88 Rola Łukasz 1193/T/2015 Łukasz Rola Trener Trener Trener dotacja dotacja
89 Rosiak Patryk 3311/A/2015 Grzegorz Engel KL do - 89 kg Junior dotacja dotacja
90 Rosiński Lech brak aktualnej Trener Trener Trener Trener kosz własny 2 340,00
91 Rościński Kamil 0076/A/2014 Maciej Domińczak LK 63,5 kg Junior Starszy dotacja dotacja
92 Rybińska Joanna 0722/A/2014 Łukasz Rola K-1 52kg Junior Starszy dotacja dotacja
93 Sadowy Mikołaj 3345/A/2015 Grzegorz Engel KL do - 74 kg Junior dotacja dotacja
94 Samiła Sebastian 1959/A/2015 Rafał Mazurowski, Agnieszka Turchan KL, LC 63 kg Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem 2 324,00
95 Setla Julia 3110/A/2015 Emilia Szabłowska, Agnieszka Turchan LC, PF -50 kg Kadet starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 315,00
96 Skowrytko Adrianna 1104/A/2015 Piotr Siegoczyński PF -65 kg junior dotacja PF SEN dotacja PF SEN
97 Sobczak Mateusz 1635/A/2015 Łukasz Rola K-1 67kg Junior Młodszy 50% 1 302,50
98 Soboń Robert 3057/A/2015 Łukasz Rola K-1 54 kg Junior Starszy 50% 1 300,00
99 Socha Joanna 0655/A/2014 Maciej Domińczak LK 60KG Junior Starszy 50% 1 305,00
100 Sośnicki Mateusz Emilia Szabłowska PF -37 Kadet koszt własny z dofinansowaniem 2 090,00
101 Sroka Tomasz 0127/T/2015 Trener Trener Trener Trener koszt własny 2 340,00
102 Stańczak Artur 2806/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 86 kg Junior dotacja dotacja
103 Stawirej Aleksander 4179/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC plus 91 kg Junior dotacja dotacja
104 Stępień Piotr 4013/A/2015 Rafał Mazurowski KL 42 kg Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem 1 120,00
105 Sulewski Adrian 597/A/2013 Tomasz Janowicz LC 69 Junior dotacja dotacja
106 Szabłowska Emilia 2723/T/2015 Emilia Szabłowska Trener Trener Trener dotacja dotacja
107 Sztark Rafał 3247/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 71 kg (FC) Junior Starszy koszt własny 2875 w tym, 2xkoszulka, spodnie, dres
108 Szuleta Marcin 4125/A/2015 Tomasz Janowicz LC 89 Junior dotacja dotacja
109 Szymanowski Adrian 1279/A/2015 Maciej Domińczak LK 71kg Junior Młodszy koszt własny 2 605,00
110 Szymańska Anna 2070/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 52 junior młodszy koszt własny 2 605,00
111 Śpiewak Daniel 1595/A/2015 Włodzimierz Trzeciak FC 69 kg Junior Młodszy dotacja dotacja
112 Tchorek Dagmara 0175/A/2014 Maciej Domińczak LK 48 kg Junior Starszy dotacja dotacja
113 Trzeciak Włodzimierz 1530/T/2015 Włodzimierz Trzeciak Trener Trener Trener dotacja dotacja
114 Turchan Agnieszka 1355/T/2014 Agnieszka Turchan Trener Trener Trener dotacja dotacja
115 Turulska Paulina 3194/A/2015 Rafał Mazurowski, Emilia Szabłowska KL, PF 42 kg Kadet Starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 324,00
116 Walkowiak Dominik 1712/A/2015 Tomasz Janowicz LC 74 Junior dotacja dotacja
117 Wange-BURKIETOWICZ Paula brak aktualnej Asystent Asystent Asystent Asystent koszt własny 2 340,00
118 Warejko Michał 1870/A/2015 Tomasz Janowicz LC 84 Junior dotacja dotacja
119 Wielgosz Waldemar 1370/S/2015 Sędzia Sędzia Sędzia Sędzia dotacja PZKB dotacja PZKB
120 Wojtowicz Łukasz 3189/A/2015 Emilia Szabłowska PF -47 Kadet koszt własny z dofinansowaniem 2 090,00
121 Wybieralski Łukasz 3776/A/2015 Tomasz Janowicz LC 84 Junior dotacja dotacja
122 Zalewski Kacper 1908/A/2015 Emilia Szabłowska, Agnieszka Turchan LC, PF -42 kg Kadet starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 389,50
123 Zawistowski Ryszard 2911/S/2015 Sędzia Sędzia Sędzia Sędzia dotacja PZKB dotacja PZKB
124 Zawiślak Oskar 0239/A/2015 Agnieszka Turchan, Emilia Szabłowska LC, PF -57 kg Kadet starszy koszt własny z dofinansowaniem, dodatkowy start 2 273,00
125 Zdun Paweł 1098/A/2015 Krzysztof Pajewski, Tomasz Janowicz PF, LC 63 Junior 50%, dodatkowy start 1 302,50
126 Żuk Krystian 1106/A/2015 Krzysztof Pajewski PF 63 Junior 50% 1 305,00



KOMUNIKAT
1. Powołana osoba powinna stawić do godziny 00.30 pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie (od strony Al. Jerozolimskich) naprzeciwko KINOTEKI w dniu 22.08.2015 r. w Warszawie.
Drugie miejsce wsiadania: Poznań, ul. Dąbrowskiego, Stacja BP, obok McDonalds) - zbiórka ok. 05:00 w dniu 22.08.2015 r.

2. Powołana osoba powinna posiadać: paszport lub dowód osobisty, książeczkę sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami, sprzęt do startu w zawodach; komplet ochraniaczy, jednolite narodowe stroje – spodnie (spodenki) do walki, dres i koszulkę.
3. Planowany wyjazd z San Sebastian 29.08.2015 godz. 19:00 – 21:00.
Koszt (zawodnika): 2.605,00 PLN
Koszt (trener, sędzia): 2.340,00 PLN

Wymaganą kwotę należy wpłacić na poniższy rachunek bankowy z dopiskiem:
(Nazwisko, SAN SEBASTIAN 2015).
18 1020 1097 0000 7302 0173 3880
Dane posiadacza rachunku:
Polski Związek Kickboxingu
ul. Kopińska 12/16, 02-321 Warszawa

Cena zawiera:2 noclegi ze śniadaniem na trasie, 6 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją w San Sebastian (Ametzagaña Resort 2*/3*), GREEN NEST UBA Hotel 2** ), opłata turystyczna, startowe dla zawodnika, transport na trasie W-wa – San Sebastian – W-wa, opieka trenera, ubezpieczenie NNW i KL.
(Wyjazd w ramach dotacji MSiT 2015 dla powołanych zawodników z kadry juniorów, kadeci - częściowe dofinansowanie PZKB )

Zakwaterowanie:
Ametzagaña Resort 2*/3*
http://www.booking.com/hotel/es/pension-ametzagana.pl.html?aid=356997;label=gog235jc-hotel-XX-es-pensionNametzagana-unspec-pl-com-L%3Apl-V%3A0CDcQFjAB-O%3Aunk-B%3Aunk-N%3AXX-S%3Abo-U%3AXX;sid=9f1ed286bd8fb15eed8154f2f2ac8d52;dcid=1;dist=0&type=total&

GREEN NEST UBA Hotel 2** (4 pokoje 5-osobowe - oddalony 7 min pieszo od Ametzagaña Resort 2*/3*)
http://pl.hotels.com/ho431445/green-nest-hostel-uba-aterpetxea-san-sebastian-hiszpania/



Hala sportowa:
Hala wyposażona będzie w 8 plansz i 3 ringi. Hala sportowa położona jest niedaleko od centrum San Sebastian.
Adres: Paseo de Anoeta, 14, 20014, San Sebastian, Gipuzkoa.


1. Zawodnicy / rejestracja
Wszystkie rejestracje odbędą się w Arenie, Paseo de Anoeta, 14, 20014, San Sebastian.
GPS: 43 ° 17 55.76 "N, 1 ° 58 20.26" W

2. Opłata turystyczna
Opłata za osobę 1,20 € (musi być opłacona podczas rejestracji w hotelu) - informacja dla podróżujących indywidualnie

Proponowany plan wyjazdu:

Sobota – 22.08.2015
01: 00 - wyjazd z Warszawy
przejazd w kierunku Hiszpanii na nocleg tranzytowy we Francji (ok. 1400 ok). Ok. godz. 22:00 przyjazd od hotelu.

Niedziela – 23.08.2015
08:00 wyjazd do San Sebastian
19-21:00 przyjazd do San Sebastian
(20:00 – 22:00 waga zawodników)

Poniedziałek – 24.08.2015
10:00 – 11:00 korekta wagi
09:30 – 15:00 seminarium sędziowskie
17.00 – 19:00 zgromadzenie delegatów WAKO
19.00 – 20:00 spotkanie z trenerami

Wtorek – 25.08.2015
10:30 - Ceremonia Otwarcia
11:00 – 18:00 Start (PF - LC - KL - LK - FC)

Środa – 26.08.2015
07:00 – waga dla formuł ringowych
10 - 18.00 Półfinały (MF- PF - LC - KL - LK - FC)

Czwartek – 27.08.2015
07:00 waga dla formuł ringowych
10:00 – 18:00 Półfinały (MF - PF - LC - KL - LK - FC)

Piątek – 28.08.2015
10:00 - 12.00 Półfinały (MF - PF - LC - KL - LK - FC)
12.00 - 18.00 Finały (- PF - LC - KL - LK - FC)

Sobota – 29.08.2015
07:00 waga dla formuł ringowych
10: 00 - 18.00 Finały (MF- PF - LC - KL - LK - FC)
19:00 – 21:00 wyjazd

Nocleg w dniu 30.08 (ndz.)/31.08 (pn.) w Niemczech po przejechaniu ok. 1350 km. Przyjazd do hotelu ok. godz. 19:00.
http://www.booking.com/hotel/de/novotelduesseldorfcw.pl.html
20 x triple ze śniadaniem ( 1 double bed + extra bed, łóżko double będzie wyposażone w oddzielne kołdry) , 35 x twin ze śniadaniem ( 1 double bed + extra bed)


Poniedziałek - 31.08.2015
08:00 - wyjazd do Polski
Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.
Godziny są orientacyjne i do ostatecznego ustalenia w zależności od lokalizacji hoteli na trasie.


Kontrola Antydopingowa:
Zabronione są wszelkie nielegalne używki, które niezgodne są z zasadami wyrażonymi w WAKO (Przepisy antydopingowe).
Planowane są testy antydopingowe na losowo wybranych zwycięzcach. Każdy zawodnik z wynikiem pozytywnym testu będzie ukarany zgodnie z zasadami WAKO.

Wpisowe:
Wszyscy sportowcy będą rejestrowani on-line przez stronę: http://www.easy-registration.de (biuro PZKB dokonuje rejestracji kadry narodowej po otrzymaniu listy zawodników od trenerów)
Rejestracja musi być wykonana przed 15 sierpnia 2015 r.

Rejestracja na dzień 18.08.2015
Poland [POL]

FIGHTERS FOR "ECH jun & cad 2015":
1 SYLWIA BANCER LK jun -16years f +60 kg (162)

2 MICHAŁ ADAMEK KL jun m -89 kg (94)

3 MICHAŁ ADAMEK LC jun m -89 kg (65)

4 DANIEL ŚPIEWAK FC jun -16years m -71 kg (112)

5 HUBERT ŁANIEWSKI KL ocad m -57 kg (77)

6 KONRAD ŁANIEWSKI KL ocad m -63 kg (78)

7 KONRAD ŁANIEWSKI LC ocad m -63 kg (49)

8 KRYSTIAN ŻUK PF jun m -63 kg (30)

9 DOMINIK BALA K1 jun -16years m -81 kg (193)

10 PATRYK BANASZEK PF ocad m -47 kg (15)

11 GRZEGORZ BŁOTNICKI KL ocad m -52 kg (76)

12 GRZEGORZ BŁOTNICKI LC ocad m -52 kg (47)

13 KRZYSZTOF BENIER LC jun m -57 kg (59)

14 KRYSTIAN BIŚ LC ocad m -47 kg (46)

15 KRYSTIAN BIŚ PF ocad m -47 kg (15)

16 JULIA BONDER PF jun f -60 kg (40)

17 MICHAŁ BORKOWSKI PF jun m -84 kg (34)

18 DAMIAN BOROWIEC KL jun m -63 kg (89)

19 TOMASZ BROTON LK jun -16years m -71 kg (151)

20 MATEUSZ BRUSIŁO K1 jun m -63,5 kg (207)

21 ALEKSANDER CHYMKOWSKI LC ocad m -69 kg (50)

22 ALEKSANDER CHYMKOWSKI PF ocad m -69 kg (19)

23 JUSTYNA CIBORSKA LC ocad f +65 kg (58)

24 EWA CICHOŃ FC jun -16years f -52 kg (119)

25 JOLANTA CICHOŃ FC jun -16years f +60 kg (122)

26 ROKSANA DARGIEL K1 jun f -52 kg (216)

27 KACPER DĄBROWSKI LC ocad m +69 kg (51)

28 KACPER DĄBROWSKI KL ocad m +69 kg (80)

29 MIKOŁAJ DĄBROWSKI PF ocad m -42 kg (14)

30 MIKOŁAJ DĄBROWSKI PF ycad m -42 kg (4)

31 KONRAD DELEKTA K1 jun m -81 kg (211)

32 FABIO DI LALLA LK jun m -67 kg (168)

33 SEBASTIAN DOMAŃSKI LK jun -16years m -81 kg (153)

34 DOMINIK DYBOWSKI KL jun m -84 kg (93)

35 MATEUSZ DYMEK FC jun -16years m -63,5 kg (110)

36 EWELINA DZIKOWSKA LC jun f -70 kg (72)

37 JUSTYNA FALKIEWICZ LK jun f -52 kg (176)

38 MIŁOSZ FLUDER KL jun m -69 kg (90)

39 RAFAŁ GĄSZCZAK FC jun m -91 kg (133)

40 ADAM GIELATA K1 jun m -71 kg (209)

41 KRZYSZTOF GIERA K1 jun -16years m -60 kg (188)

42 JULIA GROŃ LK jun -16years f -52 kg (159)

43 ANNA GRUSZCZYŃSKA K1 jun f -48 kg (215)

44 DOMINIK GRZĘDA LK jun m -81 kg (171)

45 JAKUB GRZYWACZ LC ocad m -42 kg (45)

46 JAKUB GRZYWACZ PF ocad m -42 kg (14)

47 DOMINIKA JAGIEŁŁOWICZ LC ocad f -55 kg (55)

48 JAKUB JASKUŁA K1 jun -16years m +81 kg (194)

49 PATRYCJA JAWORSKA PF ocad f +65 kg (27)

50 NORBERT JOB LK jun m -75 kg (170)

51 KRZYSZTOF KACPERSKI Referee / Judge (0)

52 ZUZANNA KALBARCZYK LC ocad f -50 kg (54)

53 ZUZANNA KALBARCZYK PF ocad f -50 kg (23)

54 PRZEMYSŁAW KALISZ KL ocad m -57 kg (77)

55 WOJCIECH KAZIECZKO K1 jun m -67 kg (208)

56 ERNEST KISIEL LK jun m -60 kg (166)

57 MIKOŁAJ KOPANISZYN K1 jun -16years m -63,5 kg (189)

58 ANNA KOZANECKA FC jun -16years f -60 kg (121)

59 JAKUB KOZERA LK jun m -71 kg (169)

60 KAMIL KRZYŻANIAK LK jun -16years m -63,5 kg (149)

61 ALEKSANDRA KUCHARCZYK LC ocad f -60 kg (56)

62 KRZYSZTOF KUCHARZYK K1 jun m -60 kg (206)

63 PATRYK KURYŁEK FC jun m -54 kg (124)

64 MARIUSZ LACH K1 jun m -60 kg (206)

65 KAROLINA LEWALSKA FC jun f -70 kg (140)

66 ZUZANNA LICHA KL ocad f -55 kg (84)

67 ZUZANNA LICHA LC ocad f -55 kg (55)

68 MARTA LIPKA KL jun f +70 kg (102)

69 KRZYSZTOF MAŁECKI LK jun m -60 kg (166)

70 MIKOŁAJ MAŃKA KL ocad m -47 kg (75)

71 MIKOŁAJ MAŃKA LC ocad m -47 kg (46)

72 SOŚNICKI MATEUSZ PF ycad m -37 kg (3)

73 PRZEMYSŁAW MIŚKIW PF jun m -74 kg (32)

74 BURDAN MICHAŁ LK jun m -75 kg (170)

75 OLGA MICHALSKA FC jun f -56 kg (137)

76 BARTŁOMIEJ MIEŃCIUK PF jun m -74 kg (32)

77 BARTŁOMIEJ MIEŃCIUK LC jun m -74 kg (62)

78 FILIP MIJALSKI FC jun m -63,5 kg (127)

79 KINGA MIKOŁAJCZUK KL jun f -50 kg (97)

80 PATRYK MOCH K1 jun m -57 kg (205)

