Rozpoczęcie walk godzina 12,00 | |
Walka 1, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Filip Szóstak Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Jakub Rymarowicz Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
TKO2 - | |
Walka 2, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg | |
Jakub Gil UKS Sanda Płock | Przemysław Sapiński Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
3 - 0 | |
Walka 3, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg | |
Marcin Niciński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Piotr Ryjewski Waleczna Lubelszczyzna Lublin |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg | |
Wojtek Poradzisz Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz | Wiktor Pęczek JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE |
3 - 0 | |
Walka 5, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Hubert Sikora Center Team Odolanów | Bartłomiej Mietliński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Natalia Zakrzewska MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Julia Stasiuk KKT Bałtyk Koszalin |
0 - 3 | |
Rozpoczęcie gali godzina 19,00 | |
Walka 7, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg | |
Jakub Gil UKS Sanda Płock | Marcin Niciński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
TKO1 - | |
Walka 8, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg | |
Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań | Wojtek Poradzisz Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz |
- WO | |
Walka 9, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Mateusz Furman JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE | Jakub Rymarowicz Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 10, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -91kg | |
Michał Zapała Łaski Klub Sztuk Walki | Jakub Pietrzak Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław |
2 - 1 | |
Walka 11, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg | |
Oskar Sobański KO GYM Świebodzice | Mateusz Kupijaj LZS POPRAWA Siedlików |
3 - 0 | |
Walka 12, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Jakub Janiszewski Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Daniel Majka Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz |
3 - 0 | |
Walka 13, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Kamil Laskowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Hubert Sikora Center Team Odolanów |
1 - 2 | |
Walka 14, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Weronika Szymczak LZS POPRAWA Siedlików | Paulina Grzegórska Łaski Klub Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 15, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Weronika Bartczak KS Ziętek Team Kalisz | Julia Stasiuk KKT Bałtyk Koszalin |
0 - 3 | |
Walka 16, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg | |
Natalia Maćkiewicz GSWW Najemnik Gliwice | Aneta Tlałka KKS Sporty Walki Poznań |
3 - 0 | |
Walka 17, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg | |
Jan Matyjaszczyk Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Mateusz Felkel Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
2 - 1 | |
Walka 18, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Artur Maury Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 19, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg | |
Bartosz Grudziński Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
0 - 3 | |
Walka 20, Finał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -70kg | |
Weronika Walczak Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Anna Łochowicz KS POLONIA 1912 Leszno |
3 - 0 | |
Walka 21, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Oskar Sobański KO GYM Świebodzice |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / +91kg | |
Shayan Siedlecki Klub Sportów Walki Włocławek | Patryk Karolewski Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław |
0 - 3 | |
Walka 23, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Jakub Janiszewski Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Hubert Sikora Center Team Odolanów |
0 - 3 | |
Walka 24, Finał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Weronika Szymczak LZS POPRAWA Siedlików | Julia Stasiuk KKT Bałtyk Koszalin |
3 - 0 | |
Walka 25, Finał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg | |
Nicola Kaczmarek Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Natalia Maćkiewicz GSWW Najemnik Gliwice |
2 - 1 | |
Walka 26, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg | |
Oskar Dąbrowski Klub Sportowy PROSNA Kalisz | Jan Matyjaszczyk Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 27, Finał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
1 - 2 |