Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu K-1 Rules_16-18.03.2018 - Warszawa

Termin: 16.03.2018 - 18.03.2018
Lokalizacja: Warszawa

Zgłoszenia

K1 Rules / Senior [m] / +91kg
  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Andrzej Sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Łukasz Koziatek (Paco Team Katowice)
    Kryspin Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  4. Armen Avagyan (FIGHTGYM GDYNIA)
  5. Krzysztof Kowalski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  6. Łukasz Szmajda (SMOK Toruń)
  7. Patryk Proszek (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Tomasz Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
  2. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Piotr Morawski (Palestra Warszawa)
    Kazimierz Pera (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Paweł Michalak (Husaria Drutex Słupsk)
  5. Dawid Nitek (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Maksymilian Bratkowicz (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Łukasz Bartnik (Fight Gym Lublin)
  3. Mateusz Rycerski (Viktoria Szydłowiec)
    Szczepan Stawiarski (Palestra Warszawa)
  4. Damian Pająk (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
  2. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Oliwier Bula (Paco Team Katowice)
    Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Mateusz Ciałowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Piotr Tutkowski (Husaria Drutex Słupsk)
  6. Rafał Mikołajczuk (Palestra Warszawa)
  7. Andrzej Smolira (Fight Academy Stargard Szczeciński)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Michał Burdan (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
  2. Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
    Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa)
  4. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  5. Konrad Czopowicz (KT Legia Warszawa)
  6. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  7. Miłosz Pacak (KT Legia Warszawa)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Maciej Markowski (Palestra Warszawa)
  3. Artur Baradyn (Human Białystok)
    Patryk Radoń (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  4. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Patryk Magnucki (KS OYAMA Rzeszów)
  6. Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  7. Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Wojciech Kazieczko (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  2. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
    Dorian Dziuba (KS Gym Fight Wrocław)
  4. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
  5. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  6. Krzysztof Górski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  7. Paweł Jaroszkiewicz (Fighter 1992 Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Marcin Kaliński (Palestra Warszawa)
  3. Artur Gabryelski (KO GYM Świebodzice)
    Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Bartłomiej Klepacz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Jakub Syc (Legion Głogów)
  6. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  7. Mariusz Lach (Legion Głogów)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Norbert Piotrowski (Fighter 1992 Wrocław)
    Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
  4. Szymon Samorajczyk (Palestra Warszawa)
  5. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
    Krystian Obara (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Dominik Zelazko (Fighter 1992 Wrocław)
  5. Jakub Czempas (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  2. Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  3. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  2. Aleksandra Piasecka (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Agnieszka Osial (KT Legia Warszawa)
    Ewa Sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Aleksandra Piętka (KT Legia Warszawa)
  3. Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
    Anna Cora (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa)
  2. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
  3. Marta Gusztab (Legion Głogów)
    Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  4. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Sandra Drabik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Gabriela Kuzawińska (X Fight Piaseczno)
    Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
  4. Klaudia Suszczyńska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Dagmara Tchorek (Palestra Warszawa)
  3. Aleksandra Łukasik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Anna Gruszczyńska (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Samuel Nowak (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Wiktor Melka (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Oskar Graur (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Maciej Grabski (TARNOBRZESKI KLUB KARATE)
  2. Jakub Szymanowski (KS Sporty Walki Piła)
  3. Damian Knap (Palestra Warszawa)
    Tomasz Brotoń (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
  4. Denis Dąbkowski (Paco Team Katowice)
  5. Bartosz Cebulski (KS Czerwony SMOK Poznań)
  6. Mateusz Cimochowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  7. Tomasz Kuberski (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Kacper Zaborski (Viktoria Szydłowiec)
    Piotr Wiśnios (Viktoria Szydłowiec)
  4. Mateusz Sobczak (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  5. Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin)
  6. Piotr Czyrka (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Jacek Dawid (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  3. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Jakub Klasztorny (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  5. Damian Wójcik (UKS Puncher Wrocław)
  6. Kacper Lenczuk (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  7. Jacek Dawid (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Miłosz Hołodniuk (UKS Puncher Wrocław)
  2. Maciej Kuczyński (KS Sporty Walki Piła)
  3. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
    Oskar Barczyk (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Wojciech Wójcik (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  3. Bartosz Wójcik (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)
    Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
  4. Filip Rychwalski (MMA DEVIL POZNAŃ)
  5. Jakub Wełnowski (SMOK Toruń)
  6. Mateusz Kupijaj (MMA DEVIL POZNAŃ)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  2. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Adrian Dziubałtowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Jakub Siemek (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Filip Lis (Palestra Warszawa)
  2. Patryk Czarnecki (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Marcel Jasniński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Patryk Czestkowski (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)
  2. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Patrycja Woźniak (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  2. Paulina Matera (MKS Wicher Kobyłka)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
  2. Kamila Krawczyk (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Julia Świca (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)
  2. Izabela Szelest (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Oliwia Łukomska (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Adam Tutak (Samuraj Sanok)
  2. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Piotr Kępa (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Damian Abramowicz (Ragnarok Białystok)
  2. Mikołaj Skwarkowski (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec)
  3. Jakub Szarnecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Maksymilian Brzostowski (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Grzegorz Smarż (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  3. Alessio Kleszczewnik (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Damian Kloza (Ragnarok Białystok)
  2. Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Norbert Kiełek (Viktoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Eryk Jóskowski (Champion Gdańsk)
  2. Jakub Kaźmierczak (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
  3. Piotr Zabawski (Samuraj Sanok)
    Dawid Ruszkowski (MLKS Spider Złotów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Marcel Drajer (MLKS Spider Złotów)
  2. Filip Kopaniszyn (KT Legia Warszawa)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  2. Mikołaj Fiślak (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -48kg
  1. Jakub Kobus (KS Sporty Walki Piła)
  2. Kacper Tecław (KS Sporty Walki Piła)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Magdalena Kazek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
  2. Aleksandra Domal (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  3. Magda Gołębowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Wiktoria Kania (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
  2. Monika Konieczna (MKS Mechanik Włodawa)
  3. Aleksandra Polińska (Ragnarok Białystok)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Helena Momot (Scorpion Krępice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  2. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  3. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Natalia Wajman (Legion Głogów)
  3. Nicole Wilczewska (Hunter Gym Bydgoszcz)

Najlepsi zawodnicy
Najlepsza zawodniczka seniorka - Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra) -60 kg. Najlepszy zawodnik senior-Wojciech Kazieczko (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra) -67 kg. Najlepszy zawodniczka junior młodszy- Martyna Kierczyńska (Legion Głogów) – 56 kg. Najlepszy zawodnik junior młoodszy – Dawid Siek (Sporty Walki Piła) – 67 kg. Najlepsza zawodniczka junior starszy- Izabela Szelest (Gym Fight Wrocław) – 48 kg. Najlepzy zawodnik junior starszy-Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) -67 kg.
Najlepszy klub
Palestra Warszawa [punktów: 24 (4 - 3 - 6)] Klub Sportowy DRAGON Starachowice [punktów: 16 (2 - 4 - 2)] KS Sporty Walki Piła [punktów: 15 (3 - 3 - )] Legion Głogów [punktów: 14 (2 - 2 - 4)]
Skład sędziowski
Krzysztof Kacperski-sędzia główny,Delegat PZKB-Krzysztof Kaproń Krzysztof Żychliński,Ryszard Zawistowski,Waldemar Hajducki,Janusz Wielgosz,Albin Pudlicki,Tomasz Bałdyga,Andrzej Stachera,Marta Zdziarska,Dominik Szymczak,Maciej Bajtel,Arleta Oleksy,Dariusz Matusik.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL