Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych_25-27.09.2020 - Krynica Zdrój

Termin: 25.09.2020 - 27.09.2020
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Krystian Matyszczyk
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
Radosław Pupin
OSP Środa Śląska
TKO1 -
Walka 2, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Dominik Szymczak
22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny w Komorowie
Filip Machel
Służba Ochrony Państwa
- TKO2
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Łukasz Malinowski
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
Kacper Kotłowski
8 Pułk przeciwlotniczy w Koszalinie
3 - 11
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Igor Abrusiewicz
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu
Dariusz Bieńkowski
11 Mazurski Pułk Artylerii w Węgorzewie
7 - 0
Walka 5, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Szymon Biela
5bdow jw2771
Paweł Strykowski
KP PSP Międzyrzecz
2 - 12
Walka 6, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Damian Kowalewski
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
Radosław Pupin
OSP Środa Śląska
RSC1 -
Walka 7, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Krzysztof Stawiarski
JW3390
Łukasz Głąbiński
KMP Kraków
11 - 14
Walka 8, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Rafał Kołowski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Michał Mocny
Reprezentant Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. Małopolskiego
11 - 6
Walka 9, Finał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Dominik Szymczak
22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny w Komorowie
Radosław Pupin
OSP Środa Śląska
18 - 10
Walka 10, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Rafał Janczewski
JW 4687
Kacper Kotłowski
8 Pułk przeciwlotniczy w Koszalinie
13 - 3
Walka 11, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Igor Abrusiewicz
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu
Paweł Strykowski
KP PSP Międzyrzecz
3 - 10
Walka 12, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Marek Pyda
17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana - JW 5701-45 Wędrzyn
Łukasz Głąbiński
KMP Kraków
3 - 4
Walka 13, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Hubert Sulewski
13 Batalion Lekkiej Piechoty w Łomży
Daniel BIERNAT
5bdow jw2771
8 - 4
Walka 14, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
Mateusz Jabłoński
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
11 - 1
Walka 15, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Adrian Jabłoński
4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY
Adrian Durma
KM PSP Elbląg
2 - 12
Walka 16, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Tymoteusz Szczuka
OSP Wymysłów
Konrad Furmanek
Państwowa straż pożarna Międzychód
3 - 14
Walka 17, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Tomasz Adamus
KPP Starachowice
Jakub Rychlak
10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej
6 - 10
Walka 18, Przedwalka       point-fighting / Weteran [m] / +94kg
Andrzej Sieczkowski
4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY
Sebastian Wiszniewski
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
RSC1 -
Walka 19, Półfinał       point-fighting / Weteran [m] / -94kg
TOMASZ SZEWCZYK
5bdow jw2771
Janusz Zielak
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
1 - 11
Walka 20, Półfinał       point-fighting / Weteran [m] / -94kg
Mirosław Smętek
KMP Nowy Sącz
Artur Wołoszyn
Straż Ochrony Kolei
13 - 3
Walka 21, Finał       point-fighting / Senior [m] / -57kg
Bartosz Karpiński
4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY
Marcel Smoliński
OSP Środa Śląska
6 - 8
Walka 22, Finał       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Krystian Jabłoński
4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY
Jakub Rychlak
10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej
1 - 12
Walka 23, Finał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Rafał Janczewski
JW 4687
Paweł Strykowski
KP PSP Międzyrzecz
7 - 11
Walka 24, Finał       point-fighting / Senior [m] / -84kg
Rafał Kołowski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Łukasz Głąbiński
KMP Kraków
14 - 4
Walka 25, Finał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Hubert Sulewski
13 Batalion Lekkiej Piechoty w Łomży
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
6 - 16
Walka 26, Finał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
KM PSP Elbląg
Konrad Furmanek
Państwowa straż pożarna Międzychód
11 - 1
Walka 27, Finał       point-fighting / Senior [k] / +70kg
Weronika Walczak
OSP PIWONICE
Teresa Baldowska
KP Grybów
18 - 10
Walka 28, Finał       point-fighting / Weteran [m] / -84kg
Damian Wysocki
OSP Wymysłów
Daniel Salawa
5bdow jw2771
8 - 1
Walka 29, Finał       point-fighting / Weteran [m] / +94kg
Piotr Piotrowski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Sebastian Wiszniewski
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
7 - 1
Walka 30, Finał       point-fighting / Weteran [m] / -94kg
Janusz Zielak
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Mirosław Smętek
KMP Nowy Sącz
13 - 11
Walka 31, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Przemysław Dura
OSP Środa Śląska
Piotr Kołakowski
42 Batalion Lekkiej Piechoty w Morągu
TKO2 -
Walka 32, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Dawid Seńko
Oddział Żandarmerii w Szczecinie
Mateusz Jabłoński
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
- DQ1
Walka 33, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Łukasz Pukalak
16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej
Adam Tuszyński
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia
0 - 3
Walka 34, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Emanuel Dąbrowski
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia
Damian Piętoń
Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie
0 - 3
Walka 35, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Hubert Sulewski
13 Batalion Lekkiej Piechoty w Łomży
Dariusz Pieróg
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
0 - 3
Walka 36, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Michał Mocny
Reprezentant Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. Małopolskiego
Damian Ciesiun
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia
TKO2 -
Walka 37, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Rafał Kołowski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Kamil Wyszyński
OSP Wińsko
3 - 0
Walka 38, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Łukasz Głąbiński
KMP Kraków
Dominik Zielonka
12 brygada Zmechanizowana
DQ1 -
Walka 39, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Wojciech Ozga
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Jacek Szymański
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia
3 - 0
Walka 40, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Rafał Okleja
JW 1749 Szczecin
Tymoteusz Szczuka
OSP Wymysłów
0 - 3
Walka 41, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Konrad Furmanek
Państwowa straż pożarna Międzychód
Jarosław Niedźwiecki
5 Mazowiecka Brygada Obrony Tertytorialnej
3 - 0
Walka 42, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Przemysław Gurdziel
OSP Wińsko
Oskar Kapitowski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
- WO
Walka 43, Finał       kick-light / Senior [k] / +70kg
Weronika Walczak
OSP PIWONICE
Teresa Baldowska
KP Grybów
- TKO2
Walka 44, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -94kg
Szymon Biela
5bdow jw2771
Rafał Janczewski
JW 4687
TKO2 -
Walka 45, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -94kg
Kacper Kotłowski
8 Pułk przeciwlotniczy w Koszalinie
Łukasz Malinowski
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
3 - 0
Walka 46, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Jakub Szupernak
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Damian Ciesiun
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia
- DQ2
Walka 47, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Marek Pyda
17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana - JW 5701-45 Wędrzyn
Rafał Kołowski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
1 - 2
Walka 48, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Bernard Bobruś
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Dominik Zielonka
12 brygada Zmechanizowana
TKO1 -
Walka 49, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Krzysztof Stawiarski
JW3390
Wojciech Ozga
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
WO -
Walka 50, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Roger Garbaczewski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Piotr Kołakowski
42 Batalion Lekkiej Piechoty w Morągu
WO -
Walka 50 jest ostatnią walką w sobotę. W niedzielę rozpoczynamy walką 51 o godzinie 9.00
Walka 51, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Mateusz Stępień
DWOT/ 9ŁBOT
Dawid Seńko
Oddział Żandarmerii w Szczecinie
TKO2 -
Walka 52, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
Adam Tuszyński
Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia
3 - 0
Walka 53, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Damian Piętoń
Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie
Dariusz Pieróg
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
2 - 1
Walka 54, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
KM PSP Elbląg
Kamil Potępa
5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej
3 - 0
Walka 55, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Mateusz Klęsk
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Tymoteusz Szczuka
OSP Wymysłów
WO -
Walka 56, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Krystian Czopek
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Konrad Furmanek
Państwowa straż pożarna Międzychód
WO -
Walka 57, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Grzegorz Mielnik
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Przemysław Gurdziel
OSP Wińsko
RSC2 -
Walka 58, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Dariusz Bieńkowski
11 Mazurski Pułk Artylerii w Węgorzewie
Filip Machel
Służba Ochrony Państwa
0 - 3
Walka 59, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Mathias Balde
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Rafał Janczewski
JW 4687
WO -
Walka 60, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Igor Abrusiewicz
Oddział Żandarmerii Wojskowej w Elblągu
Paweł Strykowski
KP PSP Międzyrzecz
0 - 3
Walka 61, Ćwierćfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Adam Dąbrowski
OSP Gronowo
Kacper Kotłowski
8 Pułk przeciwlotniczy w Koszalinie
- TKO2
Walka 62, Finał       kick-light / Weteran [m] / +94kg
Piotr Piotrowski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Andrzej Sieczkowski
4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY
- WO
Walka 64, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
KM PSP Elbląg
Tymoteusz Szczuka
OSP Wymysłów
- TKO2
Walka 65, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Konrad Furmanek
Państwowa straż pożarna Międzychód
Przemysław Gurdziel
OSP Wińsko
3 - 0
Walka 66, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Piotr Kołakowski
42 Batalion Lekkiej Piechoty w Morągu
Dawid Seńko
Oddział Żandarmerii w Szczecinie
- TKO1
Walka 67, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
Damian Piętoń
Wyższa Szkoła Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie
2 - 1
Walka 68, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Jakub Szupernak
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Rafał Kołowski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
WO -
Walka 69, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Dominik Zielonka
12 brygada Zmechanizowana
Wojciech Ozga
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
2 - 1
Walka 70, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Filip Machel
Służba Ochrony Państwa
Rafał Janczewski
JW 4687
0 - 3
Walka 71, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Paweł Strykowski
KP PSP Międzyrzecz
Adam Dąbrowski
OSP Gronowo
0 - 3
Walka 72, Finał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
KM PSP Elbląg
Konrad Furmanek
Państwowa straż pożarna Międzychód
3 - 0
Walka 73, Finał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Rafał Janczewski
JW 4687
Adam Dąbrowski
OSP Gronowo
WO -
Walka 74, Finał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Piotr Kołakowski
42 Batalion Lekkiej Piechoty w Morągu
Szymon Grabowski
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu
- TKO2
Walka 75, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Rafał Kołowski
18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA
Dominik Zielonka
12 brygada Zmechanizowana
WO -
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL