Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 82Liczba zawodników w formule kick-light - 310
Zestawienie ogólne:
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 130
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 66
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 80
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 34
Formuła: kick-light
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- kacper szatkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- jakub kościelnik (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- oskar urbański (Uniq Fight Club Warszawa)
- bartłomiej białek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- nikodem kucharski (Wataha Pruszcz Gdański)
- kacper kleszowski (KKT Bałtyk Koszalin)
- błażej leszczyński (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- adam wójtowicz (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- oskar pechcin (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- jakub szczerbiński (X Fight Piaseczno)
- oskar skrocki (UKS Sanda Płock)
- borys damrath (A&W Team Obrowo)
- michał olszewski (A&W Team Obrowo)
- michał mucha (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 14
- Łukasz kalinowski (A&W Team Obrowo)
- mateusz rosiak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- oliwier kleszowski (KKT Bałtyk Koszalin)
- rafał warzecha (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- aleksander szczepanik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
- rafał spodar (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- albert oksanicz (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
- paweł burda (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
- sebastian wiśniewski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
- patryk klimczak (KSW Alien Łódź)
- gustaw wielądek (X Fight Piaseczno)
- piotr czapski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- aleksander blachowski (KO Team Otwock)
- kacper ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 25
- bartosz więckowski (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- karol dorociak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- maksymilian klein (LZS POPRAWA Siedlików)
- szymon brzeski (SKF Boksing Zielona Góra)
- mikołaj wójcik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- nazar khrystan (KO GYM Świebodzice)
- kacper piątek (UKS High Kick Gym Szczecin)
- dmytro drandalush (Fight Club Radzymin)
- maksymilian kozak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- patryk konasiewicz (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- jan styś (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- mateusz kubiak (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- jakub wąsowski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- marcel kościuczyk (MKS Mechanik Włodawa)
- krzysztof kulawik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
- paweł witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
- marek helak (X Fight Piaseczno)
- oskar Żabik (X Fight Piaseczno)
- karol lubas (KSW Sokół Jarosław)
- patryk tomków (KSW Sokół Jarosław)
- adrian malec (KSW Sokół Jarosław)
- tomasz rembiałkowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- nikodem wilczewski (Rebelia Kartuzy)
- maciek szwechowicz (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- cezary kowalkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 25
- marcin raszewski (LZS POPRAWA Siedlików)
- martin mioduszewski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- oskar kurzyński (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- tymoteusz ziaja (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- ivan nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- krzysztof budnicki (SKF Boksing Zielona Góra)
- igor lis (SKF Boksing Zielona Góra)
- nikdem siudyga (Wataha Pruszcz Gdański)
- jakub jóźwiak (Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń)
- jakub napierała (Striker Turek)
- kacper wryk (KSW Łuków)
- krystian wasiłek (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
- rizgar saman (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- jakub kula (Stark Kickboxing Team Częstochowa)
- wiktor olczyk (KSW Alien Łódź)
- oliwier brodowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- alan krysiński (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- adam spychalski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- alan grabowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- oliwier jarzecki (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
- marcel drewa (Rebelia Kartuzy)
- tymoteusz regliński (Rebelia Kartuzy)
- olaf siemiątkowski (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- gracjan herman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- mikołaj majchrowski (Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 20
- milan zierek (SKF Boksing Zielona Góra)
- igor gawrychowski (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
- kacper szczepanik (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- kasjan tomaszewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
- alan szyniec (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- alan głyda (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- nikodem połujański (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
- władysław saienko (LKSW Pomorze Świnoujście)
- hubert kaszyński (Gwardia Zielona Góra)
- krystian piasecki (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
- szymon kaczmarek (CSW Champion Lubawa)
- kacper jasiński (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
- jakub szulc (Spartakus Squad Stębark)
- marcel pietraszek (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- antoni filipowski (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- adam gębarowski (UKS Sanda Płock)
- bartosz dobrowolski (X Fight Piaseczno)
- daniel jóźwiak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- aleks lewandowski (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- maciej sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 12
- dawid sura (SKF Boksing Zielona Góra)
- teodor wiktorski (Champion Gdańsk)
- jakub silicz (SKF Boksing Zielona Góra)
- marcel kuniec (Wataha Pruszcz Gdański)
- cyprian kwaśniak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- mikołaj bużyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- mateusz terlikowski (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
- jakub gieraga (KSW Alien Łódź)
- adam bachman (X Fight Piaseczno)
- błażej pepliński (Rebelia Kartuzy)
- kacper olęcki (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- wiktor nitecki (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 17
- marcel kwiatkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- dorian sikorski (Champion Gdańsk)
- błażej anolik (Champion Gdańsk)
- alan jarząbek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- michał magin (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- tobiasz jarosz (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- iwo adamek (Striker Turek)
- marcel niedziółka (KSW Szczecinek)
- jakub szpala (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- dawid ciepłuch (Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo)
- oskar lech (Paco Team Mysłowice)
- wiktor socha (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
- alan Święcicki (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- patryk klamrowski (Agoga Gym Lębork)
- jakub mikulski (Gladiator Binczarowa)
- konrad wiśniewski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- alex grabowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- szymon piłka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- arayik gasparyan (SKF Boksing Zielona Góra)
- wiktor kurzyk (Husaria Wałcz)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- zuzanna góral (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- julia sęczak (Wataha Pruszcz Gdański)
- alexandra jaskólska (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- karolina czyrniańska (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
- natalia mizgorska (Husaria Wałcz)
- urszula kacperska (Husaria Wałcz)
- julia rutecka (CSW Champion Lubawa)
- julia oszust (MKS Mechanik Włodawa)
- wiktoria sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- julia drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- julia gos (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- zuzanna brandt (Champion Gdańsk)
- kinga nowakowska (SKF Boksing Zielona Góra)
- maja sułkowska (Husaria Wałcz)
- aleksandra zaremba (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- kamila kryszak (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
- karolina szymichowska (Rebelia Kartuzy)
- amelia rzepecka (LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK)
- julia brulińska (UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 13
- natalia widawska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- anna prill (Champion Gdańsk)
- patrycja rzeźnik (Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka)
- natalia seweryn (FIGHTER Nowa Sól)
- malwina kozak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- emilia piątkowska (Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz)
- liwia mika (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
- marika morelowska (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- maja więcławska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- klaudia koc (A&W Team Obrowo)
- magdalena rodak (Gladiator Binczarowa)
- aniela misiaczyk (KS POLONIA 1912 Leszno)
- iga jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 11
- aleksandra brzezińska (SKF Boksing Zielona Góra)
- julia Śmiałkowska (Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice)
- wiktoria szczepańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- natalia kuta (SKF Boksing Zielona Góra)
- oliwia dąbrowska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
- samanta wróbel (UKS High Kick Gym Szczecin)
- zuzanna drewniak (Striker Turek)
- nikola białoch (KSW Szczecinek)
- pola stołowska (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- emilia czarnowska (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- otylia chałupka (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 15
- agnieszka bryl (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- nikola grudzińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
- weronika zawalska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- natalia morawiec (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- emilia gorczycka (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- aleksandra dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- lena borkowska (Wataha Pruszcz Gdański)
- emilia solarz (UKS High Kick Gym Szczecin)
- martyna konieczna (CSW Champion Lubawa)
- natalia brzozowska (Spartakus Squad Stębark)
- marita stachowiak (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
- izabella dąbrowska (X Fight Piaseczno)
- oktawia jankowska (KS POLONIA 1912 Leszno)
- martyna wiśniewska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- samanta szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- nadia henszel (ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK)
- nina zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- roksana greczner (Oświęcimski Klub Karate)
- małgorzata wilczewska (Spartakus Squad Stębark)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- julia radomyska (KSW Łuków)
- michelle kaczmarek (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- hanna wilczek (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
- laila castalano (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- jakub janowski (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
- alexander zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- bartosz nosek (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
- jakub rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- nikodem sęczak (Wataha Pruszcz Gdański)
- igor tyrała (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- patryk kościelniak (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
- sebastian borkowski (Wataha Pruszcz Gdański)
- piotr rozpędek (Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- juliusz kopa (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- denys khrystan (KO GYM Świebodzice)
- bartosz szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- jakub wolański (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
- mateusz zając (Rebelia Kartuzy)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- natan skubiszewski (SKF Boksing Zielona Góra)
- hubert milka (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- aleksander ruta (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- marcel nowak (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- marcel szwejkowski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- jan moks (KSW Alien Łódź)
- wiktor korczak (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
- konrad lenczewski (KTS-K GOSRiT Luzino)
- olaf subocz (Karwiński Team Mława Mława)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- ignacy kozłowski (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- wojciech gajek (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- jakub wątor (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- kamil wojtaś (KSW Łuków)
- mikołaj prusinowski (KSW Łuków)
- hubert baranowski (Gwardia Zielona Góra)
- kosma gajewski (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- paweł bączek (CSW Champion Lubawa)
- piotr Świderski (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- mikołaj biros (Gladiator Binczarowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 15
- dawid tkaczyk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- daniel jagiełło (Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno)
- igor czuczujew (Wataha Pruszcz Gdański)
- aleks szymorowski (LKSW Pomorze Świnoujście)
- bartosz daniluk (KSW Łuków)
- kamil donajkowski (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- mikołaj konieczka (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
- michał wąsiewicz (Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki)
- borys szeszuła (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
- kacper bielecki (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- michał gruszczyński (SMOK Toruń)
- andrzej siut (GSWW Najemnik Gliwice)
- bartosz zając (Rebelia Kartuzy)
- wiktor mieszczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- filip kościelski-derda (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 18
- bartosz widawski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- makary szymański (Palestra Warszawa)
- alan stempliński (Champion Gdańsk)
- olgierd kostańczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- wiktor swatowski (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- miłosz raczyk (GKS FIGHTER TRZEBNICA)
- paweł bielecki (DAN Świdnik)
- wojciech molesztak (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- oliwier nakonieczny (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- aleksander maciak (KSW Łuków)
- maurycy zieliński (Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice))
- kuba kijas (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
- aleksander kilasiński (SMOK Toruń)
- maciej jabłoński (KSW Alien Łódź)
- tymon szczypka (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- miłosz holli (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- aleksander kuczalski (Karwiński Team Mława Mława)
- leon bryja (Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 9
- brunon mikołajczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- nikodem bereda (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- piotr lenc (KO GYM Świebodzice)
- maksymilian kondracki (KSW Łuków)
- marcel szwejk (Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa)
- wojtek głowacki (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz)
- tomasz olczyk (KSW Alien Łódź)
- szymon ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
- karol niewiadomski (Gladiator Binczarowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- kacper wołowczyk (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- jakub zacharek (Klub Sportów Walki Włocławek)
- hugo budny (KO GYM Świebodzice)
- maciej oponowicz (KSW Łuków)
- franciszek sporek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia kopczyńska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- oliwia sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- anna bąk (Oświęcimski Klub Karate)
- lena chrzanowska (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia rynka (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- wiktoria Łokietek (SKF Boksing Zielona Góra)
- patrycja krzysztań (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- karolina seweryn (FIGHTER Nowa Sól)
- maja sowa (KS POLONIA 1912 Leszno)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- oliwia krzanowska (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
- weronika ogorzałek (Gladiator Binczarowa)
- patrycja Ćwiklińska (Karwiński Team Mława Mława)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- nicole iwińska (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- amelia piwińska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- aleksandra wojtunik (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- zuzanna zapora (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- nikola ardasińska (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
- maja kuchta (Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów)
- agata drewa (KTS-K GOSRiT Luzino)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- gabriela guławska (SKF Boksing Zielona Góra)
- ewelina dadaniak (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- anastasjia nikolenko (Klub Sportowy Mistral Wojkowice)
- kalina kierpacz (Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa)
- kornelia groszewska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- gabriela kluska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
- julia kierzkowska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- patrycja spyra (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- maria szymańska (Palestra Warszawa)
- oliwia Łyszczak (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
- karolina bruchacka (MKS Mechanik Włodawa)
- maja zapotoczny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- magdalena ignasiak (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- zuzanna szkulik (Jurajska Akademia Sportu-Łazy)
- emilia baran (Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 310
- A&W Team Obrowo (4)
- ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK (1)
- Agoga Gym Lębork (1)
- Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice (8)
- Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek (7)
- Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno (8)
- Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce (2)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (11)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (4)
- Champion Gdańsk (6)
- CSW Champion Lubawa (4)
- DAN Świdnik (1)
- Fight Club Radzymin (1)
- FIGHTER Nowa Sól (2)
- GKS FIGHTER TRZEBNICA (6)
- Gladiator Binczarowa (8)
- Gladiators Kick boxing Bełchatów (1)
- GSWW Najemnik Gliwice (2)
- Gwardia Zielona Góra (2)
- Husaria Wałcz (4)
- Husarz Czudec Kickboxing, Czudec (4)
- Jurajska Akademia Sportu-Łazy (17)
- Karwiński Team Mława Mława (3)
- Kick Boxing Małpka Zawiercie Zawiercie (6)
- KKT Bałtyk Koszalin (2)
- Klub sportów walki Vataha Strzelce Krajeńskie (2)
- Klub Sportów Walki Włocławek (2)
- Klub Sportowy AKADEMICKI EVAN (2)
- Klub Sportowy AZS AWF WARSZAWA , Warszawa (6)
- Klub Sportowy Baribal Kickboxing Team Brzeźno, Lubicz (2)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Krzeszowice (2)
- Klub Sportowy Fighter Jelcz-Laskowice (Miasto Jelcz-Laskowice) (5)
- Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno (1)
- Klub Sportowy KO Bloodline Gym Nysa (1)
- Klub Sportowy Mistral Wojkowice (12)
- Klub Sportowy Piechotka Team Zalewo (1)
- Klub Sportowy Pretorium Poznań (3)
- Klub Sportowy PROSNA Kalisz (4)
- Klub Sportowy Semiramida Pułtusk (1)
- Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń (1)
- Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź (4)
- Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki (7)
- KO GYM Świebodzice (4)
- KO Team Otwock (1)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (1)
- KS Beniaminek 03 Starogard Gdański (2)
- KS POLONIA 1912 Leszno (5)
- KSW Alien Łódź (6)
- KSW Sokół Jarosław (3)
- KSW Szczecinek (2)
- KSW Łuków (8)
- KTS-K GOSRiT Luzino (3)
- LKSW Pomorze Świnoujście (2)
- LUKS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK (5)
- LZS POPRAWA Siedlików (2)
- MKS Mechanik Włodawa (3)
- NINJA ACADEMY WARSZAWA (3)
- Oświęcimski Klub Karate (2)
- Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice (1)
- Paco Team Mysłowice (1)
- Palestra Warszawa (2)
- Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka (2)
- Rebelia Kartuzy (7)
- SKF Boksing Zielona Góra (14)
- SMOK Toruń (2)
- Spartakus Squad Stębark (3)
- Sportowy Klub Kickboxing Kielce (1)
- Stark Kickboxing Team Częstochowa (1)
- Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull Milicz (4)
- Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska (5)
- Striker Turek (3)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (2)
- UKS High Kick Gym Szczecin (3)
- UKS Relaks Skarżysko Kamienna (2)
- UKS Sanda Płock (2)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (4)
- Uniq Fight Club Warszawa (1)
- UPLKS Tęcza Stanisławów - Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów (1)
- Waleczna Lubelszczyzna Lublin (6)
- Wataha Pruszcz Gdański (8)
- Wołowski Klub Bokserski Champion, Wołów (5)
- X Fight Piaseczno (7)