Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 38Liczba zawodników w formule point-fighting - 26
Liczba zawodników w formule light-contact - 42
Liczba zawodników w formule K1 Rules - 39
Łącznie zgłoszonych zawodników: 107
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 21
- point-fighting Senior [kobiety]: 5
- light-contact Senior [mężczyźni]: 33
- light-contact Senior [kobiety]: 9
- K1 Rules Senior [mężczyźni]: 25
- K1 Rules Senior [kobiety]: 14
Formuła: point-fighting
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- szymon czerski (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- tomasz bąk (AZS WSKFiT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- rafał janczewski (AZS WSKFiT)
- mateusz krakowiak (KS Ziętek Team Kalisz)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- Łukasz rydzik (KS OYAMA Rzeszów)
- dominik szymczak (KU AZS WAT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- piotr kołakowski (Zamek Kurzętnik)
- paweł fidut (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- jakub kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- bartłomiej mienciuk (KSW Szczecinek)
- bartosz libicki (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
- rafał sztark (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- michał zimoń (KU AZS WAT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- krystian markiewicz (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie)
- filip matyjaszczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
- filip mijalski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- paweł zdun (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- adam szczęsny (Alkon Szczecin)
- mateusz dederko (Uniwersytet w Białymstoku)
- Łukasz filipek (AZS WSKFiT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- mateusz mazurek (Alkon Szczecin)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- marta lipka (CM UMK Bydgoszcz)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- weronika walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- olimpia grela (KU AZS WAT)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- olena shydlovska (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie)
- anna kozanecka (PWSZ KALISZ)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 26
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- szymon czerski (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- karol karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- gerard miłoszewski (KU AZS WAT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- mateusz piwowarczyk (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- rafał janczewski (AZS WSKFiT)
- mateusz krakowiak (KS Ziętek Team Kalisz)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik szymczak (KU AZS WAT)
- tomasz stachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- bartłomiej wardęga (KS OYAMA Rzeszów)
- paweł fidut (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- yurii olenchuk (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- piotr kołakowski (Zamek Kurzętnik)
- maciej wróblewski (KU AZS WAT)
- marcin turowski (KU AZS WAT)
- jakub kalinowski (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- bartłomiej mienciuk (KSW Szczecinek)
- bartosz libicki (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
- bartłomiej wajda (Klub Uczelniany AZS Politechnika Rzeszowska)
- grzegorz sikora (KU AZS WAT)
- michał zimoń (KU AZS WAT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- krystian markiewicz (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie)
- andrzej pękała (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- dominik pływacz (KT Legia Warszawa)
- filip matyjaszczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- paweł zdun (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- michał mądry (KT Legia Warszawa)
- adam szczęsny (Alkon Szczecin)
- mateusz dederko (Uniwersytet w Białymstoku)
- bartosz golian (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- Łukasz filipek (AZS WSKFiT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marcin Łyjak (KU AZS UMCS)
- jakub szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
- mateusz mazurek (Alkon Szczecin)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- magda nowak (AZS Politechnika Warszawska)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- weronika walczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- olimpia grela (KU AZS WAT)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- aleksandra pietrzak (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- weronika stoń (KT Legia Warszawa)
- agata piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- olena shydlovska (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie)
- anna kozanecka (PWSZ KALISZ)
- karolina płocharczyk (AZS Politechnika Warszawska)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 42
Formuła: K1 Rules
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adrian smolak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- konrad delekta (KS Gym Fight Wrocław)
- sebastian skóra (AZS WSPiA Kickboxing)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- tomasz konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
- piotr biela (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- dawid kaliŃski (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- emil witkowski (AZS Politechnika Warszawska)
- michał czaja (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- gabriel borowiak (Fight Gym Lublin)
- piotr golon (KU AZS WAT)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- maciej guz (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- armin pawlak (Human Białystok)
- maciej karpiński (KO GYM Świebodzice)
- krzysztof Łuniewicz-stępniak (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- patryk rutkowski (Human Białystok)
- artur dylewski (KS Gym Fight Wrocław)
- maciej rybczyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- artur setlak (AZS WSPiA Kickboxing)
- adam hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- paweł paszkowski (Human Białystok)
- dorian dziuba (KS Gym Fight Wrocław)
- aleksander kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
- sebastian kołakowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
- maciej ważny (KU AZS Uniwersytet Rzeszowski)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paweł białas (AWF Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- karolina mychlewicz (Wyższa Szkoła Bankowa Toruń)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- katarzyna kuprianowicz (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- dagmara hojnowska (KS Gym Fight Wrocław)
- pola rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- ewa sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
- aleksandra piętka (KT Legia Warszawa)
- anna wójcik (KU AZS UP Lublin)
- sylwia kaliś (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- alicja rybczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- gabriela kusz (Fight Gym Lublin)
- paulina saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kinga mikołajczuk (KU AZS Politechniki Lubelskiej)
- martyna sobkowiak (Uniwersytet Gdański)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dagmara tchorek (AWF Warszawa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 39
- Alkon Szczecin (4)
- AWF Warszawa (2)
- AZS AWF Warszawa, Warszawa (4)
- AZS Politechnika Warszawska (4)
- AZS WSKFiT (5)
- AZS WSPiA Kickboxing (2)
- CM UMK Bydgoszcz (1)
- Fight Gym Lublin (2)
- Human Białystok (3)
- KKS Sporty Walki Poznań (2)
- Klub Bokserski Legia Warszawa (1)
- Klub Sportów Walki START Częstochowa (2)
- Klub Sportowy Pretorium Poznań (2)
- Klub Sportowy PROSNA Kalisz (2)
- Klub Uczelniany AZS Politechnika Rzeszowska (1)
- KO GYM Świebodzice (1)
- KS Gym Fight Wrocław (4)
- KS OYAMA Rzeszów (4)
- KS Ziętek Team Kalisz (2)
- KSW Szczecinek (2)
- KT Legia Warszawa (4)
- KU AZS Politechniki Lubelskiej (12)
- KU AZS UMCS (1)
- KU AZS Uniwersytet Rzeszowski (1)
- KU AZS UP Lublin (1)
- KU AZS WAT (11)
- Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN (1)
- Ożarowska Szkoła Kickboxingu (2)
- PWSZ KALISZ (2)
- SKF Boksing Zielona Góra (2)
- Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej (2)
- Uniwersytet Gdański (1)
- Uniwersytet w Białymstoku (2)
- Waleczna Lubelszczyzna Lublin (4)
- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka (1)
- Wyższa Szkoła Bankowa Toruń (1)
- Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. w. Pola w Lublinie (7)
- Zamek Kurzętnik (2)