Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Lista powołanych zawodników_Zgrupowanie krajowe - COS Zakopane (K-1 SEN)_16-24.07.2018

Letnie, szkoleniowo treningowe zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów K-1

Termin : 16-24 lipca 2018 r.
Miejsce :
  • zakwaterowania i wyżywienia : Hotel „ZAKOPANE”
  • zajęć sportowych i odnowy Obiekty COS w Zakopanym
  • adres: 34-500 Zakopane, ul. Bronisława Czecha 1
  • tel/fax: 018 201 – 50 – 21 / 018 263 – 25 – 00

Zgrupowanie rozpoczyna się - w dniu 16 lipca 2018r.od: kolacji
Zgrupowanie kończy się – w dniu 24 lipca 2018r. po obiedzie.

L.p.
Data
Główny akcent zajęć przedpołudniowych
Miejsce zajęć
Główny akcent zajęć popołudniowych
Miejsce zajęć
1
16.07
poniedziałek
16.00-18.00 Przyjazd -zakwaterowanie
Baza
Hotel
18.00 kolacja
21.00-22.00 Odprawa
Sala konferencyjna
2
17.07
wtorek
10.30 – 12.30
Trening
Sala
sportów walki
16.00 – 17.30
Trening
Sala
sportów
walki
3
18.07
środa
10.30 – 12.30
Trening
Sala
sportów walki
16.00 – 17.30
Trening
Sala
sportów
walki
4
19.07
czwartek
10.00-13.00
Trening w terenie
16.00 – 18.00
Odnowa biologiczna
5
20.07
piątek
10.30-12.30
Trening
Sala
sportów walki
16.00 – 17.30
Trening
Sala
sportów
walki
6
21.07
sobota
10.30-12.30
Trening
Sala
sportów walki
16.00 – 17.30
Trening biegowy
Stadion
7
22.07
niedziela
10.00
Wyjście w góry
16.00
Odnowa biologiczna
8
23.07
poniedziałek
10.30-12.30
Trening
Sala
sportów walki
16.00 – 17.30
Trening
Sala
sportów
walki
9
24.07
wtorek
10.00
Wyjście w góry
14.00
Obiad, zakończenie obozu

Zajęcia prowadzą trenerzy

Tomasz Skrzypek
Artur Szychowski

Lista osób powołanych na Zgrupowanie:

1. Ewa Pietrzykowska
2. Małgorzata Dymus
3. Emilia Czerwińska
4. Joanna Różańska
5. Pola Rogala
6. Róża Gumienna
7. Patryk Kuryłek
8. Robert Soboń
9. Michał Królik
10. Przemysław Kacieja
11. Wojciech Kazieczko
12. Kamil Rościński
13. Aleksander Kalicki
14. Paweł Józefowicz
15. Adam Gielata
16. Maciej Markowski
17. Michał Burdan
18. Dominik Kaleta
19. Daniel Kolasiński
20. Bartosz Dołbień
21. Arkadiusz Kaszuba
22. Maksymilian Bratkowicz
23. Dawid Kasperski
24. Mateusz Pulta
25. Michał Bławdziewicz
26. Michał Turyński

Lista rezerwowa:
1. Andrzej Sabaciński
2. Marcin Kaliński
3. Dagmara Tchorek
4. Ewa Boś




Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL