Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 38Liczba zawodników w formule point-fighting - 173
Liczba zawodników w formule light-contact - 54
Liczba zawodników w formule kick-light - 155
Łącznie zgłoszonych zawodników: 382
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Dziewczynki []: 2
- point-fighting Chłopcy []: 11
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 3
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 15
- point-fighting Junior [kobiety]: 11
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 41
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 27
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 47
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 16
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 39
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 15
- kick-light Senior [mężczyźni]: 28
- kick-light Senior [kobiety]: 6
- kick-light Junior [mężczyźni]: 31
- kick-light Junior [kobiety]: 15
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 56
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 19
Formuła: point-fighting
Dziewczynki []
Kategoria wagowa: +36kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- nicola langner (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- hanna nowakowska (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -33kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- antoni jaguszewski (Knock Out Tem Bełchatów)
- alan mazur (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -30kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- antoni jaguszewski (Knock Out Tem Bełchatów)
- julian ossowski (FIGHTER Nowa Sól)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -27kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- marcel szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- jan kamiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Chłopcy []
Kategoria wagowa: -24kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jakub siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- dominik jeroszewski (UKS Fight Club Mrągowo)
- dawid Żurawski (FIGHTER Nowa Sól)
- alexander andrzejewski (FIGHTER Nowa Sól)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartosz siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- hubert jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- bartosz siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- igor polak (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- kamil skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- damian szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- dominik kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oliwier baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- damian szczęsny (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- wiktor paszkiewicz (Knock Out Tem Bełchatów)
- kacper czap (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- oliwier baranowski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- mateusz pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- kacper gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- wiktor paszkiewicz (Knock Out Tem Bełchatów)
- kacper czap (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- mateusz pasik (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
- kacper gadomski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oliwia kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- zuzanna tomczyk (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- oliwia kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- magdalena budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- zuzanna tomczyk (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- magdalena budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- weronika włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- julia cybul (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia cybul (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marek sysio (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- mikołaj młodkowski (FIGHTER Nowa Sól)
- patryk skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- krystian gortat (Knock Out Tem Bełchatów)
- bartosz stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- patryk skowronek (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- kacper lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jonasz gortat (Knock Out Tem Bełchatów)
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- krzysztof sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- tomasz fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- jakub trześniak (DAN Świdnik)
- tomasz gumienniak (DAN Świdnik)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- oskar kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- kacper lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- krzysztof sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- nikodem zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- jakub trześniak (DAN Świdnik)
- wojciech nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- kosma brzeżawski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- oliwier laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- krzysztof lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- szymon hawrysz (DAN Świdnik)
- wojciech nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- jakub kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- oskar popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- kosma brzeżawski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- krzysztof fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- kacper głowienka (DAN Świdnik)
- jakub kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- oskar popławski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- marcel adasiewicz (Knock Out Tem Bełchatów)
- julian mruk (Striker Turek)
- fabian płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- kacper głowienka (DAN Świdnik)
- maciej jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- iwo adamek (Striker Turek)
- fabian płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- krystian kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- jakub szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- krystian kowalski (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- olga krawczyk (DAN Świdnik)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- beata bartos (Knock Out Tem Bełchatów)
- oliwia kozłowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- olga krawczyk (DAN Świdnik)
- marika morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- wiktoria lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- oliwia kozłowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- oliwia maj (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- jessica jamróz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
- julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- alicja gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- wiktoria lendzion (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- pola stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- oliwia winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- amelia prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- pola stołowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- oliwia winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- anna dudek-dmochowska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- klaudia siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- izabela sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- anna dudek-dmochowska (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- klaudia siwczyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- nina Śmigielska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- weronika chojnacka (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- izabela sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- dominik tymura (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- jan małecki (Striker Turek)
- aleksander piaseczny (Striker Turek)
- jakub Ślązak (DAN Świdnik)
- maksymilian szłapa (DAN Świdnik)
- bartosz archacki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- alex biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- dawid cykowski (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- ksawery jasnowski (Striker Turek)
- mikołaj komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- jakub ciołek (DAN Świdnik)
- maksymilian szłapa (DAN Świdnik)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- filip czechowski (Knock Out Tem Bełchatów)
- szymon szatkowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- oliwier rosiak (Striker Turek)
- kacper płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- mateusz gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- aleksander ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- wojciech koszuta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- szymon rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- aleksander Śmigielski (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 16
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- alan muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- kacper płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- jan hawrysz (DAN Świdnik)
- aron ruśniak (DAN Świdnik)
- aleksander warszawski (DAN Świdnik)
- igor głowienka (DAN Świdnik)
- kacper kuraś (DAN Świdnik)
- kornel kondracki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- michał wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- szymon rosiński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- franek dmitruk (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- adam dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- michał zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- jerzy dudek- dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- dawid siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- marcin bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- piotr grochowalski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- adam dzierzbicki (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- michał zdziarski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- adam sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- jerzy dudek- dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- adam grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- szymon sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- adam sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- zuzanna drewniak (Striker Turek)
- hanna kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- hanna kasprowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- maja winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- lena tomczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- oliwia kozubska (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
- zuzanna lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- maja besztak (DAN Świdnik)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- maja winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- kamila chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- natalia kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- anna mitura (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- kalina kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 173
Formuła: light-contact
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- aleksander piaseczny (Striker Turek)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominik tymura (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- jan małecki (Striker Turek)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- franciszek krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
- bartosz archacki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- alex biernat (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- marcel pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- dawid cykowski (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- mikołaj komorzycki (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- bartosz szwejk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- dorian radzikowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- filip czechowski (Knock Out Tem Bełchatów)
- szymon szatkowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- oliwier rosiak (Striker Turek)
- mateusz gorzelak (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- dominik marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- aleksander ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- alan muchin (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- kacper płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- michał olszyński (UKS Fight Club Mrągowo)
- jan hawrysz (DAN Świdnik)
- igor głowienka (DAN Świdnik)
- kacper kuraś (DAN Świdnik)
- rafał wilczek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- michał wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- dawid siwczyński (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- marcin bąkowski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- piotr grochowalski (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- michał sosnowski (KO Team Otwock)
- marcel turczyk (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- aleksander lewandowski (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- stanisław szczuko (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- krystian turbiarz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- adam sobczak (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
- jerzy dudek- dmochowski (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adam grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- szymon sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- zuzanna drewniak (Striker Turek)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- andżelika jeroszewska (UKS Fight Club Mrągowo)
- iga jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maja winiarek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- lena tomczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- oliwia kozubska (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
- zuzanna lipowicz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- barbara budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- judyta szewczyk (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- oktawia jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- anna mitura (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- kamila chłopik (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- natalia kowalska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- zofia waŚk (FIGHTER Nowa Sól)
- kalina kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 54
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- igor polak (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- adam dąbrowski (SMOK Toruń)
- jacek kozłowski (SMOK Toruń)
- michał zapała (Łaski Klub Sztuk Walki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- olexiy babenko (X Fight Piaseczno)
- maks matląg (Nowotarski Klub Sportow Walki)
- damian bałuc (Nowotarski Klub Sportow Walki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- roger garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
- hubert kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)
- hubert marcisz (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- paweł nalazek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- daniel sieczkowski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- hubert jurkiewicz (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- Łukasz olejniczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- sebastian girek (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- błażej mikulski (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
- marcin daszkiewicz (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- bartosz siwek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- marcel skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
- mateusz białecki (SMOK Toruń)
- hubert Śledź (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
- radosław kuzia (UKS Sanda Płock)
- filip krata (Łaski Klub Sztuk Walki)
- bartosz hassa (FIGHTER Nowa Sól)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- patryk perzyna (X Fight Piaseczno)
- patryk rafacz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
- kacper boryń (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- patryk perzyna (X Fight Piaseczno)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina badowska (Łaski Klub Sztuk Walki)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- diana dumała (X Fight Piaseczno)
- emilia rawa (UKS Fight Club Mrągowo)
- paulina grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
- wiktoria szerszeń (KO Team Otwock)
- wiktoria banaszek (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- daniel jurzyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- erwin dobrowolski (X Fight Piaseczno)
- filip jaskot (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- aleksander kowalczyk (Striker Turek)
- jakub urant (Nowotarski Klub Sportow Walki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- norbert krakowiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- michał stańczyk (UKS Fight Club Mrągowo)
- dominik kaim (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- patryk lech (Paco Team Mysłowice)
- hubert bartos (Łaski Klub Sztuk Walki)
- alan korpalski (Łaski Klub Sztuk Walki)
- bartosz rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- sztmon giera (Fight Club Radzymin)
- szymon kałużny (Striker Turek)
- patryk oberda (FIGHTER Nowa Sól)
- radosław zalewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- Łukasz godłoza (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- jędrzej różalski (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- kacper bury (Nowotarski Klub Sportow Walki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- mateusz dąbek (Fight Club Radzymin)
- kacper siwiński (Striker Turek)
- michał rutkowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
- damian woźny (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
- bartek dugiełło (UKS Fight Club Mrągowo)
- kacper czap (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- alan dubaniowski (FIGHTER Nowa Sól)
- kamil guziński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- jakub kuźniar (Nowotarski Klub Sportow Walki)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- andrei shuminski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- mieszko siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- wiktor dudziński (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- olivia bojarun (FIGHTER Nowa Sól)
- zuzanna tomczyk (Wołomińskie Centrum Sztuk Walki)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- nikola dudek (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- gabriela olszyńska (UKS Fight Club Mrągowo)
- magdalena budek (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- weronika włodarczyk (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- elżbieta Świderska (X Fight Piaseczno)
- aleksandra oknińska (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
- maja słomian (Łaski Klub Sztuk Walki)
- zuzanna kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jessica Żabolicka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- martyna gasińska (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- julia marciniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- maja kamińska (Nowotarski Klub Sportow Walki)
- nikola sciepura (FIGHTER Nowa Sól)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- jakub kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- franciszek dąbrowski (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- marek sysio (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- mikołaj młodkowski (FIGHTER Nowa Sól)
- kuba wiśniewski (FIGHTER Nowa Sól)
- adrian Śledziewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- kacper piecyk (X Fight Piaseczno)
- bartosz stańczyk (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- piotr gwara (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- sebastian brzostek (UKS Fight Club Mrągowo)
- sergiusz paszowski (Łaski Klub Sztuk Walki)
- anton bardabush (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- mateusz kubryn (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- oskar ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- patryk głaska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- jakub czaplarski (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- dmytro drandalush (Fight Club Radzymin)
- dawid wyszyński (Fight Club Radzymin)
- karol urant (Nowotarski Klub Sportow Walki)
- rafał spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- antoni dybaś (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- patryk klimczak (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- marcin kowalewicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- oskar kowalczyk (Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie)
- krzysztof sobociński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- alan werner (UKS Fight Club Mrągowo)
- kacper makarewicz (UKS Fight Club Mrągowo)
- błażej szczepanek (UKS Fight Club Mrągowo)
- nikodem zielonka (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- oliwier laskowski (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- mikołaj zrada (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- krzysztof lewandowski (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- cezary kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- Łukasz gumiński (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- kacper kurzępa (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- aleksander zakonek (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- jakub gieraga (Klub Sztuk Walk Shark Łódź)
- max kowanek (KS POLONIA 1912 Leszno)
- aleksander piasecki (KS POLONIA 1912 Leszno)
- wojciech nowakowski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- martin mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- seweryn kowalewski (Striker Turek)
- krzysztof fafiński (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- paweł królak (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- oskar lech (Paco Team Mysłowice)
- julian mruk (Striker Turek)
- jakub napierała (Striker Turek)
- krystian rafacz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
- jeremiasz ossowski (FIGHTER Nowa Sól)
- maciej jarmużewski (Klub Sportowy Egida Olsztyn)
- kewin szkaradowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- wojciech standziak (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- andrzej frankiewicz (Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- iwo adamek (Striker Turek)
- fabian płotek (Stowarzyszenie Gladius Ostróda)
- jakub szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- wiktoria dąbrowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- alona litvynenko (KO Team Otwock)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- beata bartos (Knock Out Tem Bełchatów)
- kinga mikuś (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- marika morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- zuzanna szczepanik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- weronika tarczyńska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- jessica jamróz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
- aleksandra lipińska (UKS Sanda Płock)
- alicja gajewska (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- amelia prus (Akademia Sportów Walki WATAHA)
- julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- otylia chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- roksana rzeźnicka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- pola stołowska (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
- aniela misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
- aleksandra paczkowska (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maja marczak (Łaski Klub Sztuk Walki)
- hanna wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 155
- Akademia Sportów Walki WATAHA (10)
- AZS AWF Warszawa, Warszawa (7)
- DAN Świdnik (21)
- Fight Club Radzymin (4)
- FIGHTER Nowa Sól (13)
- Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie (9)
- Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa (1)
- Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz (4)
- Klub Sportowy Egida Olsztyn (14)
- Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa (6)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (22)
- Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo (14)
- Klub Sportowy Tae Dębe Wielkie (2)
- Klub Sztuk Walk Shark Łódź (7)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (2)
- Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki (29)
- Knock Out Tem Bełchatów (11)
- KO Team Otwock (3)
- KS POLONIA 1912 Leszno (5)
- LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK (3)
- Łaski Klub Sztuk Walki (16)
- Miński Klub Sportowy MMA Team Mińsk Mazowiecki (3)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (23)
- Nowotarski Klub Sportow Walki (9)
- Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice (22)
- Paco Team Mysłowice (2)
- Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka (4)
- SMOK Toruń (3)
- Stowarzyszenie Gladius Ostróda (16)
- Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska (6)
- Striker Turek (18)
- TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce (5)
- UKS Fight Club Mrągowo (11)
- UKS Sanda Płock (2)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (10)
- UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów (9)
- Wołomińskie Centrum Sztuk Walki (28)
- X Fight Piaseczno (8)