81 WERONIKA NOWAK LC ocad f -60 kg (56)

82 WERONIKA NOWAK KL ocad f -60 kg (85)

83 ANNA PŁUSA LK jun f -56 kg (177)

84 KLARA PIĘTAK KL ocad f -65 kg (86)

85 KLARA PIĘTAK LC ocad f -65 kg (57)

86 MATEUSZ PIETRUCHA KL jun m -57 kg (88)

87 PATRYCJA PIETRZAKOWSKA KL jun f +70 kg (102)

88 PATRYCJA PIETRZAKOWSKA LC jun f +70 kg (73)

89 EWA PIETRZYKOWSKA K1 jun f -56 kg (217)

90 DAMIAN PISKORZ LK jun m -71 kg (169)

91 KAMIL POŁOSAK KL jun m -84 kg (93)

92 MICHAŁ POMIECIŃSKI LK jun m -57 kg (165)

93 CECYLIA PUDLICKA Referee / Judge (0)

94 MARTA PYRA LC jun f -50 kg (68)

95 KAMIL ROŚCIŃSKI LK jun m -63,5 kg (167)

96 POLA ROGALA K1 jun f -65 kg (219)

97 PATRYK ROSIAK KL jun m -89 kg (94)

98 JOANNA RYBIŃSKA K1 jun f -52 kg (216)

99 MIKOŁAJ SADOWY KL jun m -74 kg (91)

100 SEBASTIAN SAMIŁA KL ocad m -63 kg (78)

101 SEBASTIAN SAMIŁA LC ocad m -63 kg (49)

102 BEATA SĘKOWSKA Referee / Judge (0)

103 JULIA SETLA LC ocad f -50 kg (54)

104 JULIA SETLA PF ocad f -50 kg (23)

105 ADRIANNA SKOWRYTKO PF jun f -65 kg (41)

106 MATEUSZ SOŚNICKI PF ycad m -37 kg (3)

107 MATEUSZ SOBCZAK K1 jun -16years m -67 kg (190)

108 ROBERT SOBOŃ K1 jun m -54 kg (204)

109 JOANNA SOCHA LC jun f -60 kg (70)

110 ARTUR STAŃCZAK FC jun m -86 kg (132)

111 ALEKSANDER STAWIREJ FC jun m +91 kg (134)

112 PIOTR STĘPIEŃ KL ocad m -42 kg (74)

113 ADRIAN SULEWSKI LC jun m -69 kg (61)

114 RAFAŁ SZTARK FC jun m -71 kg (129)

115 MARCIN SZULETA LC jun m -89 kg (65)

116 ANNA SZYMAŃSKA FC jun -16years f -52 kg (119)

117 ADRIAN SZYMANOWSKI LK jun -16years m -71 kg (151)

118 DAGMARA TCHOREK LK jun f -48 kg (175)

119 PAULINA TURULSKA KL ocad f -42 kg (81)

120 PAULINA TURULSKA PF ocad f -42 kg (21)

121 DOMINIK WALKOWIAK LC jun m -74 kg (62)

122 MICHAŁ WAREJKO LC jun m -84 kg (64)

123 WALDEMAR WIELGOSZ Referee / Judge (0)

124 ŁUKASZ WOJTOWICZ PF ycad m -47 kg (5)

125 ŁUKASZ WYBIERALSKI LC jun m -84 kg (64)

126 KACPER ZALEWSKI LC ocad m -42 kg (45)

127 KACPER ZALEWSKI PF ocad m -42 kg (14)

128 OSKAR ZAWIŚLAK LC ocad m -57 kg (48)

129 OSKAR ZAWIŚLAK PF ocad m -57 kg (17)

130 RYSZARD ZAWISTOWSKI Referee / Judge (0)

131 PAWEŁ ZDUN PF jun m -63 kg (30)

132 PAWEŁ ZDUN LC jun m -63 kg (60)



Transport:
3 autokary klasy turystycznej.
Przewoźnik: http://www.eskapada.auto.pl/


Trenerzy Kadry Narodowej:
  1. Krzysztof Pajewski - I trener PF Jun PZKB
  2. Tomasz Janowicz - I trener LC Jun PZKB
  3. Włodzimierz Trzeciak - I trener FC Jun PZKB
  4. Maciej Domińczak - I trener LK Jun PZKB
  5. Łukasz Rola - I trener K-1 Jun PZKB
  6. Agnieszka Turchan - I trener LC Kadet PZKB
  7. Rafał Mazurowski - I trener KL Kadet PZKB, pełniący rolę trenera KL Jun (podczas wyjazdu pod nieobecność Grzegorza Engela)
  8. Emilia Szabłowska - I trener PF Kadet PZKB
Uwagi:
  1. W przypadku osób z chorobami przewlekłymi prosimy zadbać o zabranie ze sobą stosowanych leków (astma itp.) -http://pzkickboxing.pl/news/198,antydopingowe,pogotowie,informacyjne,api,=,doping.html
  2. Indywidualne powołanie wystawiamy na wyraźną prośbę zawodnika (e-mailowo).
  3. Fakturę wystawiamy na wyraźną prośbę wpłacającego środki na konto PZKB tuż po rozliczeniu wyjazdu (faktury, sprawozdania).
  4. Prosimy zabrać ze sobą kieszonkowe na osobiste wydatki. Proponowane 10 euro/dzień.


ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW I PEŁNEJ DYSPOZYCJI WSZYSTKIM UCZESTNIKOM
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL