Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY

Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
VOYTEX
OCTAGON - polska marka sportowa

PARTNERZY

Sędziowie PZKb

Numer licencji Imię i nazwisko Klasa sędziowska Województwo
5805/S/2024

Bartosz Bachman C mazowieckie
2380/S/2024

Maciej Bajtel Zawodowa małopolskie
0390/S/2024

Rafał Bałachowski A wielkopolskie
1698/S/2024

Tomasz Bałdyga ZAW mazowieckie
9523/S/2024

Paweł Banach C mazowieckie
0936/S/2024

Jerzy Bassa A podkarpackie
1006/S/2024

Urszula Bassa A podkarpackie
23076/S/2024

Katarzyna Bednarska C pomorskie
23053/S/2024

Daria Białas-kostańczyk D śląskie
18901/S/2024

Radosław Biel D małopolskie
6588/S/2024

Paweł Bielecki C mazowieckie
29065/S/2024

Mateusz Bielicki D mazowieckie
28475/S/2024

Agnieszka Biernacka D pomorskie
0970/S/2024

Jarosław Biernacki A lubuskie
12096/S/2024

Tomasz Biernacki C pomorskie
24180/S/2024

Marta Błaszczyk D śląskie
9740/S/2024

Piotr Bogucki B mazowieckie
21694/S/2024

Magdalena Buc C śląskie
0117/S/2024

Ewa Bulanda B małopolskie
4963/S/2024

Krzysztof Bulanda C małopolskie
24121/S/2024

Dominika Bury D śląskie
19186/S/2024

Karolina Chróścik C mazowieckie
21073/S/2024

Tomasz Ciepłuch C warmińsko-mazurskie
14288/S/2024

Maciej Dobrowolski C mazowieckie
2367/S/2024

Mieczysław Dzięcioł B warmińsko-mazurskie
23204/S/2024

Barbara Fit D mazowieckie
8614/S/2024

Robert Furman C dolnośląskie
24095/S/2024

Beata Gaciarz D śląskie
21599/S/2024

Julian Graboś C śląskie
4172/S/2024

Andrzej Groń C małopolskie
23774/S/2024

Jarosław Gruca D pomorskie
1809/S/2024

Cyprian Grzęda B mazowieckie
24063/S/2024

Aleksander Hachul D śląskie
29163/S/2024

Piotr Hawrysz D lubelskie
23227/S/2024

Alicja Jabłońska D mazowieckie
23440/S/2024

Joanna Jabłońska C łódzkie
26746/S/2024

Paulina Jabłońska D warmińsko-mazurskie
2188/S/2024

Krzysztof Kacperski A warmińsko-mazurskie
28952/S/2024

Krzysztof Kacperski ZAW warmińsko-mazurskie
3596/S/2024

Waldemar Kaczmarczyk Zawodowa małopolskie
23383/S/2024

Krzysztof Kaźmierczak D łódzkie
25130/S/2024

Małgorzata Kania D warmińsko-mazurskie
4242/S/2024

Rafał Karcz B pomorskie
23140/S/2024

Wojciech Kędzia C łódzkie
15132/S/2024

Marcin Kita C śląskie
9978/S/2024

Cezary Komuda C mazowieckie
13449/S/2024

Oskar Kondraciuk C mazowieckie
6589/S/2024

Adam Kossakowski B mazowieckie
28365/S/2024

Adam Kossakowski ZAW mazowieckie
1674/S/2024

Zbigniew Kowalewski A mazowieckie
29155/S/2024

Sylwia Książek D mazowieckie
1610/S/2024

Mirosław Kutyła A świętokrzyskie
20328/S/2024

Robert Lament C mazowieckie
28612/S/2024

Ewelina Lejkowska D lubuskie
2370/S/2024

Piotr Lichociński A warmińsko-mazurskie
2368/S/2024

Krzysztof Żychliński A mazowieckie
28372/S/2024

Krzysztof Żychliński ZAW mazowieckie
3321/S/2024

Andrzej Maciusiewicz A kujawsko-pomorskie
20341/S/2024

Renata Maier- hoppe C śląskie
29068/S/2024

Kamil Mareczka D mazowieckie
2365/S/2024

Dariusz Matusik A
28511/S/2024

Artur Matuszak D wielkopolskie
28476/S/2024

Szymon Mazur D pomorskie
24318/S/2024

Adrian Migacz D małopolskie
21542/S/2024

Rafał Mikołajczyk C śląskie
27620/S/2024

Sylwester Mikułan C pomorskie
8866/S/2024

Sebastian Misiuro B mazowieckie
24320/S/2024

Joanna Mucha D małopolskie
19655/S/2024

Sławomir Nieściur C mazowieckie
23435/S/2024

Nina Niesielska D pomorskie
28437/S/2024

Krzysztof Niesielski D pomorskie
24319/S/2024

Julia Niewiadomska D małopolskie
23141/S/2024

Joanna Olczyk C łódzkie
0988/S/2024

Arleta Oleksy Zawodowa małopolskie
19632/S/2024

Karol Papenfus B zachodniopomorskie
2753/S/2024

Grzegorz Piotrowski D lubelskie
20825/S/2024

Artur Pociecha C zachodniopomorskie
29156/S/2024

Marcin Przybylski C mazowieckie
0386/S/2024

Jacek Puchacz A lubelskie
0113/S/2024

Cecylia Pudlicka A wielkopolskie
0114/S/2024

Albin Pudlicki A wielkopolskie
2301/S/2024

Jerzy Radomski A wielkopolskie
29073/S/2024

Dawid Rojda D pomorskie
23092/S/2024

Łukasz Sandecki C małopolskie
1625/S/2024

Beata Sękowska A mazowieckie
11990/S/2024

Julia Setla C śląskie
3737/S/2024

Andrzej Sieczkowski D lubuskie
23221/S/2024

Monika Sitek D mazowieckie
9524/S/2024

Tomasz Sobczak B mazowieckie
4213/S/2024

Tomasz Sroka A wielkopolskie
29158/S/2024

Tomasz Sroka ZAW wielkopolskie
24120/S/2024

Oliwia Sularz D śląskie
0118/S/2024

Przemysław Sułkowski A świętokrzyskie
0119/S/2024

Jarosław Sułkowski A świętokrzyskie
24321/S/2024

Patryk Szczerba D małopolskie
21779/S/2024

Ireneusz Szegda B podkarpackie
2904/S/2024

Dominik Szymczak ZAW lubuskie
28600/S/2024

Mariusz Tarwid D zachodniopomorskie
14502/S/2024

Dominika Tempska D pomorskie
27588/S/2024

Jacek Tomaszewski D pomorskie
19179/S/2024

Justyna Turbiarz C łódzkie
0108/S/2024

Agnieszka Turchan A śląskie
21567/S/2024

Anastazja Wertelecka C pomorskie
5243/S/2024

Przemysław Wielądek B mazowieckie
1370/S/2024

Janusz Wielgosz A warmińsko-mazurskie
28413/S/2024

Janusz Wielgosz ZAW warmińsko-mazurskie
0115/S/2024

Marcin Wrzosek B mazowieckie
24179/S/2024

Emilia Wylężek D śląskie
20345/S/2024

Gabriela Zawalska C śląskie
2911/S/2024

Ryszard Zawistowski A warmińsko-mazurskie
28426/S/2024

Ryszard Zawistowski ZAW warmińsko-mazurskie
4491/S/2024

Gerard Zdziarski D mazowieckie
21460/S/2024

Olga Ziaja D śląskie
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Centralny Ośrodek Sportu
Copyright 2014 - 2024 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL