Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Odwołane_Konsultacje krajowe K-1 JUN, LK JUN_06-08.11.2020 - Warszawa

W dniach 6-8.11.2020 r. w Warszawie odbędą się konsultacje Kadry Narodowej low kick i K1 juniorów i juniorów młodszych. Na zgrupowanie powołani są zawodnicy, którzy zdobyli 1 i 2 miejsce na Mistrzostwach Polski low kick i K-1 w 2020 r.

Zakwaterowanie jest w hotelu Czerniewski ul. Jutrzenki 119, 02-231 Warszawa. Nocleg i wyżywienie dla osób powołanych jest na koszt PZKB.

Konsultacje rozpoczynamy odprawą techniczną o godz 21.00 w dniu 6.11.2020 r.(piątek) na terenie klubu Palestra Warszawa, gdzie odbędą się wszystkie treningi.

Ponadto uczestnicy konsultacji muszą zgłosić swoją obecność w akcji szkoleniowej na adres email: lowkick.k1.juniorzy@gmail.com podając imię i nazwisko, formułę, wagę. Zgłoszeń dokonujemy maksymalnie do dnia 31.10.2020 r. - po tym terminie nie jesteśmy w stanie zapewnić miejsc noclegowych.

Dla ułatwienia podajemy listę powołanych utworzoną na podstawie wyników Mistrzostw Polski w obu formułach:

KN low kick, K-1 juniorów i juniorów młodszych w roku 2020
na podstawie wyników Mistrzostw Polski.

katm-ceLOW KICKK-1
Junior starszy
pow 91 kg1Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)Jakub Sakowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
2hayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)Michał Zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
-911
kg2
-86 kg1Adam Tutak (Samuraj Sanok)Adam Tutak (Samuraj Sanok)
2Kuba Wasilewski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)Dominik Wawrzaszek (Fighter Wrocław)
-81 kg1Hubert Marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)Jakub Czarniecki (Scorpion Krępice)
2Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)Krystian Katra (Fight-Hobby Legnica)
-75 kg1Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)Miłosz Hruświcki (PANZER Suwałki)
2Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)Cyprian Pałka (KS Sporty Walki Piła)
-71 kg1Michał Borowski (FIGHTER Nowa Sól)Miłosz Baran (Samuraj Sanok)
2Miłosz Baran (Samuraj Sanok)Kamil Kur (MKS Wicher Kobyłka)
-67kkg1Szymon Kałużny (Striker Turek)Michał Firut (Legion Głogów)
2Krystian Czarnecki (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)Szymon Kałużny (Striker Turek)
63,5 kg1Mateusz Wosiński (Legion Głogów)Miłosz Kruk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko Kamienna)
2Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
-60 kg1Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
2Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
-57 kg1Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)Jakub Posłowski (Legion Głogów)
2Jakub Posłowski (Legion Głogów)Oskar Sobański (KO GYM Świebodzice)
-54 kg1Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
2
pow 70 kg1Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
2Wiktoria Świątkiewicz (Żarski Klub Sportów Walki – Żary)
-70 kg1Hanna Wysocka (SKF Boksing Zielona Góra)Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
2Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)Żaneta Krawczyk (Legion Głogów)
-65 kg1Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
2Oliwia Ściągaj (X Fight Piaseczno)Marta Hyba (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
-60 kg1Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
2Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)Zuzanna Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
-56 kg1Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
2Wiktoria Woźniak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
-52 kg1Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
2Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka)
-48 kg1Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
2Oliwia Stańczyk (Alien Kick Łódź)
Junior młodszy
pow811Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
kg2Paweł Lisiecki (Legion Głogów)
-81 kg1Aleksander Kowalczyk (Striker Turek)Aleksander Kowalczyk (Striker Turek)
2Marcel Sadowski (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)Igor Suszkowski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
-75 kg1Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
2Bartosz Papierz (KKT Bałtyk Koszalin)Jakub Solecki (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
-71 kg1Patryk Lech (Paco Team Mysłowice)Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
2Bartosz Godyń (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)Bartosz Zając (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
-67 kg1Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
2Ignacy Sadowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)Krzysztof Schulc (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
63,5 kg1Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)
2Kacper Śleszyński (Rebelia Kartuzy)Filip Chomicz (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
-60 kg1Oskar Cionek (Gorlicki Klub Sportów Walki)Konrad Kamiński (Legia Fight Club Warszawa)
2Patryk Kubarski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)Gracjan Durlak (Sporty Walki Gorzów, Gorzów Wielkopolski)
-57 kg1Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)Oskar Majzon (MLKS Spider Złotów)
2Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
-541Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
kg2Artur Bożyk (Rebelia Kartuzy)Wiktor Popowicz (FIGHTER Nowa Sól)
-51 kg1Filip Kucharczyk (Klub Sportowy Bulldog Gorzów)Oliwer Domińczak (Legion Głogów)
2Oliwer Domińczak (Legion Głogów)Jakub Galiszewski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
pow60 kg1Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
2Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)Kinga Wiśniewska (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
-60 kg1Wiktoria Czyżewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)Weronika Witkowska (Fight-Hobby Legnica)
2Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
-56 kg1Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
2Maria Pawlikowska (SKF Boksing Zielona Góra)
-52 kg1Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)Wiktoria Przybylska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
2Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)Karina Pioch (Rebelia Kartuzy)
-48 kg1Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)
2Natalia Matusz (Oświęcimski Klub Karate)Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
-441Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
kg2Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)Gracjana Brzoska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)

Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL