NIEDZIELA START 10.00 | |
Walka 1, Przedwalka full-contact / Junior starszy [m] / -71kg | |
Mateusz Biniek Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER | Jan Ważny Kickboxing GAME OVER Lubaczów |
2 - 1 | |
Walka 2, Półfinał full-contact / Junior starszy [m] / -71kg | |
Kordian Gąbka Waleczna Lubelszczyzna Lublin | Rafał Jaworski UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka full-contact / Junior starszy [m] / -75kg | |
Miłosz Grabowski KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ | Rafał Dobies LKS Puncher Płock |
3 - 0 | |
Walka 3.1, Przedwalka full-contact / Junior starszy [m] / -75kg | |
Paweł Jagodziński Ożarowska Szkoła Kickboxingu | Kacper Lenczuk Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
1 - 2 | |
Walka 4, Przedwalka full-contact / Junior starszy [m] / -75kg | |
Dawid Czapiewski KSW Szczecinek | Marcin Wągrowski Sparta Czajków |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka full-contact / Junior starszy [k] / -60kg | |
Karolina Barska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Julia Blatkiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka full-contact / Junior starszy [k] / -70kg | |
Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock | Weronika Walczak KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
1 - 2 | |
Walka 7, Przedwalka full-contact / Junior starszy [k] / +70kg | |
Julia Majer KS Ziętek Team Kalisz | Weronika Stochniałek KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 8, Półfinał full-contact / Junior starszy [m] / -54kg | |
Paweł Grzymała UKS Sanda Płock | Filip Topolski KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 9, Półfinał full-contact / Junior starszy [m] / -54kg | |
Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań | Marcel Szadkowski LZS POPRAWA Siedlików |
- AB3 | |
Walka 10, Półfinał full-contact / Junior starszy [m] / -57kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Bartłomiej Mietliński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
2 - 1 | |
Walka 11, Półfinał full-contact / Junior starszy [m] / -57kg | |
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra | Dawid Szadkowski LZS POPRAWA Siedlików |
- RSC2 | |
Walka 12, Przedwalka full-contact / Junior starszy [m] / -60kg | |
Jakub Wełnowski SMOK Toruń | Radosław Kuzia UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 13, Przedwalka full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg | |
Kamil Swat UKS Sanda Płock | Dawid Gąsiorek Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 14, Przedwalka full-contact / Junior starszy [m] / -67kg | |
Michał Rejdych Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów | Kacper Dwórznik KS START Działdowo |
0 - 3 | |
Walka 15, Przedwalka full-contact / Junior starszy [m] / -81kg | |
Jarosław Mąderek Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław | Mateusz Biernat KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 17, Półfinał full-contact / Junior starszy [m] / -75kg | |
Kamil Kaniewski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Miłosz Grabowski KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
- WO | |
Walka 18, Półfinał full-contact / Junior starszy [m] / -75kg | |
Kacper Lenczuk Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Marcin Wągrowski Sparta Czajków |
0 - 3 | |
Walka 19, Półfinał full-contact / Junior starszy [m] / -71kg | |
Jakub Sypka Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Mateusz Biniek Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER |
0 - 3 | |
Walka 21, Półfinał full-contact / Junior starszy [k] / -52kg | |
Aleksandra Mądraszewska Champion Gdańsk | Alicja Radwańska Krakowska Szkoła Sportowa SMOK |
- AB3 | |
Walka 22, Półfinał full-contact / Junior starszy [k] / -52kg | |
Hanna Przeniczna LZS POPRAWA Siedlików | Gabriela Bartczak KS Ziętek Team Kalisz |
TKO3 - | |
Gala Finałowa START 17.00 | |
Walka 23, Finał full-contact / Junior starszy [k] / -70kg | |
Kamila Dusza Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport | Weronika Walczak KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
TKO2 - | |
Walka 24, Finał full-contact / Junior starszy [k] / -52kg | |
Aleksandra Mądraszewska Champion Gdańsk | Gabriela Bartczak KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 25, Finał full-contact / Junior starszy [m] / -54kg | |
Paweł Grzymała UKS Sanda Płock | Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań |
0 - 3 | |
Walka 26, Finał full-contact / Junior starszy [m] / -57kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
1 - 2 | |
Walka 27, Finał full-contact / Junior starszy [m] / -60kg | |
Maksymilian Kamiński KKS Sporty Walki Poznań | Radosław Kuzia UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 28, Finał full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg | |
Sebastian Samiła Alkon Szczecin | Dawid Gąsiorek Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 29, Finał full-contact / Junior starszy [m] / -67kg | |
Maciej Ważny Kickboxing GAME OVER Lubaczów | Kacper Dwórznik KS START Działdowo |
3 - 0 | |
Walka 30, Finał full-contact / Junior starszy [m] / -81kg | |
Aleksander Drzewiecki Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Jarosław Mąderek Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław |
3 - 0 | |
Walka 31, Finał full-contact / Junior starszy [m] / -91kg | |
Kacper Dąbrowski SMOK Toruń | Christian Kurzaj KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
- TKO3 | |
Walka 32, Finał full-contact / Junior starszy [m] / -71kg | |
Rafał Jaworski UKS Sanda Płock | Mateusz Biniek Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER |
0 - 3 | |
Walka 33, Finał full-contact / Junior starszy [m] / -75kg | |
Kamil Kaniewski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Marcin Wągrowski Sparta Czajków |
0 - 3 | |
Walka 34, Finał full-contact / Junior starszy [k] / -60kg | |
Weronika Szymczak LZS POPRAWA Siedlików | Karolina Barska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
3 - 0 | |
Walka 35.1, Finał full-contact / Junior starszy [k] / +70kg | |
Justyna Ciborska GSWW Najemnik Gliwice | Julia Majer KS Ziętek Team Kalisz |
- WO |