Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Full Contact Seniorów oraz Juniorów Starszych i Młodszych im. Jacka Dreli_12-14.04.2019 - Swarzędz

Termin: 12.04.2019 - 14.04.2019
Lokalizacja: Swarzędz k/Poznania

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -67kg
Jakub Strzyżewski
KSW Łuków
Mateusz Dymek
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 2, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -67kg
Michał Piwko
Klub Bokserski Legia Warszawa
Patryk Jankowski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
0 - 3
Walka 3, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -81kg
Maciej Ciotucha
KS Ziętek Team Kalisz
Piotr Kołakowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 4, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -86kg
Paweł Lewicki
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Damian Soczewka
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -86kg
Cezary Limański
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Paweł Tomczak
LZS POPRAWA Siedlików
0 - 3
Walka 6, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -86kg
Norbert Mazurkiewicz
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Przemysław Kozioł
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
0 - 3
Walka 7, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Tomasz Przybylski
LZS POPRAWA Siedlików
Sebastian Grabski
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
3 - 0
Walka 8, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Piotr Smoczyński
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Tymoteusz Szczuka
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
3 - 0
Walka 9, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Mateusz Jakubowski
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Kamil Nowiński
Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin
- TKO1
Walka 10, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Kacper Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Bartosz Wiśniewski
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 11, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Robert Krasoń
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Michał Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
3 - 0
Walka 12, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Wiktor Szadkowski
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Damian Knap
Palestra Warszawa
- TKO2
Walka 13, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Marek Krygier
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Dawid Zaborowski
KS Ziętek Team Kalisz
0 - 3
Walka 14, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Przemysław Kacieja
SKF Boksing Zielona Góra
Przemysław Brzózka
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
3 - 0
Walka 15, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Filip Zieliński
KKS Sporty Walki Poznań
Adam Niekłań
UKS Sanda Płock
1 - 2
Walka 16, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Kamil Popiołek
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Jakub Szyszka
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
0 - 3
Walka 17, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Sebastian Samiła
Alkon Szczecin
Daniel Terlecki
Klub Bokserski Legia Warszawa
3 - 0
Walka 17.1, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Łukasz Wichowski
X Fight Piaseczno
Piotr Kołakowski
Zamek Kurzętnik
3 - 0
Walka 18, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / -65kg
Agata Piechowicz
Klub Bokserski Legia Warszawa
Patrycja Woźniak
Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec
3 - 0
Walka 19, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / +91kg
Oskar Skupień
KS Ziętek Team Kalisz
Karol Karczmarek
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
3 - 0
Walka 20, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / +91kg
Bartek Bartczak
KKS Sporty Walki Poznań
Adrian Kowalkowski
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
RSC3 -
Walka 21, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / +91kg
Patryk Rosiak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Artur Kubiak
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 22, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Rafał Nguyen-van
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kamil Małota
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 23, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Wojciech Pietrzak
Klub Bokserski Legia Warszawa
Mateusz Dymek
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 24, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Tomasz Micigolski
KKS Sporty Walki Poznań
Damian Tajbert
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 25, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Maciej Ważny
Kickboxing GAME OVER Lubaczów
Patryk Jankowski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
- WO
Walka 26, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -91kg
Rafał Jastrzębski
Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków
Aleksander Kieliszczyk
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
3 - 0
Walka 27, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -91kg
Paweł Strykowski
KKS Sporty Walki Poznań
Piotr Paszczak
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
3 - 0
Walka 28, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -91kg
Damian Błachowicz
Klub Sztuk Walk Shark Łódź
Szymon Wąs
GSWW Najemnik Gliwice
RSC2 -
Walka 29, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Cezary Nowak
SMOK Toruń
Mateusz Dąbrowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 30, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
Kordian Gąbka
