Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Masters Cup Turniej pierwszego kroku w formule KL Kadetów, Juniorów i Seniorów_24-25.11.2017 - Otwock

Termin: 24.11.2017 - 25.11.2017
Lokalizacja: Otwock

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Marcel Skrzyszewski
X Fight Piaseczno
Kamil Swat
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -63kg
MICHAŁ KULIKOWSKI
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Norbert Babicki
Palestra Warszawa
3 - 0
Walka 3, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Bartłomiej Krzemiński
UKS Sanda Płock
Daniel Maciejko
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
0 - 3
Walka 4, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Wojciech Lewandowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Michał Jarszak
KT Legia Warszawa
- TKO2
Walka 5, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Aleksandra Załustowicz
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
Karolina Lisowska
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
- TKO2
Walka 6, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Ewa Sobiło
KS OYAMA Rzeszów
Diana Urban
X Fight Piaseczno
- TKO2
Walka 7, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -55kg
Sandra Malczewska
Alien Kick Łódź
Natalia Piętka
KO Team Otwock
0 - 3
Walka 8, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Krzysztof Nowak
KO Team Otwock
Tomasz Żmijewski
MKS Wicher Kobyłka
3 - 0
Walka 9, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Sebastian Rozkosz
MKS Wicher Kobyłka
Kamil Swat
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 10, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
Adam Koper
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Rafał Wojnowski
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
- TKO2
Walka 11, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Paweł Gruszczyński
KO Team Otwock
Piotr Sztajerowski
X Fight Piaseczno
TKO2 -
Walka 12, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Maciej Kurpiewski
KO Team Otwock
MICHAŁ KULIKOWSKI
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
TKO2 -
Walka 13, Finał       kick-light / Junior [k] / -60kg
Nadia Bartnik
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
Wiktoria Szerszeń
KO Team Otwock
TKO1 -
Walka 14, Finał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Karol Rudowski
MKS Wicher Kobyłka
Oskar Wysocki
MKS Wicher Kobyłka
3 - 0
Walka 15, Finał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Sławomir Dąbek
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Sebastian Kołakowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
0 - 3
Walka 16, Finał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Daniel Maciejko
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Wojciech Lewandowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
- TKO2
Walka 17, Finał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Józef Piekarski
KO Team Otwock
Jerzy Jaracz
KS OYAMA Rzeszów
- TKO2
Walka 18, Finał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Maciej Głogowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Ireneusz Dudzic
KS OYAMA Rzeszów
2 - 1
Walka 19, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Adrian Łączyński
KO Team Otwock
Adrian Rak
MKS Wicher Kobyłka
2 - 1
Walka 20, Finał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Marcin Świerczek
KS OYAMA Rzeszów
KAMIL JASTRZĘBSKI
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
2 - 1
Walka 21, Finał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Aleksandra Załustowicz
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
Ewa Sobiło
KS OYAMA Rzeszów
KO1 -
Walka 22, Finał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Emilia Szopa
KO Team Otwock
Natalia Piętka
KO Team Otwock
0 - 3
Walka 23, Finał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Krzysztof Nowak
KO Team Otwock
Kamil Swat
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 24, Finał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Piotr Sztajerowski
X Fight Piaseczno
MICHAŁ KULIKOWSKI
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL