Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Mistrzostwa Kickboxingu - wersja szkoleniowa B

Termin: 08.05.2021 - 08.05.2021
Lokalizacja: Warszawa

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -81kg
Łukasz Naliński
Champion Gdańsk
Kamil Prokopiak
Fighter Wrocław
- KO1
Walka 2, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Jędrzej Durski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Piotr Jadczak
Uniq Fight Club Warszawa
3 - 0
Walka 3, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Alan Kalski
FIGHTGYM GDYNIA
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
0 - 3
Walka 4, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Adam Fajdek
Uniq Fight Club Warszawa
Damian Knap
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
AB2 -
Walka 5, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / +91kg
Piotr Janicki
Fight Club Radzymin
Mariusz Nowosad
Legia Fight Club Warszawa
2 - 1
Walka 6, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / +91kg
Marcin Dudkiewicz
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Adam Kosut
Klub Sportowy Shootboxer Mosina
- KO2
Walka 7, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -86kg
Zbigniew Stawicki
Golden Dragon Bydgoszcz
Krzysztof Kurpet
Gladiators Kick boxing Bełchatów
2 - 1
Walka 8, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -86kg
Dawid Uzarczyk
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Dominik Wawrzaszek
Fighter Wrocław
3 - 0
Walka 9, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -75kg
Dawid Burzyński
Żyrardowski Klub Sportowy Thien Long Żyrardów
Marcin Mosiński
Acadamia Gorilla Żyrardów
0 - 3
Walka 10, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Kamil Piątkiewicz
Klub Sportowy Boom Boxing Kraków
Bartosz Krasucki
FIGHT POINT
TKO3 -
Walka 11, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Olaf Strzelecki
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Patryk Małecki
Legia Fight Club Warszawa
1 - 2
Walka 12, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Bartłomiej Horbowiec
FIGHT POINT
Maciej Macutkiewicz
Pogoda Kickboxing
3 - 0
Walka 13, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -71kg
Michał Firut
FIGHT POINT
Jerzy Ross
Acadamia Gorilla Żyrardów
1 - 2
Walka 14, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -71kg
Jakub Zieliński
Klub Sportowy Samuraj Wrocław
Adam Kosiński
Hunter Kickboxing Łomża
2 - 1
Walka 15, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Mateusz Łukasik
Klub Sportowy Boom Boxing Kraków
Emil Danielczak
Klub Sportowy Samuraj Wrocław
- TKO1
Walka 16, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Roman Kartasheuski
KO Team Otwock
Dariusz Fedor
FIGHT POINT
2 - 1
Walka 17, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Mateusz Wosiński
Klincz Kielce
Michał Cewiński
Legia Fight Club Warszawa
2 - 1
Walka 18, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Kacper Glinicki
Legia Fight Club Warszawa
Nataniel Stawiarski
Uniq Fight Club Warszawa
TKO1 -
Walka 21, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -60kg
Adam Chełmiński
Klub Sportowy Boom Boxing Kraków
Jakub Poslowski
Klincz Kielce
- KO2
Walka 22, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -60kg
Oskar Sobański
KO GYM Świebodzice
Kamil Zieliński
Acadamia Gorilla Żyrardów
0 - 3
Walka 23, Przedwalka       full-contact / Senior [m] / -60kg
Vaclav Striukov
Golden Dragon Bydgoszcz
Maksym Marushchak
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
0 - 3
Walka 24, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Dominik Parol
Uniq Fight Club Warszawa
Łukasz Naliński
Champion Gdańsk
KO1 -
Walka 25, Półfinał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Michał Piecuch
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Piotr Janicki
Fight Club Radzymin
1 - 2
Walka 26, Półfinał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Amadeusz Radomski
COPACABANA Warszawa
Marcin Dudkiewicz
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
TKO2 -
Walka 27, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Jakub Serewa
FIGHT POINT
Zbigniew Stawicki
Golden Dragon Bydgoszcz
0 - 3
Walka 28, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Bartosz Błocki
Akademia Walki Warszawa
Dawid Uzarczyk
Gladiators Kick boxing Bełchatów
0 - 3
Walka 29, Ćwierćfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Klaudiusz Goss
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Marcin Mosiński
Acadamia Gorilla Żyrardów
2 - 1
Walka 30, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Krystian Pietrucha
KO Team Otwock
Jerzy Ross
Acadamia Gorilla Żyrardów
KO3 -
Walka 31, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Vladislav Shatunskyi
COPACABANA Warszawa
Jakub Zieliński
Klub Sportowy Samuraj Wrocław
3 - 0
Walka 32, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Adrian Dziubałtowski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Mateusz Wosiński
Klincz Kielce
TKO2 -
Walka 33, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Patryk Raducki
Akademia Walki Warszawa
Adam Chełmiński
Klub Sportowy Boom Boxing Kraków
1 - 2
Walka 34, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Jędrzej Durski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Patryk Mielniczuk
Uniq Fight Club Warszawa
- TKO3
Walka 35, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Damian Knap
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
Łukasz Naliński
Champion Gdańsk
KO1 -
Walka 36, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Bartosz Krasucki
FIGHT POINT
Patryk Małecki
Legia Fight Club Warszawa
TKO1 -
Walka 37, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Bartłomiej Horbowiec
FIGHT POINT
Klaudiusz Goss
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
KO2 -
Walka 38, Półfinał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Kamil Zieliński
Acadamia Gorilla Żyrardów
Maksym Marushchak
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
- KO2
Walka 39, Finał       full-contact / Senior [m] / -57kg
Mateusz Szczegodziński
Gladiators Kick boxing Bełchatów
Dawid Mańkowski
Uniq Fight Club Warszawa
1 - 2
Walka 40, Finał       full-contact / Senior [m] / +91kg
Piotr Janicki
Fight Club Radzymin
Marcin Dudkiewicz
Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa
3 - 0
Walka 41, Finał       full-contact / Senior [m] / -86kg
Zbigniew Stawicki
Golden Dragon Bydgoszcz
Dawid Uzarczyk
Gladiators Kick boxing Bełchatów
1 - 2
Walka 42, Finał       full-contact / Senior [m] / -81kg
Jędrzej Durski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Łukasz Naliński
Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 43, Finał       full-contact / Senior [m] / -75kg
Patryk Małecki
Legia Fight Club Warszawa
Klaudiusz Goss
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
KO1 -
Walka 44, Finał       full-contact / Senior [m] / -71kg
Jerzy Ross
Acadamia Gorilla Żyrardów
Vladislav Shatunskyi
COPACABANA Warszawa
TKO3 -
Walka 45, Finał       full-contact / Senior [m] / -67kg
Mateusz Łukasik
Klub Sportowy Boom Boxing Kraków
Roman Kartasheuski
KO Team Otwock
0 - 3
Walka 46, Finał       full-contact / Senior [m] / -63.5kg
Nataniel Stawiarski
Uniq Fight Club Warszawa
Mateusz Wosiński
Klincz Kielce
1 - 2
Walka 47, Finał       full-contact / Senior [m] / -60kg
Adam Chełmiński
Klub Sportowy Boom Boxing Kraków
Kamil Zieliński
Acadamia Gorilla Żyrardów
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL