Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick Light_15-17.03.2019 - Kartuzy

Termin: 15.03.2019 - 17.03.2019
Lokalizacja: Kartuzy

Zgłoszenia

kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Patryk Proszek (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  3. Rafał Jaszczuk (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Karol Ciulkin (KT Legia Warszawa)
  4. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
  5. Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  6. Marcin Kawalec (Hunter Gym Bydgoszcz)
  7. Mateusz Gola (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  2. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Bartosz Tomaszewski (KKT Bałtyk Koszalin)
    Daniel Dziedzic (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  4. Patryk Kamiński (Champion Gdańsk)
  5. Kamil Jastrzębski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  6. Sylwester Moskal (LKS Puncher Płock)
  7. Kamil Sobański (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Maciej Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Patryk Muller (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  3. Michał Babiński (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
    Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  4. Dawid Szamocki (KS WDA Świecie Nad Wisłą)
  5. Marcin Krause (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
  6. Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Łukasz Puczyński (PCNP Rebelia Kartuzy)
  2. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Rafał Szopa (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
    Wojciech Buś (UKS Diament Pstrągowa)
  4. Maciej Rzymski (SMOK Toruń)
  5. Adam Wróbel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  6. Jakub Kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Michał Tafel (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Mateusz Kowalski (Champion Gdańsk)
  2. Jacek Miszta (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Maciej Ciotucha (KS Ziętek Team Kalisz)
    Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  4. Remigiusz Golanowski (Sparta Czajków)
  5. Piotr Smoczyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  3. Nikodem Bigus (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Adam Kryszewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Karol Mamerski (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Robert Szymański (Center Team Odolanów)
  6. Maciej Wyszyński (X Fight Piaseczno)
  7. Konrad Czopowicz (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Mateusz Niżejewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
  2. Kamil Mateja (PCNP Rebelia Kartuzy)
  3. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  4. Jędrzej Grzędowicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Wojciech Pietrzak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  6. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
  7. Krystian Biś (KSW POLICE)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Robert Gosz (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  5. Marcel Skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
  6. Mateusz Otto (KSW Szczecinek)
  7. Dawid Lisiecki (Elbląski Klub Karate)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Maciej Kurpiewski (KO Team Otwock)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
  2. Magda Marczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Weronika Walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
    Julia Bujnowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Dominika Cuper-przybylska (KS Maximus Gdynia)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Paulina Stenka (GOSRiT Luzino)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Adrianna Dworniak (KT Legia Warszawa)
  2. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Joanna Krause (PCNP Rebelia Kartuzy)
    Aleksandra Załustowicz (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  4. Katarzyna Misiak (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  2. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Kamila Biegańska (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
    Diana Urban (X Fight Piaseczno)
  4. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  5. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
  6. Izabela Madzińska (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  2. Katarzyna Kalka (Alkon Szczecin)
  3. Emilia Szopa (KO Team Otwock)
    Paulina Matusiak (Polska Akademia Kickboxingu - Gdańsk)
  4. Julia Wilman (KT Legia Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
  2. Paulina Żółkiewicz (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  3. Anna Olczak (KT Legia Warszawa)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Mateusz Kaczanowski (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Kacper Popławski (A&W Team Obrowo)
  3. Patryk Trzciński (KS Ziętek Team Kalisz)
    Beniamin Jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Adam Piegoński (Sparta Czajków)
  2. Shayan Siedlecki (Klub Sportów Walki Włocławek)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
  2. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Filip Chmera (KKT Bałtyk Koszalin)
    Daniel Aniśko (KS Maximus Gdynia)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  2. Artur Wziątek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Robert Brzoskowski (Champion Gdańsk)
    Kamil Sip (Sparta Czajków)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)
  2. Adam Dąbrowski (SMOK Toruń)
  3. Klaudiusz Świstulski (X Fight Piaseczno)
    Piotr Hinc (A&W Team Obrowo)
  4. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
  5. Kacper Rembelski (KT Legia Warszawa)
  6. Hubert Muszyński (SKF Boksing Zielona Góra)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)
  3. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
    Oskar Dąbrowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Paweł Laskowski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  5. Krzysztof Nowak (KO Team Otwock)
  6. Roman Bushchak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
  7. Adrian Muchewicz (A&W Team Obrowo)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Miłosz Tessmer (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Oskar Rogowski (Zamek Kurzętnik)
  3. Wiktor Bąbel (Alien Kick Łódź)
    Dominik Kwolek (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  5. Dawid Poniatowski (Polonia Pasłęk)
  6. Mateusz Wenzerski (PCNP Rebelia Kartuzy)
  7. Dominik Kulwiec (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  2. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Jakub Wełnowski (SMOK Toruń)
    Igor Wełnowski (SMOK Toruń)
  4. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Adrian Sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Krystian Byczkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Dawid Kleinert (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  3. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
    Dawid Chmielewski (Polonia Pasłęk)
  4. Tomasz Kornacki (Klub Sportów Walki Włocławek)
  5. Damian Gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Artur Maciusiewicz (A&W Team Obrowo)
  7. Maciej Szewczyk (PCNP Rebelia Kartuzy)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Julia Durkiewicz (KS Ziętek Team Kalisz)
  3. Julia Jakubowska (KICKBOXING TEAM SEJNY)
    Weronika Stochniałek (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Weronika Walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
  5. Katarzyna Tyl (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
  6. Victoria Trzybińska (LKSW Pomorze Świnoujście)
  7. Emilia Czerwonka (KKT Bałtyk Koszalin)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Magda Gołębowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Weronika Barańska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Cecylia Somska (LKSW Pomorze Świnoujście)
    Nikola Drzyzga (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  4. Iza Wołos (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  5. Roksana Staniszewska (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
  2. Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  3. Natalia Jęczek (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
    Celine Horstmann (PCNP Rebelia Kartuzy)
  4. Wiktoria Malarczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
  5. Roksana Sobczyk (Alien Kick Łódź)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Amelia Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  2. Julia Zając (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  3. Weronika Bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
    Wiktoria Szerszeń (KO Team Otwock)
  4. Małgorzata Dolatowska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
  5. Aleksandra SIEWERT (Pomorska Szkoła Walki FIGHTER Chwaszczyno)
  6. Natalia Zakrzewska (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  7. Katarzyna Sygocka (X Fight Piaseczno)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Beata Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Maja Popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
    Nicola Kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  4. Agata Kacprzak (X Fight Piaseczno)
  5. Aleksandra Trawczyńska (KS Ziętek Team Kalisz)
  6. Wiktoria Kolczyk (Champion Gdańsk)
  7. Gabriela Zienko (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Natalia Piętka (KO Team Otwock)
  3. Weronika Wochnowicz (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Wiktoria Kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
  4. Klaudia Cylke (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
  5. Katarzyna Jankowska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy Zawodnik Junior: Błotnicki Grzegorz - A & W Team Obrowo Najlepsza Zawodniczka Juniorka: Kalbarczyk Zuzanna - GOSRiT Luzino Najlepszy Zawodnik Senior: Grzesiak Michał - Center Team Odolanów Najlepsza Zawodniczka Seniorka: Panas Natalia - Palestra Warszawa
Najlepszy klub
SKF Boksing Zielona Góra ,TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce, Łaski Klub Sztuk Walki Zamek Kurzętnik
Skład sędziowski
Sędzia główny: Zawistowski Ryszard, Delegat związku: Kaproń Krzysztof. Kierownik planszy A: Kacperski Krzysztof, sędziowie: Szymczak Dominik, Żychliński Krzysztof, Biernacki Tomasz, Matusik Dariusz. Kierownik planszy B: Wielgosz Janusz, sędziowie: Grzęda Cyprian, Dzięcioł Mieczysław, Różalski Zygmunt, Mazurek Józef, Sklepik Paweł. Kierownik planszy C: Hajducki Waldemar, sędziowie: Lichociński Piotr, Turek Bartosz, Bałachowski Rafał, Krauze Mikołaj, Pudlicki Albin
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL