Walka 1, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Wiktor Michalak Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Jakub Rybski Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
3 - 0 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Samir Huczko KS POLONIA 1912 Leszno | Wiktor Zawadzki CSW Champion Lubawa |
3 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Filip Dynda Husarz Czudec Kickboxing, Czudec | Tomasz Lange Gladiators Kick boxing Bełchatów |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Milan Zierek SKF Boksing Zielona Góra | Dima Drandalush Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jakub Affek Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Rafał Wojnowski TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce |
1 - 2 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Paweł Witomski GSWW Najemnik Gliwice | Adam Spychalski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek |
0 - 3 | |
Walka 7, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Miłosz Zuchmantowicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Oliwier Jarzecki Gladiators Kick boxing Bełchatów |
DQ1 - | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Wojciech Zwierzyński Klub Sportowy Bulldog Gorzów | Łukasz Gumiński Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 11, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Maciek Szwechowicz Zamek Kurzętnik | Alan Grabowski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice |
3 - 0 | |
Walka 11.1, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Oskar Lech Paco Team Mysłowice |
1 - 2 | |
Walka 12, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Oskar Dudziński KSW Łuków | Michał Kołodziejczyk Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 12.1, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Gustaw Stotko UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Paweł Perlik A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 13, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Alan Głyda Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Maksymilian Rutkowski Champion Gdańsk |
3 - 0 | |
Walka 14, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Miłosz Dąbrowa Halny Nowy Sącz |
2 - 1 | |
Walka 15, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Xavier Rzeszut KS Sporty Walki Piła | Martin Mioduszewski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
3 - 0 | |
Walka 20, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Dawid Wyszyński Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk | Wiktor Michalak Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
0 - 3 | |
Walka 21, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Marcin Życiński Klub Bokserski Legia Warszawa | Samir Huczko KS POLONIA 1912 Leszno |
0 - 3 | |
Walka 22, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Paulin Kania Beskid Dragon Bielsko-Biała | Filip Dynda Husarz Czudec Kickboxing, Czudec |
2 - 1 | |
Walka 23, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Dima Drandalush Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk | Rafał Wojnowski TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce |
1 - 2 | |
Walka 24, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Cezary Kowalkowski Zamek Kurzętnik | Aleksander Piasecki KS POLONIA 1912 Leszno |
1 - 2 | |
Walka 25, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Jan Welens Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce | Adam Spychalski Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 26, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Adrian Grochowski TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce | Oliwier Jarzecki Gladiators Kick boxing Bełchatów |
0 - 3 | |
Walka 27, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Mykyta Vertsinskyi Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk | Łukasz Gumiński Zamek Kurzętnik |
RSC1 - | |
Walka 28, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Mateusz Dworakowski Ragnarok Białystok | Maciek Szwechowicz Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 29, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Oskar Lech Paco Team Mysłowice | Oskar Dudziński KSW Łuków |
0 - 3 | |
Walka 30, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Paweł Perlik A&W Team Obrowo | Alan Głyda Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
1 - 2 | |
Walka 31, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Xavier Rzeszut KS Sporty Walki Piła |
AB1 - | |
Walka 35, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kacper Olęcki Zamek Kurzętnik | Kacper Olech Gladiator Binczarowa |
0 - 3 | |
Walka 36, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Adrian Citak UKS Fenix Krzyżówka | Antoni Miesiąc Klub Sportowy Pretorium Poznań |
3 - 0 | |
Walka 37, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Konrad Redestowicz Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport | Adrian Podejko UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
0 - 3 | |
Walka 38, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Błażej Dmochewicz CSW Champion Lubawa | Damian Czaja PCNP Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 39, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Angelika Markowska Łaski Klub Sztuk Walki | Klaudia Koc A&W Team Obrowo |
0 - 3 | |
Walka 40, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Zofia Urbaniec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Nikola Nasulewicz MUKSW FF SPORT OPOCZNO |
DQ2 - | |
Walka 41, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Wiktoria Brzozowska SKF Boksing Zielona Góra | Marika Szczepaniak Klub Sportowy Bulldog Gorzów |
- AB1 | |
Walka 42, Ćwierćfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Marysia Ryć A&W Team Obrowo | Maja Kłosowska CSW Champion Lubawa |
3 - 0 | |
Walka 43, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Marlena Stefańska UKS EVAN Nowy Sącz | Natalia Deka MUKSW FF SPORT OPOCZNO |
- AB1 | |
Walka 46, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Zuzanna Brandt Champion Gdańsk | Wiktoria Piotrowska Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
3 - 0 | |
Walka 47, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Aniela Misiaczyk KS POLONIA 1912 Leszno | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
2 - 1 | |
Walka 49, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Aleksandra Lipińska UKS Sanda Płock |
1 - 2 | |
Walka 50, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Kinga Nowakowska SKF Boksing Zielona Góra | Justyna Moniewska Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 51, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Anna Baran UKS EVAN Nowy Sącz | Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo |
1 - 2 | |
Walka 57, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kacper Olech Gladiator Binczarowa | Adrian Citak UKS Fenix Krzyżówka |
2 - 1 | |
Walka 58, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Adrian Podejko UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Damian Czaja PCNP Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 59, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Klaudia Koc A&W Team Obrowo | Nikola Nasulewicz MUKSW FF SPORT OPOCZNO |
0 - 3 | |
Walka 60, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Wiktoria Brzozowska SKF Boksing Zielona Góra | Marysia Ryć A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 61, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Sylwia Plebankiewicz UKS EVAN Nowy Sącz | Nikola Giszter SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 62, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Beata Fyda Gladiator Binczarowa | Marlena Stefańska UKS EVAN Nowy Sącz |
2 - 1 |