Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Droga do Irlandii rozpoczęta...wpis trenera kadry kadetów KL Rafała Mazurowskiego

01.08.2016
Droga do Irlandii rozpoczęta...wpis trenera kadry kadetów KL Rafała Mazurowskiego
Droga do Irlandii rozpoczęta...wpis trenera kadry kadetów KL Rafała Mazurowskiego
DROGA DO IRLANDII ROZPOCZĘTA!

W dniach od 24 do 26 czerwca w Lubawie odbyły się pierwsze tego roku Konsultacje Kadry Narodowej Kadetów w formule Kick-light w ramach przygotowań do nadchodzących mistrzostw świata, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Dublinie.

W zgrupowaniu kadry uczestniczyło 22 zawodników spośród 29 powołanych, którzy do Lubawy przyjechali z Starachowic, Gdańska, z Binczarowa, Łodzi, Białegostoku, Radomia, Nowego Miasta Lubawskiego, Torunia, Kurzętnika, Obrowa, Zielonej Góry, Szczecinka, Opoczna i gospodarze z Lubawy natomiast prowadzone treningi i nadzór pełnili trenerzy kadry narodowej kadetów Rafał Mazurowski i asystent trenera Piotr Nasulewicz, ponadto zajęcia aerobowe prowadziła instruktorka fitness Małgorzata Nasulewicz, a obszerne wydarzenia z konsultacji rejestrowała telewizja internetowa „Champion TV” z reporterką Oliwią Lóźniewską.

Kadra zakwaterowana była w Hotelu Maximus u Pani Iwony Wojtowicz, której bardzo dziękujemy za super warunki i pyszne posiłki natomiast treningi odbywały się na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji i także serdecznie dziękujemy za udostępnienie Dyrektorowi Jackowi Różańskiemu. Konsultacje miały głównie na celu zapoznanie się z zawodnikami, przetestowanie ich umiejętności i przede wszystkim sprawdzenie charakteru i odporności psychomotorycznej. Kadrowicze znakomicie się spisali, zważywszy na dość wysoką temperaturę jaka panowała minionego weekendu, zawodnicy potrafili sprostać trudom pogodowym i wzajemnie motywując się pokazali niesamowity hart ducha, determinację i chęć podejmowania wyzwań! Kolejne konsultacje najprawdopodobniej odbędą się w dniach od 12 do 14 sierpnia w Opocznie i wtedy ustalony zostanie ostateczny skład, który zaprezentuje Polskę podczas mistrzostw świata w Irlandii. Chciałbym nadmienić także, że z racji na kwestie organizacyjne wstępny skład zostanie ustalony już do 15 lipca, ale również zostanie uruchomiona kadra rezerwowa i w rezultacie końcowym po drugich konsultacjach w Opocznie okaże się kto tak naprawdę ostatecznie pojedzie do Dublina.

Poza walorami typowo sportowymi chciałbym także nadmienić, że duży nacisk kładziemy na wizerunek kadry i promocję medialną. Chcemy aby nasi młodzi kadrowicze poczuli się jak na prawdziwego sportowca przystało, którzy z orzełkami na piersi będą godnie reprezentować nasz kraj!

Powołani kadrowicze, którzy brali udział w konsultacjach:
Alicja Siebyła, Adrian Gunia (KS Dragon Starachowice), Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk), Paulina Turulska, Adrian Bendyk, Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa), Julia Oleksy, Anna Gomułka, Szymon Góra (Gladiator Binczarowa), Angelika Szczepańska, Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki), Julia Gierejko (Ragnarok Białystok), Magdalena Staszewska (RKS Puncher Radom), Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie), Igor Wełnowski (Smok Toruń), Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik), Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo), Igor Sikora, Jakub Zimoch, Maciej Piątak (SKF Boksing Zielona Góra), Bartosz Grat (KSW Szczecinek), Wiktor Melka (MUKSW FF Sport Opoczno) …

Trener Kadry Kadetów K-L
Rafał Mazurowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL