Polski Związek Kickboxingu
reklama
reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ


KONTAKT DOKUMENTY STOPNIE LICENCJE WYNIKI KADRA KLUBY KALENDARIUM AKTUALNOŚCI
I konsultacje kadry narodowej kadetów Light Contact i Pointfighting_5-9.07.2017 - Gronowo
05.07.2017
I KONSULTACJE KADRY NARODOWEJ KADETÓW
LIGHT CONTACT I POINTFIGHTING - GRONOWO K. TORUNIA 5-9 LIPCA 2017 R.

Zapraszamy Kadetów Kadry Light Contact i Pointfighting 2017 na I konsultację przed ME w Skopije (Macedonia).

Koszt konsultacji - 240 zł (wyżywienie i zakwaterowanie).
Przyjazd i powrót zawodnika we własnym zakresie.

Prosimy poniżej wymienionych zawodników o potwierdzenie uczestnictwa drogą mailową lub telefoniczną do 30.06.2017 r.
rafal.karcz@sportwejherowo.pl (PF KAD) , tel. 695 650 914, aga-ronin@tlen.pl, tel. 601 381 153 (LC KAD)

Planowany przyjazd i zakwaterowanie 05.07.2017 r. w godz. 12.00-14.00 – Gronowo k. Torunia – Zespół Szkół CKU w Gronowie, Gronowo 128.
Zakończenie konsultacji 09.07.2017 r. o godz. 17.00

Uczestnicy zabierają ze sobą:
  • podpisaną zgodę rodziców/opiekunów prawnych (w załączeniu)
  • ubezpieczenie NNW
  • legitymację szkolną lub dowód osobisty, książeczkę sportowo-lekarską zawodnika z aktualnymi badaniami sportowymi
  • sprzęt sportowy (ochraniacz na zęby, piszczele, stopy, krocze, piersi, rękawice otwarte do pointfighting, kask, skakanka)
  • strój treningowy (długie i krótkie spodenki, koszulka), rzeczy do pływania (strój kąpielowy, okulary, czepek, klapki)
  • środki higieniczne, ochronne i czystości(szczoteczka do zębów, pasta, środki do mycia ciała i włosów, kremy do opalania z filtrem, środki przeciwko komarom), ręcznik
  • odpowiednie ubrania (na ciepłe i chłodne dni - w tym kurtka przeciwdeszczowa, do rozruchu porannego, nakrycie głowy),
  • odpowiednie obuwie(klapki, buty sportowe)
  • środki na otarcia, pęcherze, opuchnięcia
  • informacje o przyjmowanych lekach oraz o chorobach i dolegliwościach
Kontakt z trenerem: p.o. trenera Kadry Polski Pointfighting Rafał Karcz,
tel. 695 650 914, email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl

Kontakt z trenerem Kadry Polski Light Contact Agnieszka Turchan
tel. 601 381 153, email: aga-ronin@tlen.pl


ZGODA RODZICÓW NA WYJAZD
….......................................................
(imię i nazwisko rodzica/opiekuna)
….......................................................
(tel. kontaktowy)
Wyrażam zgodę na wyjazd mojego dziecka …................................................................
i uczestnictwo …...............................................................................................................
w dniach …....................................................................................................
….............................................


Powołani zawodnicy na zgrupowanie Kadry Polski Pointfighting w dniach 5-9 lipca 2017 r. Gronowo k. Torunia.

Lp
Nazwisko i Imię, Klub
Kat. wag, wiekowa
Licencja
Podstawa powołania
1
Pańczak Oliwia, Centrum TSD Pionki
KS – 42 kg
5914/A/2017
I MP Rydzyna
2
Kaleta Nikola, Beskid Dragon Bielsko-Biała
KS – 46 kg
3121/A/2017
I MP Rydzyna
3
Pawlikowska Marta, KSW Łuków
KS – 46 kg
3093/A/2017
II MP Rydzyna
4
Nastały Małgorzata, KTS-K GOSRiT Luzino
KS – 50 kg
4451/A/2017
I MP Rydzyna
5
Zajdel Emilia,Beskid Dragon Bielsko-Biała
KS – 50 kg
3112/A/2017
II MP Rydzyna
6
Popczyk Maja, KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
KS – 55 kg
5136/A/2017
I MP Rydzyna
7
Kalbarczyk Zuzanna, KTS-K GOSRiT Luzino
KS – 60 kg
3139/A/2017
II MP Rydzyna
8
Graboś Julian, Beskid Dragon Bielsko-Biała
KS – 42 kg
3123/A/2017
I MP Rydzyna
9
Dąbrowski Mikołaj, X Fight Piaseczno
KS – 47 kg
1911/A/2017
I MP Rydzyna
10
Grzywacz Jakub, Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
KS – 52 kg
1936/A/2017
I MP Rydzyna
11
Zalewski Kacper, X Fight Piaseczno
KS – 57 kg
1908/A/2017
I MP Rydzyna
12
Banaszek Patryk, Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
KS – 63 kg
1935/A/2017
I MP Rydzyna
13
Chojnacki Adrian, Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź
KS – 69 kg
6006/A/2017
I MP Rydzyna
14
Wasilewska Amelia, KSW Łuków
KM – 28 kg
5309/A/2017
I MP Rydzyna
15
Wieteska Martyna, X Fight Piaseczno
KM – 32 kg
5402/A/2017
I MP Rydzyna
16
Czader Oliwia, Beskid Dragon Bielsko-Biała
KM – 37 kg
3122/A/2017
I MP Rydzyna
17
Zięba Małgorzata, CSW Champion Lubawa
KM – 42 kg
3208/A/2017


I MP Rydzyna
18
Sas Natalia, X Fight Piaseczno
KM – 47 kg
4832/A/2017
I MP Rydzyna
19
Kołodziejczyk Oliwia, KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
KM + 47 kg
5241/A/2017
I MP Rydzyna
20
Andrzejewski Patryk, KSW Police
KM – 32 kg
5081/A/2017
I MP Rydzyna
21
Bocheński Jan, X Fight Piaseczno
KM – 37 kg
5403/A/2017
I MP Rydzyna
22
Siekierzyński Dorian, KSW Łuków
KM – 42 kg
1657/A/2017
I MP Rydzyna
23
Popień Dawid, KSW Police
KM + 47 kg
2004/A/2017
I MP Rydzyna
24
Filip Kucharczyk KSW Gorzów
5809/A/2017
I MP Rydzyna

Powołani zawodnicy na zgrupowanie Kadry Polski Light Contact w dniach 5-9 lipca 2017 r. Gronowo k. Torunia.

+69 KG
Paweł Kendziorski -5512/A/2017- Zamek Kurzętnik-II m. MP L-C-Rydzyna
Gabriel Biernacki -0545/A/2017- KSW MIX-TEAM-III m. MP L-C-Rydzyna
-69 KG
Norbert Kusz -5114/A/2017- Ziętek Team-I m. MP L-C-Rydzyna
Kamil Szczygielski-5854/A/2017-KSW Łuków-III m. MP L-C-Rydzyna
-63 KG
Patryk Banaszek-1935/A/2017-Tang Soo Do Pionki-I m. MP L-C-Rydzyna
Juliusz Jeneralski-3669/A/2017-A&W Team Obrowo-II m. MP L-C-Rydzyna
-57 KG
Adrian Bendyk-3200/A/2017- CSW Champion Lubawa-I m. MP L-C-Rydzyna
Łukasz Wojtowicz-3189/A/2017-CSW Champion Lubawa-II m. MP L-C-Rydzyna
-52 KG
Jonatan Babińczuk-3990-Ragnarok Białystok-I m. MP L-C-Rydzyna
Borys Chudziński-5822/A/2017-KS Polonia Leszno-II m. MP L-C-Rydzyna
-47 KG
Mikołaj Dąbrowski-1911/A/2017-X-Fight Piaseczno-I m. MP L-C-Rydzyna
Jakub Kobus-5097/A/2017-KS Sporty Walki Piła-II m. MP L-C-Rydzyna
-42 KG
Kacper Tecław-5100/A/2017- KS Sporty Walki Piła-I m. MP L-C-Rydzyna
Karol Piekuta-5125/A/2017-SKF Boksing Zielona Góra-II m. MP L-C-Rydzyna
+65 KG
Laura Zgolińska-5011/A/2017-UKS Pyzdrskie Centrum Taekwon-do Pyzdry-I m. MP L-C-Rydzyna
Kaja Piwowar-3878/A/2017-KS CSE Sparta Chrzanów-II m. MP L-C-Rydzyna
-65 KG
Katarzyna Sygocka- 5938/A/2017-X-Fight Piaseczno-II m. MP L-C-Rydzyna
Martyna Czerepińska-3526/A/2017-KSW Łuków-III m. MP L-C-Rydzyna
-60 KG
Zuzanna Kalbarczyk-3139/A/2017-KTS-K GOSRiT Luzino-I m. MP L-C-Rydzyna
Oliwia Ściągaj-5935/A/2017-X-Fight Piaseczno-II m. MP L-C-Rydzyna
-55 KG
Anna Piętka-5034/A/2017-Ragnarok Białystok-I m. MP L-C-Rydzyna
Monika Konieczna-3793/A/2017-MKS Mechanik Włodawa-II m. MP L-C-Rydzyna
-50 KG
Blanka Prechitko-5046/A/2017-UKS EVAN Nowy Sącz-II m. MP L-C-Rydzyna
Julia Ryć-5765/A/2017-A&W Team Obrowo-III m. MP L-C-Rydzyna
-46 KG
Natalia Maćkiewicz-1227/A/2017-A&W Team Obrowo-I m. MP L-C-Rydzyna
Nikola Kaleta-3121/A/2017-SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała-II m. MP L-C-Rydzyna
-42 KG
Natalia Zarzycka-3529/A/2017-KSW Łuków-I m. MP L-C-Rydzyna
Wiktoria Ratajczak-1704/A/2017-KS Polonia Leszno-II m. MP L-C-Rydzyna
LICZNIK LICENCJI
2828

ZAWODOWE TYTUŁY
MISTRZA POLSKI

Reklama boczna
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
KURSY / SZKOLENIA
OBOZY I WYJAZDY

PATRONAT I WSPÓŁPRACA

System Obsługi Imprez
KICKBOXING K-1 RULES
POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU

Copyright 2017 Polski Związek Kickboxingu
Projekt i realizacja: upweb.pl