Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

MP Juniorów w formule PF oraz Seniorów i Mastersów w formułach PF, LC_25-27.06.2021 - Zawiercie

Termin: 25.06.2021 - 27.06.2021
Lokalizacja: Zawiercie

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Weteran [m] / -74kg
Marek Mazur
KS Ziętek Team Kalisz
Artur Godlewski
Legion Głogów
14 - 4
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Weteran [m] / -94kg
Waldemar Mnich
Legion Głogów
Michał Zienkiewicz
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
7 - 5
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Oliwier Baranowski
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Michał Markowski
DAN Świdnik
15 - 13
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Damian Szczęsny
UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów
19 - 12
Walka 5, Finał       point-fighting / Weteran [m] / -74kg
Maciej Domarecki
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Marek Mazur
KS Ziętek Team Kalisz
0 - 10
Walka 6, Finał       point-fighting / Weteran [m] / -94kg
Piotr Maślanka
LKS Puncher Płock
Waldemar Mnich
Legion Głogów
11 - 1
Walka 7, Przedwalka       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Kacper Kijas
Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie
Tymoteusz Kopa
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
0 - 10
Walka 8, Przedwalka       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Semir Wasilewski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
14 - 24
Walka 9, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Oliwier Baranowski
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
18 - 10
Walka 10, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Bartłomiej Kęsy
Knock-Out Team Bełchatów
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
11 - 18
Walka 11, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Bartłomiej Drewa
GOSRiT Luzino
Tymoteusz Kopa
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
9 - 19
Walka 12, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Patryk Siwa
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
3 - 14
Walka 13, Przedwalka       point-fighting / Junior [k] / -55kg
Zuzanna Śmiałkowska
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
WO -
Walka 14, Przedwalka       point-fighting / Junior [m] / -63kg
Michał Kaczor
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Kacper Czap
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
12 - 2
Walka 15, Finał       point-fighting / Junior [m] / -69kg
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
18 - 11
Walka 16, Finał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Tymoteusz Kopa
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
11 - 15
Walka 17, Półfinał       point-fighting / Junior [k] / -55kg
Jessica Żabolicka
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Julita Mudyna
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
14 - 4
Walka 18, Półfinał       point-fighting / Junior [k] / -55kg
Natalia Woińska
X Fight Piaseczno
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
17 - 7
Walka 19, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -63kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Krzysztof Monkosa
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
20 - 12
Walka 20, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -63kg
Wiktor Paszkiewicz
Knock-Out Team Bełchatów
Michał Kaczor
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
6 - 12
Walka 21, Finał       point-fighting / Junior [k] / -55kg
Jessica Żabolicka
Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice
Natalia Woińska
X Fight Piaseczno
14 - 22
Walka 22, Finał       point-fighting / Junior [m] / -63kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Michał Kaczor
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
13 - 3
Walka 23, Finał       point-fighting / Junior [m] / -57kg
Michał Lewandowski
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Maciej Frankiewicz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 13
Walka 24, Przedwalka       light-contact / Senior [k] / -55kg
Agata Kacprzak
X Fight Piaseczno
Weronika Grudzińska
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
- TKO3
Walka 25, Przedwalka       light-contact / Senior [k] / -55kg
Monika Górska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Marta Pawlikowska
KSW Łuków
TKO1 -
Walka 26, Przedwalka       light-contact / Senior [k] / -55kg
Malwina Strzelecka
KSW POLICE
Marta Pyra
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 27, Przedwalka       light-contact / Senior [m] / +94kg
Michał Zieliński
Jurajska Akademia Sportu-Łazy
Marcin Szuleta
KKS Sporty Walki Poznań
RSC1 -
Walka 28, Przedwalka       light-contact / Senior [m] / +94kg
Patryk Karolewski
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław
Tomasz Piechocki
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 29, Przedwalka       light-contact / Senior [k] / -65kg
Lucyna Wichowska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Maria Jackowska
SKF Boksing Zielona Góra
1 - 2
Walka 30, Półfinał       light-contact / Senior [k] / -55kg
Kinga Szlachcic
SKF Boksing Zielona Góra
Agata Kacprzak
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 31, Półfinał       light-contact / Senior [k] / -55kg
Marta Pawlikowska
KSW Łuków
Marta Pyra
KKS Sporty Walki Poznań
TKO2 -
Walka 32, Półfinał       light-contact / Senior [m] / +94kg
Marcin Dolecki
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Marcin Szuleta
KKS Sporty Walki Poznań
TKO3 -
Walka 33, Półfinał       light-contact / Senior [m] / +94kg
Rafał Gąszczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Tomasz Piechocki
KKS Sporty Walki Poznań
- TKO2
Walka 34, Półfinał       light-contact / Senior [k] / -65kg
Aleksandra Ciężka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Gabriela Kowalska
Krakowskie Centrum Taekwon-do, Kraków
- TKO1
Walka 35, Półfinał       light-contact / Senior [k] / -65kg
Julia Setla
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Maria Jackowska
SKF Boksing Zielona Góra
AB2 -
Walka 36, Finał       light-contact / Senior [m] / -94kg
Arkadiusz Cieślar
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Paweł Strykowski
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 37, Finał       light-contact / Senior [k] / -55kg
Kinga Szlachcic
SKF Boksing Zielona Góra
Marta Pyra
KKS Sporty Walki Poznań
DQ -
Walka 38, Finał       light-contact / Senior [m] / +94kg
Marcin Szuleta
KKS Sporty Walki Poznań
Rafał Gąszczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
TKO2 -
Walka 39, Finał       light-contact / Senior [k] / -65kg
Aleksandra Ciężka
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Maria Jackowska
SKF Boksing Zielona Góra
2 - 1
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL