Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 18Liczba zawodników w formule full-contact - 51
Zestawienie ogólne:
- full-contact Mlodziezowcy [mężczyźni]: 27
- full-contact Mlodziezowcy [kobiety]: 3
- full-contact Junior starszy [mężczyźni]: 5
- full-contact Junior starszy [kobiety]: 2
- full-contact Junior mlodszy [mężczyźni]: 9
- full-contact Junior mlodszy [kobiety]: 5
Formuła: full-contact
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- karol karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- cezary pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
- oskar skupień (KS Ziętek Team Kalisz)
- błażej wrona (KS Ziętek Team Kalisz)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- rafał gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kacper frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- mateusz piwowarczyk (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- kewin prymas (LZS POPRAWA Siedlików)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- przemysław binienda (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
- dawid zaborowski (KS Ziętek Team Kalisz)
- maksymilian mystek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- piotr kołakowski (Zamek Kurzętnik)
- maciej ciotucha (KS Ziętek Team Kalisz)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adam hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
- konrad tarabuła (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- patryk jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
- adrian marczenia (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- rafał nguyen-van (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- jakub strzyżewski (KSW Łuków)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dionizy warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- kamil małota (KS Ziętek Team Kalisz)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dawid avagyan (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- robert niedźwiedzki (KS Ziętek Team Kalisz)
- damian tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Mlodziezowcy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -51kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartłomiej olewicki (KS Ziętek Team Kalisz)
Mlodziezowcy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- agata piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
- julia radys (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- maja staruch (LZS POPRAWA Siedlików)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- beniamin jamroziak (KS Ziętek Team Kalisz)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- aleksander drzewiecki (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dawid gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maksymilian kamiński (KKS Sporty Walki Poznań)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- patryk możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia majer (KS Ziętek Team Kalisz)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- gabriela bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
- norbert kusz (KS Ziętek Team Kalisz)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrian korodziejewski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- hubert sikora (Center Team Odolanów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- cezary nykiel (KS Ziętek Team Kalisz)
- adrian sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
- damian stelmach (LZS POPRAWA Siedlików)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -51kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- damian gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika walczak (KS Ziętek Team Kalisz)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- anna justyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- weronika bartczak (KS Ziętek Team Kalisz)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- nicola kaczmarek (KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wiktoria kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 51
- Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno (3)
- Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (8)
- Center Team Odolanów (1)
- KKS Sporty Walki Poznań (3)
- Klub Bokserski Legia Warszawa (1)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów (1)
- KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ (1)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (2)
- KS Beniaminek 03 Starogard Gdański (1)
- KS Polonia 1912 Leszno Leszno (1)
- KS Ziętek Team Kalisz (17)
- KSW Łuków (1)
- LZS POPRAWA Siedlików (3)
- MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie (2)
- Ożarowska Szkoła Kickboxingu (2)
- SKF Boksing Zielona Góra (2)
- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka (1)
- Zamek Kurzętnik (1)