Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Puchar Polski Seniorów Low Kick_22-24.09.2017 - Kobyłka

Termin: 22.09.2017 - 24.09.2017
Lokalizacja: Kobyłka

Zgłoszenia

low-kick / Senior [m] / +91kg
  1. Arkadiusz Wrzosek (Fighter Wrocław)
  2. Andrzej Sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Jacek Kozłowski (SMOK Toruń)
low-kick / Senior [m] / -91kg
  1. Łukasz Bartnik (Fight Gym Lublin)
  2. Patryk Grabowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Krzysztof Pytelewski (Paco Team Katowice)
low-kick / Senior [m] / -86kg
  1. Piotr Nowak (Paco Team Katowice)
  2. Sebastian Jabłecki (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
    Wiktor Makowski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  4. Przemysław Ziemnicki (KT Legia Warszawa)
  5. Marcin Rojek (MKS Gimnazjon APIN Wyszków, Wyszków)
low-kick / Senior [m] / -81kg
  1. Kamil Połosak (X Fight Piaseczno)
  2. Rafał Kamiński (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  3. Krzysztof Florczak (Alien Kick Łódź)
    Jędrzej Durski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  4. Patryk Szyszko (Palestra Warszawa)
  5. Jakub Dąbrowski (Alien Kick Łódź)
  6. Patryk Juszkiewicz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Senior [m] / -75kg
  1. Arkadiusz Piszczek (Fighter Wrocław)
  2. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Patryk Kocaj (Nowotarski Klub Sportow Walki)
    Daniel Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Marcel Nocoń (Paco Team Katowice)
  6. Patryk Moskwiak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  7. Jarosław Banaszkiewicz (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
low-kick / Senior [m] / -71kg
  1. Artur Baradyn (Human Białystok)
  2. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  3. Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportow Walki)
    Tomasz Kozłowski (Samuraj Sanok)
  4. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  5. Dominik Kowalski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Michał Piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -67kg
  1. Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  2. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław)
    Marcin Adamiak (Husaria Drutex Słupsk)
  4. Szymon Bula (Paco Team Katowice)
  5. Stanisław Zagórski (Palestra Warszawa)
low-kick / Senior [m] / -63.5kg
  1. Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
  2. Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
  3. Hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
low-kick / Senior [m] / -60kg
  1. Łukasz Jendrych (Palestra Warszawa)
  2. Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
  3. Norbert Piotrowski (Fighter Wrocław)
    Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Jakub Czempas (Paco Team Katowice)
  5. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)
low-kick / Senior [m] / -57kg
  1. Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
  2. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
low-kick / Senior [k] / -65kg
  1. Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
  2. Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
low-kick / Senior [k] / -60kg
  1. Anna Cora (Paco Team Katowice)
  2. Joanna Pawlik (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
low-kick / Senior [k] / -56kg
  1. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  2. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  3. Aneta Kopeć (Samuraj Sanok)
low-kick / Senior [k] / -52kg
  1. Aneta Święch (KO Team Otwock)
  2. Aleksandra Łukasik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
low-kick / Senior [k] / -48kg
  1. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Kamila Gołębiewska (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Anna Malicka (Paco Team Katowice)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik Pucharu Polski : Kamil Rościński (Samuraj Sanok) Najlepsza zawodniczka Pucharu Polski : Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
Najlepszy klub
Zawody przygotowane w sposób wzorowy. Hala, gdzie odbywały się walki oraz hostel w którym spali zawodnicy,trenerzy i sędziowie spełniały wysokie wymagania związane z rangą prowadzonej imprezy. Nagrody przygotowane przez organizatora zawodów (oraz sponsorów) były przemyślane i jakościowo spełniły swoje zadanie. Na pochwałę zasługuje bardzo dobra komunikacja pomiędzy organizatorem zawodów a władzami miasta, które mocno wsparły to wydarzenie sportowe. Impreza może być podawana jako przykład prawidłowej organizacji zawodów na szczeblu krajowym.
Skład sędziowski
Krzysztof Żychliński - sędzia główny zawodów Waldemar Hajducki Dariusz Matusik Tomasz Bałdyga Beata Sękowska Tomasz Sroka
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL