Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 15Liczba zawodników w formule kick-light - 55
Zestawienie ogólne:
- kick-light Senior [mężczyźni]: 22
- kick-light Senior [kobiety]: 1
- kick-light Junior [mężczyźni]: 12
- kick-light Junior [kobiety]: 3
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 9
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 8
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- krzysztof kędzior (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- konrad kozina (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- michał marczak (UKS Diament Pstrągowa)
- jakub szupernak (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dominik więzik (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- arkadiusz jurkowski (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
- dominik pelc (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
- sebastian grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- krzysztof frydel (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
- marek kopczyk (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
- dawid pawlus (Oświęcimski Klub Karate)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- piotr stolecki (Shogun Mysłowice)
- marcin Żurawski (UKS Diament Pstrągowa)
- sebastian grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- cyprian brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
- michał rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- dawid chowaniec (Instytut Rozwoju Sportu Kraków)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maciej ankiewicz (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
- przemysław brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- maciej mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- aleksandra ciężka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartłomiej pitala (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- szymon dyl (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- jędrzej skok (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- piotr kłyś (ASW Fighter Mogilany)
- szymon leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
- krzysztof lelito (UKS FENIX Krzyżówka)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- jakub warcholiński (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- szymon leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
- konrad mirocha (Fight Club BORUTA Maków Podhalański)
- mateusz kozioł (Jasielski Klub Sportów Walki Jasło)
- remigiusz rejman (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
- przemysław jelonek (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- aleksandra pacyga (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- estera morawska (ASW Fighter Mogilany)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dominika chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mariusz wójcik (ASW Fighter Mogilany)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
- dorian pawlus (Oświęcimski Klub Karate)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- patryk kołodziej (Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- robert drozdek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dawid tajak (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- marcel brzeźniak (Oświęcimski Klub Karate)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wiktoria ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- anna legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- diana kołodziejczyk (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- aleksandra zastępa (Gorlicki Klub Sportów Walki)
- wioleta grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
- natalia matusz (Oświęcimski Klub Karate)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- justyna motyka (UKS FENIX Krzyżówka)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 55
- ASW Fighter Mogilany (4)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (9)
- Fight Club BORUTA Maków Podhalański (4)
- Gorlicki Klub Sportów Walki (4)
- Instytut Rozwoju Sportu Kraków (1)
- Jasielski Klub Sportów Walki Jasło (2)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów (6)
- Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno (1)
- Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków (3)
- Oświęcimski Klub Karate (6)
- Shogun Mysłowice (1)
- Stal Łańcut Sekcja Sztuk Walki (6)
- UKS Diament Pstrągowa (5)
- UKS FENIX Krzyżówka (2)
- UKS Relaks Skarżysko Kamienna (1)