Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
Voytex

PARTNERZY

Uwaga!!

Na planszy B (2) zostanie rozegrana konkurencja SOFT-CONTACT Dzieci (6-9 lat) Chłopcy -135 cm

Numery walk od 1 do 9. W pobliżu planszy mają się zgromadzić chłopcy:

Bartosz Jegiński – Wojciech Dombek

Jan Kucio – Alekdander Mika

- Maciej Paczkowski

Kacper Prasek – Oliwier Toczyski

- Dawid Nowak

Wojciech Kępka – Igot Majkut

 

Na planszy C (3) zostanie rozegrana konkurencja SOFT-CONTACT Kadet młodszy (10-12 lat) Chłopcy -155 cm Numery walk od 3 do 7. W pobliżu planszy mają się zgromadzić chłopcy:

Norbert Żurawski – Kacper Kacprzak

- Filip Rosik

Kamil Owsianko – Igor Zawadka

- Mateusz Gorzelak

 

Na planszy D (4) zostanie rozegrana konkurencja SOFT-CONTACT Kadet młodszy (10-12 lat) Chłopcy +155 cm Numery walk od 5 do 7. W pobliżu planszy mają się zgromadzić chłopcy:

Bruno Hertel – Wiktor Krystosiak

Mateusz Obolewicz – Dawid Jackiewicz

European Kickboxing Challenge_24-25.09.2021r. - Sulejówek

Termin: 24.09.2021 - 25.09.2021
Lokalizacja: Sulejówek
EN English application

Zgłoszenia

piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - dziewczynki [d] / -145 cm
  1. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Lena Bartlewska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
piankowe palki / Kadet mlodszy (10-12 lat) - chłopcy [d] / -145 cm
  1. Oliwier HARASIM (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Adrian Rożenek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Marcel Nowak (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
piankowe palki / Dzieci (6-9 lat) - dziewczynki [d] / +145 cm
  1. Nicola Langner (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Dziewczynki [d] / +36kg
  1. Nicola Langner (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -36kg
  1. Julia Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  2. Natasza Bielińska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Nela Czechowska (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -33kg
  1. Nela Czechowska (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Dziewczynki [d] / -24kg
  1. Zuzanna Węgrzyn (X Fight Piaseczno)
  2. Lena Krystianik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg
  1. Alan Mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Błażej Jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg
  1. Kacper Prasek (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Maciej Paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Antoni Jaguszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Wojciech Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Maciej Paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg
  1. Jan Kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Antoni Jaguszewski (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Dawid Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
    Igor Majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg
  1. Dawid Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Igor Majkut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Aleksander Mika (Knock-Out Team Bełchatów)
    Filip Boruciński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  4. Mikołaj Kania (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  5. Franciszek Przybylski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg
  1. David Żurawski (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Aleksander Andrzejewski (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Marcin BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Mateusz Leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Dawid Rożak (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Jakub Tokarski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Jakub Kozakow (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Szymon Mątewski (Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów)
  3. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Filip Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Patryk Herdzina (Stowarzyszenie FIGHT CLUB Knurów)
  2. Patryk Jagodziński (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Piotr Kończyk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Katarzyna Mazurowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Weronika Grochowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Paulina Nowakowska (KSW Sokół Jarosław)
    Aleksandra Matysiewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  3. Jakub Lubaszka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Szymon Szegda (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Ignacy Gaik (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Amadeusz Drzewiecki (UKS Fight Club Mrągowo)
  3. Norbert Krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
    Alan Korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Kacper Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
  3. Wiktor wędzik (Knock-Out Team Bełchatów)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Bartek Dogiełło (UKS Fight Club Mrągowo)
  2. Bartłomiej Pawłowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Wiktor Paszkiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
    Wojciech Matusik (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Olivia BOJARUN (FIGHTER Nowa Sól)
  2. Aleksandra Włosińska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Natalia Kałuża (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Gabriela Sadkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  3. Nikola Dudek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Julia Marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Oliwia Wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Oskar Urbański (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Marek Sysio (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  3. Oskar Pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
    Sebastian Brzostek (UKS Fight Club Mrągowo)
  4. Jakub Kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  5. Jakub Tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
  6. Adrian Śledziewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Bartosz Stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Jan Dębski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
    Filip Wasążnik (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Julian Goliński (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Kacper Makarewicz (UKS Fight Club Mrągowo)
  3. Patryk Tomków (KSW Sokół Jarosław)
    Maciej Puchała (Uniq Fight Club Warszawa)
  4. Stanisław Roszkowski (Fighter Wrocław)
  5. Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  6. Łukasz Madejski (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
  7. Adrian Malec (KSW Sokół Jarosław)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Igor Bronowski (KSW Sokół Jarosław)
  2. Błażej Szczepanek (UKS Fight Club Mrągowo)
  3. Marek Helak (Uniq Fight Club Warszawa)
    Karol Lubas (KSW Sokół Jarosław)
  4. Kamil Krzysztofek (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
  5. Kacper Pawłowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Marek Helak (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Jakub Szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Maja Gromek (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Weronika Józefowska (Uniq Fight Club Warszawa)
  3. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Maja Marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Oskar Kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Franciszek Krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Antoni Wrona (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Aleksander Ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Mikołaj Komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wiktor Zieliński (Uniq Fight Club Warszawa)
  2. Dominik Marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Oskar krzemiński (Fighter Wrocław)
  3. Aleksander Jędrzejuk (Uniq Fight Club Warszawa)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Tymon Debert (FIGHTER Nowa Sól)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -50kg
  1. Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
  2. Nina Wiśniewska (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Senior [m] / -79kg
  1. Bartosz Zabłotny (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Mateusz Leński (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  3. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Senior [m] / -74kg
  1. Bartosz Siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Senior [m] / -69kg
  1. Krystian Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Senior [m] / -63kg
  1. Patryk Jagodziński (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Senior [k] / -70kg
  1. Katarzyna Mazurowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  2. Lucyna Wichowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
point-fighting / Junior [m] / -84kg
  1. Dominik Kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Junior [m] / -79kg
  1. Kacper Krysiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
point-fighting / Junior [m] / -69kg
  1. Wiktor wędzik (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Junior [m] / -63kg
  1. Wiktor Paszkiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
point-fighting / Junior [k] / +70kg
  1. Aleksandra Włosińska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Junior [k] / -65kg
  1. Magdalena Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Nikola Dudek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Junior [k] / -55kg
  1. Oliwia Wieczorek (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Julia Cybul (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Marek Sysio (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Jakub Tłoczek (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Igor Dobrowolski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Oskar Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Igor Dobrowolski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  2. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Oskar Kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Jonasz Gortat (Knock-Out Team Bełchatów)
  2. Gustaw Wielądek (X Fight Piaseczno)
  3. Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Kacper Zimiński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Nikodem Zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Mikołaj Kamiński (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Oskar Popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Kacper Zimiński (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Kacper Szymczuk (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  2. Mikołaj Kamiński (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Adam Bachman (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -37kg
  1. Krystian Kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Marcel Adasiewicz (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Stanisław Przybylski (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Julia Brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  3. Julia Socha (X Fight Piaseczno)
    Zuzanna Skolimowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Weronika Tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
  2. Oliwia Winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Karolina Kryńska (Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany)
    Julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  3. Felicja Kubicka (X Fight Piaseczno)
    Maja Wojnicz (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  2. Izabela Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Mateusz Obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Igor Zawadka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
  3. Bruno Hertel (Knock-Out Team Bełchatów)
    Norbert Żurawski (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Marcel Nowak (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
  3. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
    Antoni Wrona (Uniq Fight Club Warszawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Dawid Tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
    Szymon Zatorski (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Filip Czechowski (Knock-Out Team Bełchatów)
  5. Franek Dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
  2. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
    Szymon Zatorski (Knock-Out Team Bełchatów)
  4. Aleksander Jędrzejuk (Uniq Fight Club Warszawa)
  5. Franek Dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  6. Michał Szyszko (X Fight Piaseczno)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Adam Sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
  2. Adam Dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
  3. Kacper Zięba (X Fight Piaseczno)
    Oliwier HARASIM (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  4. Adrian Rożenek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
  2. Julia Gajewska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Barbara Budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
  2. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
  3. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
  2. Lena Bartlewska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)

Najlepsi zawodnicy
Wyniki rywalizacji SOFT-CONTACT na European Kickboxing Challenge w Sulejówku 25-26.09.2021 Dzieci (6-9 lat) Chłopcy -135 cm 1. Maciej Paczkowski (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 2. Dawid Nowak (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 3. Kacper Prasek (UNIQ Fight Club Warszawa) Igor Maskut (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) Dzieci (6-9 lat) Chłopcy -145 cm 1. Wojciech Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki) 2. Błażej Jagusiak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki) 3. Filip Boruciński (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki) Wojciech Kępka (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie) Dzieci (6-9 lat) Dziewczynki -135 cm 1. Pola Godała (UNIQ Fight Club Warszawa) 2. Dominika Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki) 3. Nela Czechowska (Knock-Out Team Bełchatów) Natasza Bielińska (Klub Sportowy Egida Olsztyn) Dzieci (6-9 lat) Dziewczynki -140 cm 1. Dominika Chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki) 2. Michalina Turczyńska (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie) Dzieci (6-9 lat) Dziewczynki -150 cm 1. Nicola Langner (Kick Boxing Małpka Zawiercie) 2. Nela Czechowska (Knock-Out Team Bełchatów) Kadet młodszy (10-12 lat) Chłopcy -145 cm 1. Oliwier Harasim (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 2. Adrian Rożenek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 3. Maksymilian Ćwikła (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki) Marcel Nowak (Kick Boxing Małpka Zawiercie) Kadet młodszy (10-12 lat) Chłopcy -155 cm 1. Mateusz Gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja Pabianice) 2. Kacper Kacprzak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie) 3. Igor Zawadka (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki) Filip Rosik (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie) Kadet młodszy (10-12 lat) Chłopcy +155 cm 1. Wiktor Krystosiak (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie) 2. Mateusz Obolewicz (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja Pabianice) 3. Bruno Hertel (Knock-Out Team Bełchatów) Dawid Jackiewicz (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie) Kadet młodszy (10-12 lat) Dziewczynki -145 cm 1. Martyna Musiej (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) 2. Natalia Kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja Pabianice) 3. Lena Bartlewska (Klub Sportowy Egida Olsztyn) Kadet młodszy (10-12 lat) Dziewczynki -155 cm 1. Gabriela Przybysz (UPLKS Tęcza Stanisławów – Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów) 2. Oliwia Gałązka (UPLKS Tęcza Stanisławów – Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów) 3. Malwina Florek (Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna) Zuzanna Lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie)
Najlepszy klub
Skład sędziowski
Skład sędziowski: Krzysztof Żychliński – Sędzia Główny Tadeusz Poljański – Kierownik planszy Zbigniew Kowalewski – Kierownik planszy Sebastian Misiuro – Kierownik planszy Paweł Banach Tomasz Sobczak Agnieszka Szlędak-Motoszko Agata Krulak Patrycja Wiącek Adriana Osica Karolina Chróścik Tomasz Ciepłuch
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2022 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL