Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 62Liczba zawodników w formule point-fighting - 38
Liczba zawodników w formule kick-light - 57
Liczba zawodników w formule K1 Rules - 38
Łącznie zgłoszonych zawodników: 133
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 33
- point-fighting Senior [kobiety]: 5
- kick-light Senior [mężczyźni]: 49
- kick-light Senior [kobiety]: 8
- K1 Rules Senior [mężczyźni]: 27
- K1 Rules Senior [kobiety]: 11
Formuła: point-fighting
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- krystian matyszczyk (JW 4808)
- tomasz lubert (jw4408)
- michał nowicki (WŻW POZNAŃ)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- dawid gostomski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- tomasz bednarz (WŻW POZNAŃ)
- piotr maślanka (STRAŻ RYBACKA PŁOCK)
- marcin witkowski (JW 5700)
- kornel wiśniewski (Wataha Łobez)
- adam chrzanowski (Komenda Stołeczna Policji)
- artur zieliński (Elbląski Klub Karate)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- przemyslaw koczura (11 MPA WEGORZEWO)
- sebastian wiszniewski (11 MPA Węgorzewo)
- michał borzęcki (Straż Ochrony Kolei)
- dominik szymczak (WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA)
- kamil ostrowski (Komenda Stołeczna Policji)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- damian szafran (JW 4808)
- cyprian miedziocha (SA PSP Poznań)
- andrzej kiełtyka (Komenda Stołeczna Policji)
- adam wróbel (OSP Luzino)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- leszek wojciechowski (PSP Zielona Góra)
- przemysław miśkiw (OSP Trzebież (KSW POLICE))
- michał popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- andrzej sieczkowski (jw 1517)
- sławomir zieliński (JW 1156)
- daniel grzyb (Komenda Stołeczna Policji)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- aleksander adamiak (1 RWT Poznań)
- adrian durma (Elbląski Klub Karate)
- Łukasz siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sławomir gładysz (Polonia Rzeszów)
- marek mazur (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
- przemysław sułkowski (Biuro ochrony rządu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- andrzej szewczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
- rafał karcz (Straż Miejska Wejherowo)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- marta słapczyńska (Wataha Łobez)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- katarzyna mizera (JW 3907)
- patrycja hinc (OSP Zelewo)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- magdalena józak (SKF Boksing Zielona Góra)
- ewa bulanda (KMP Katowice)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 38
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- robert dochód (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
- tomasz lubert (jw4408)
- jakub dąbrowski (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu)
- Łukasz jarząbek (Straż Graniczna - PSG w Łodzi)
- michał nowicki (WŻW POZNAŃ)
- szymon bajor (KWP Rzeszów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 10
- dawid gostomski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
- błażej wrona (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
- marcin witkowski (JW 5700)
- kornel wiśniewski (Wataha Łobez)
- dariusz wróblewski (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
- adam chrzanowski (Komenda Stołeczna Policji)
- tomasz bednarz (WŻW POZNAŃ)
- andrzej wiszniewski (14dappanc)
- artur zieliński (Elbląski Klub Karate)
- mateusz siemieniuch (Straż Graniczna - PSG w Łodzi)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- michał borzęcki (Straż Ochrony Kolei)
- dominik szymczak (WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA)
- arkadiusz tomasewicz (jw 4408)
- sebastian matulaniec (UKS POWER Siedlce)
- kamil ostrowski (Komenda Stołeczna Policji)
- szymon wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- tomasz stolarski (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
- konrad tkaczyk (12 Brygada Zmechanizowana)
- artur wołoszyn (Straż Ochrony Kolei w Zielonej Górze)
- dawid krajewski (JW 5700)
- daniel zaręba (KMP Ostrołęka)
- kamil steczkowski (14 dappanc)
- Łukasz szczodruch (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
- adam wróbel (OSP Luzino)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 8
- krzysztof górski (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
- artur gwiazda (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
- leszek wojciechowski (PSP Zielona Góra)
- michał popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
- andrzej sieczkowski (jw 1517)
- sławomir zieliński (JW 1156)
- arkadiusz składowski (JW 4393)
- damian bałtrukanis (JW 1747)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- Łukasz milewski (12 Brygada Zmechanizowana)
- adrian durma (Elbląski Klub Karate)
- Łukasz siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- sławomir gładysz (Polonia Rzeszów)
- marek mazur (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
- mikołaj nazaruk (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
- przemysław sułkowski (Biuro ochrony rządu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- bartek kłysik (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
- andrzej szewczyk (KKT Bałtyk Koszalin)
- jakub strzyżewski (KSW Łuków)
- rafał sawerwain (KWP Poznań)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marta słapczyńska (Wataha Łobez)
- emilia filipiuk (Biuro ochrony rządu)
- karolina mychlewicz (A&W Team Obrowo)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- joanna pietras mięsak (KPP SIEMIATYCZE)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- anita szefler-ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- katarzyna mizera (JW 3907)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- magdalena józak (SKF Boksing Zielona Góra)
- ewa bulanda (KMP Katowice)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 57
Formuła: K1 Rules
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +91kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- grzegorz matysik (KWP Katowice)
- Łukasz jarząbek (Straż Graniczna - PSG w Łodzi)
- michał nowicki (WŻW POZNAŃ)
- szymon bajor (KWP Rzeszów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -91kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- Łukasz podstawski (Uks San Stalowa Wola KMPSP Tarnobrzeg)
- tomasz bednarz (WŻW POZNAŃ)
- szymon wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -86kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- michał kuternoga (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
- daniel urbanik (PSP Tarnobrzeg)
- damian tybińkowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- alan biały (24 Batalion Obrony Terytorialnej)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -81kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- dawid krajewski (JW 5700)
- daniel zaręba (KMP Ostrołęka)
- cyprian miedziocha (SA PSP Poznań)
- rafał kamiński (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
- arkadiusz składowski (JW 4393)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -75kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- Łukasz siemiński (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
- arel neumann (Muaythai Legion Bydgoszcz)
- aleksander adamiak (1 RWT Poznań)
- damian bałtrukanis (JW 1747)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -71kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- krystian bałtrukanis (WOJOWNICY)
- michał piwko (Klub Bokserski Legia Warszawa)
- tomasz kliś (Muay Thai Milenium Rzeszów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -67kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marek mazur (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
- sebastian milczarek (Biuro ochrony rządu)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63.5kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartek kłysik (OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM)
- rafał sawerwain (KWP Poznań)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- karolina mychlewicz (A&W Team Obrowo)
- emilia filipiuk (Biuro ochrony rządu)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- joanna pietras- mięsak (KPP SIEMIATYCZE)
- marta waliczek (Stowarzyszenie Sportów Walki BERSERKERS TEAM Bielsko-Biała, Bielsko-Biała)
- anna nowak (5 Batalion Dowodzenia)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- anita szefler-ciupińska (Klub Sportów Walki Włocławek)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -56kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- monika florek-kurianowicz (Puncher)
- katarzyna mizera (JW 3907)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- elżbieta srebnicka (Tomek Mamulski Sport i rekreacja z klasą)
- ewa bulanda (KMP Katowice)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -48kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- magdalena józak (SKF Boksing Zielona Góra)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 38
- 1 RWT Poznań (2)
- 11 MPA Węgorzewo (2)
- 12 Brygada Zmechanizowana (2)
- 14 dappanc (1)
- 14dappanc (1)
- 24 Batalion Obrony Terytorialnej (1)
- 5 Batalion Dowodzenia (1)
- A&W Team Obrowo (2)
- Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno (4)
- Biuro ochrony rządu (5)
- Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu (1)
- Elbląski Klub Karate (4)
- GSWW Najemnik Gliwice (2)
- JW 1156 (2)
- jw 1517 (2)
- JW 1747 (2)
- JW 3907 (3)
- JW 4393 (2)
- jw 4408 (1)
- JW 4808 (2)
- JW 5700 (4)
- jw4408 (2)
- KKT Bałtyk Koszalin (2)
- Klub Bokserski Legia Warszawa (1)
- Klub Sportów Walki Włocławek (2)
- KMP Katowice (3)
- KMP Ostrołęka (2)
- Komenda Stołeczna Policji (6)
- KPP SIEMIATYCZE (2)
- KS Beniaminek 03 Starogard Gdański (2)
- KSW Łuków (1)
- KWP Katowice (1)
- KWP Poznań (2)
- KWP Rzeszów (2)
- Muay Thai Milenium Rzeszów (1)
- Muaythai Legion Bydgoszcz (1)
- OSP Luzino (2)
- OSP Sulejów - Piotrków Trybunalski - MAZUR & ZIĘTEK TEAM (9)
- OSP Trzebież (KSW POLICE) (1)
- OSP Zelewo (1)
- Polonia Rzeszów (2)
- PSP Tarnobrzeg (1)
- PSP Zielona Góra (2)
- Puncher (1)
- Rzeszowski Klub Sportów Walki (1)
- SA PSP Poznań (2)
- SKF Boksing Zielona Góra (3)
- Stowarzyszenie PANZER Suwałki (5)
- Stowarzyszenie Sportów Walki BERSERKERS TEAM Bielsko-Biała, Bielsko-Biała (1)
- Straż Graniczna - PSG w Łodzi (3)
- Straż Miejska Wejherowo (1)
- Straż Ochrony Kolei (2)
- Straż Ochrony Kolei w Zielonej Górze (1)
- STRAŻ RYBACKA PŁOCK (1)
- Tomek Mamulski Sport i rekreacja z klasą (1)
- UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (2)
- UKS POWER Siedlce (1)
- Uks San Stalowa Wola KMPSP Tarnobrzeg (1)
- Wataha Łobez (4)
- WOJOWNICY (1)
- WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA (2)
- WŻW POZNAŃ (6)