Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 9Liczba zawodników w formule full-contact - 41
Zestawienie ogólne:
- full-contact Senior [mężczyźni]: 13
- full-contact Junior starszy [mężczyźni]: 15
- full-contact Junior starszy [kobiety]: 6
- full-contact Junior mlodszy [mężczyźni]: 5
- full-contact Junior mlodszy [kobiety]: 2
Formuła: full-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- przemysław binienda (KS POLONIA 1912 Leszno)
- kacper frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- marcin kowalczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
- remigiusz golanowski (Sparta Czajków)
- filip matyjaszczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
- michał niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dionizy warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
- marcin masionek (Bokser Kożuchów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- hubert kielaszewski (KS POLONIA 1912 Leszno)
- damian walosczyk (LZS POPRAWA Siedlików)
- michał repuła (Bokser Kożuchów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- alan szymyślik (KKS Sporty Walki Poznań)
- dawid gąsiorek (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- maciej niżnik (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
- kuba pospieszny (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
- kamil sip (Sparta Czajków)
- adam piegoński (Sparta Czajków)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- igor sikora (Bokser Kożuchów)
- patryk ziętowski (KKS Sporty Walki Poznań)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik kwolek (SKF Boksing Zielona Góra)
- kacper eksner (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- sebastian zbierski (KKS Sporty Walki Poznań)
- arkadiusz golko (Bokser Kożuchów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hubert jankowiak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
- nikodem piekuta (Bokser Kożuchów)
Junior starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- dawid tomczak (KS POLONIA 1912 Leszno)
- mateusz krzyśkiewicz (KKS Sporty Walki Poznań)
- gabriel lacroix (Bokser Kożuchów)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kornelia białecka (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia frąckowiak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
- anna kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
Junior starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maja Ługowska (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
- nicola kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- wiktoria słupska (KKS Sporty Walki Poznań)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marcel nowak (KS POLONIA 1912 Leszno)
- jakub zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)
- jakub ciążyński (Bokser Kożuchów)
Junior mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik jurdziński (LZS POPRAWA Siedlików)
- tymon piosik (KKS Sporty Walki Poznań)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- zuzanna taciak (KKS Sporty Walki Poznań)
Junior mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia arayan (KKS Sporty Walki Poznań)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 41
- Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra (4)
- Bokser Kożuchów (7)
- KKS Sporty Walki Poznań (9)
- Klub Sportowy PROSNA Kalisz (2)
- KS POLONIA 1912 Leszno (4)
- LZS POPRAWA Siedlików (3)
- MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD (7)
- SKF Boksing Zielona Góra (2)
- Sparta Czajków (3)