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Rafał Jaworski
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 31, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
Artur Maury
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Karol Kwiatek
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
AB1 -
Walka 32, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
Tomasz Dobosiewicz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
- KO2
Walka 33, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
Miłosz Grabowski
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Jakub Ostrowski
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 34, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
Szymon Lewandowski
UKS Sanda Płock
Damian Stelmach
LZS POPRAWA Siedlików
0 - 3
Walka 35, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
Julia Blatkiewicz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Julia Zając
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
1 - 2
Walka 36, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
Tomasz Lasota
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Jakub Warcholiński
Beskid Dragon Bielsko-Biała
3 - 0
Walka 37, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
Mikołaj Mądzik
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Jakub Sypka
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
3 - 0
Walka 38, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
Julia Durkiewicz
KS Ziętek Team Kalisz
Laura Zgolińska
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 39, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
Gabriela Werner
KS Ziętek Team Kalisz
Oliwia Mielczarek
AZS AWF Warszawa, Warszawa
AB3 -
Walka 40, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Krzysztof Olszewski
Palestra Warszawa
Sebastian Nurkowski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
3 - 0
Walka 41, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Maciej Mucha
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Ernest Szymański
KKS Sporty Walki Poznań
2 - 1
Walka 42, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Przemysław Kacieja
SKF Boksing Zielona Góra
Adam Niekłań
UKS Sanda Płock
- TKO2
Walka 43, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Szyszka
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
Sebastian Samiła
Alkon Szczecin
0 - 3
Walka 44, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -65kg
Pola Rogala
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Agata Fijałkowska
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 45, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -65kg
Kamila Bałanda
Champion Gdańsk
Agata Piechowicz
Klub Bokserski Legia Warszawa
3 - 0
Walka 46, Półfinał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Tomasz Piechocki
KKS Sporty Walki Poznań
Oskar Skupień
KS Ziętek Team Kalisz
0 - 3
Walka 47, Półfinał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Adrian Kowalkowski
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
Artur Kubiak
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 48, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Rafał Nguyen-van
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Mateusz Dymek
UKS Sanda Płock
2 - 1
Walka 49, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Tomasz Micigolski
KKS Sporty Walki Poznań
Maciej Ważny
Kickboxing GAME OVER Lubaczów
3 - 0
Walka 50, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Tomasz Borowiec
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Damian Soczewka
UKS Sanda Płock
2 - 1
Walka 51, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Paweł Tomczak
LZS POPRAWA Siedlików
Przemysław Kozioł
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
3 - 0
Walka 52, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Robert Krasoń
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Wiktor Szadkowski
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
3 - 0
Walka 53, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Dawid Zaborowski
KS Ziętek Team Kalisz
Łukasz Wichowski
X Fight Piaseczno
- WO
Walka 54, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Tomasz Przybylski
LZS POPRAWA Siedlików
Piotr Smoczyński
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
3 - 0
Walka 55, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Mateusz Jakubowski
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Kacper Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
0 - 3
Walka 56, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
Krystian Rzepka
Zamek Kurzętnik
Rafał Jaworski
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 57, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
Norbert Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
Karol Kwiatek
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
3 - 0
Walka 58, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Igor Wełnowski
SMOK Toruń
Karol Szewczyk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
3 - 0
Walka 59, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Miłosz Pokorski
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
Mateusz Dąbrowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 60, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -91kg
Mateusz Kubiszyn
KKS Sporty Walki Poznań
Rafał Jastrzębski
Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej Łuków
- RSC1
Walka 61, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -91kg
Paweł Strykowski
KKS Sporty Walki Poznań
Szymon Wąs
GSWW Najemnik Gliwice
1 - 2
Walka 62, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Kamil Szczygielski
KSW Łuków
Klaudiusz Cechowski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 63, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Jan Ważny
Kickboxing GAME OVER Lubaczów
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
1 - 2
Walka 64, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
Paweł Kendziorski
Zamek Kurzętnik
Szymon Gąsior
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
- AB1
Walka 65, Półfinał       full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
Adrian Wiczyński
LZS POPRAWA Siedlików
Miłosz Grabowski
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
0 - 3
Walka 66, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
Olaf Strzelecki
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Dominik Głowacki
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
0 - 3
Walka 67, Półfinał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
Wiktor Miziołek
Klub Sportów Walki Włocławek
Damian Stelmach
LZS POPRAWA Siedlików
RSC2 -
Walka 68, Półfinał       full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
Weronika Szymczak
LZS POPRAWA Siedlików
Magdalena Nojman
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 69, Półfinał       full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
Weronika Bartczak
KS Ziętek Team Kalisz
Julia Zając
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
0 - 3
Walka 70, Przedwalka       full-contact / Senior [k] / +70kg
Beata Leśnik
Sądeckie Towarzystwo Sportowe SUPERFIGHTER Nowy Sącz
Magda Marczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
- AB2
Walka 71, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -56kg
Paulina Saczuk
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Katarzyna Piróg
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 72, Półfinał       full-contact / Senior [k] / -56kg
Marta Pyra
KKS Sporty Walki Poznań
Paulina Matusiak
Polska Akademia Kickboxingu - Gdańsk
3 - 0
Walka 73, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Adrian Sulewski
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Karol Sadłocha
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 74, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Szymon Salachna
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Jakub Pokusa
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 75, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
Weronika Walczak
KS Ziętek Team Kalisz
Kinga Komorowska
KSW Łuków
AB1 -
Walka 76, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
Julia Arojan
KKS Sporty Walki Poznań
Natalia Zarzycka
KSW Łuków
KO2 -
Walka 77, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
Nikola Zwiernik
KS Wielkopolanin Poznań
Zuzanna Krause
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 78, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Dominik Jurdziński
LZS POPRAWA Siedlików
3 - 0
Walka 79, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
Natalia Dulian
Gladiator Binczarowa
Aleksandra Trawczyńska
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 80, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
Maksymilian Kamiński
KKS Sporty Walki Poznań
Jakub Wełnowski
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 81, Przedwalka       full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
Hanna Ziętak
Polska Akademia Kickboxingu - Gdańsk
Monika Olszewska
KSW Łuków
1 - 2
Walka 82, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
Monika Konieczna
MKS Mechanik Włodawa
3 - 0
Walka 83, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
Adrian Sęderecki
KS Ziętek Team Kalisz
Mateusz Stadnik
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
3 - 0
Walka 84, Przedwalka       full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
Klaudiusz Rutka
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Oskar Dąbrowski
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
0 - 3
Walka 85, Finał       full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg
Emilia Pietras
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
Lucyna Wichowska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
0 - 3
Walka 86, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg
Maciej Mościcki
KSW Łuków
Damian Gryszkiewicz
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
3 - 0
Walka 87, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / +81kg
Ernest Figura
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
Hubert Nowak
SKF Boksing Zielona Góra
KO2 -
Walka 88, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -54kg
Paweł Grzymała
UKS Sanda Płock
Damian Gawłowski
KS Ziętek Team Kalisz
0 - 3
Walka 89, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -60kg
Patryk Możdżyński
KKS Sporty Walki Poznań
Albert Mederski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
3 - 0
Walka 90, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -91kg
Patryk Karolewski
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
Christian Kurzaj
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
1 - 2
Walka 91, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / +91kg
Shayan Siedlecki
Klub Sportów Walki Włocławek
Beniamin Jamroziak
KS Ziętek Team Kalisz
0 - 3
Walka 92, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -57kg
Damian Roll
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Paweł Dąbrowski
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
3 - 0
Walka 93, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / +70kg
Justyna Ciborska
GSWW Najemnik Gliwice
Kinga Komorowska
KSW Łuków
- AB3
Walka 94, Finał       full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg
Wiktoria Słupska
KKS Sporty Walki Poznań
Natalia Zarzycka
KSW Łuków
0 - 3
Walka 95, Finał       full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg
Marta Pawlikowska
KSW Łuków
Zuzanna Krause
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 96, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -57kg
Artur Guber
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
KO1 -
Walka 97, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / -56kg
Nicola Kaczmarek
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Natalia Dulian
Gladiator Binczarowa
3 - 0
Walka 98, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg
Dawid Kleinert
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Jakub Wełnowski
SMOK Toruń
3 - 0
Walka 99, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / -65kg
Kamila Dusza
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
Monika Olszewska
KSW Łuków
- TKO1
Walka 100, Finał       full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg
Zuzanna Taciak
KKS Sporty Walki Poznań
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 101, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg
Sebastian Zbierski
KKS Sporty Walki Poznań
Adrian Sęderecki
KS Ziętek Team Kalisz
TKO2 -
Walka 102, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg
Sebastian Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
Oskar Dąbrowski
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
1 - 2
Walka 103, Finał       full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg
Laura Zgolińska
KKS Sporty Walki Poznań
Oliwia Mielczarek
AZS AWF Warszawa, Warszawa
3 - 0
Walka 104, Finał       full-contact / Junior starszy [k] / -60kg
Weronika Szymczak
LZS POPRAWA Siedlików
Julia Zając
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
3 - 0
Walka 105, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -71kg
Tomasz Lasota
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Mikołaj Mądzik
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 106, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg
Dominik Głowacki
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
Damian Stelmach
LZS POPRAWA Siedlików
2 - 1
Walka 108, Finał       full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Igor Wełnowski
SMOK Toruń
Mateusz Dąbrowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
- TKO3
Walka 109, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -75kg
Krystian Rzepka
Zamek Kurzętnik
Norbert Kusz
KS Ziętek Team Kalisz
2 - 1
Walka 110, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -67kg
Klaudiusz Cechowski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
KO1 -
Walka 111, Finał       full-contact / Junior starszy [m] / -81kg
Paweł Kendziorski
Zamek Kurzętnik
Miłosz Grabowski
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
1 - 2
Walka 112, Finał       full-contact / Senior [m] / -57kg
Robert Niedźwiedzki
KS Ziętek Team Kalisz
Damian Roll
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
AB2 -
Walka 113, Finał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Krzysztof Olszewski
Palestra Warszawa
Maciej Mucha
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
3 - 0
Walka 114, Finał       full-contact / Senior [k] / +70kg
Weronika Walczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Beata Leśnik
Sądeckie Towarzystwo Sportowe SUPERFIGHTER Nowy Sącz
0 - 3
Walka 115, Finał       full-contact / Senior [k] / -70kg
Karolina Juja
KKS Sporty Walki Poznań
Karolina Dziedzic-Gruszowska
UKS Diament Pstrągowa
0 - 3
Walka 116, Finał       full-contact / Senior [k] / -60kg
Emilia Czerwińska
SKF Boksing Zielona Góra
Monika Puzio
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
3 - 0
Walka 117, Finał       full-contact / Senior [k] / -52kg
Anna Knobel
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Sylwia Lewandowska
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 118, Finał       full-contact / Senior [k] / -48kg
Aleksandra Mądraszewska
Champion Gdańsk
Karolina Mośko
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 119, Finał       full-contact / Senior [k] / -56kg
Paulina Saczuk
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Marta Pyra
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 120, Finał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Adrian Sulewski
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jakub Pokusa
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 121, Finał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Przemysław Kacieja
SKF Boksing Zielona Góra
Sebastian Samiła
Alkon Szczecin
3 - 0
Walka 122, Finał       full-contact / Senior [k] / -65kg
Pola Rogala
AZS AWF Warszawa, Warszawa
Kamila Bałanda
Champion Gdańsk
1 - 2
Walka 123, Finał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Oskar Skupień
KS Ziętek Team Kalisz
Artur Kubiak
KKS Sporty Walki Poznań
2 - 1
Walka 124, Finał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Rafał Nguyen-van
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
Tomasz Micigolski
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 125, Finał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Tomasz Borowiec
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Paweł Tomczak
LZS POPRAWA Siedlików
3 - 0
Walka 126, Finał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Robert Krasoń
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Dawid Zaborowski
KS Ziętek Team Kalisz
3 - 0
Walka 127, Finał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Tomasz Przybylski
LZS POPRAWA Siedlików
Kacper Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
3 - 0
Walka 128, Finał       full-contact / Senior [m] / -91kg
Mateusz Kubiszyn
KKS Sporty Walki Poznań
Szymon Wąs
GSWW Najemnik Gliwice
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL