Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kickboxing Light-contact Seniorów

18.06.2011
MISTRZOSTWA POLSKI ? OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
18-19.06.2011r.

LIGHT CONTACT SENIOR:
MĘŻCZYŹNI:

-57kg:
1. Banaszewski Rafał (Legia Warszawa)
2. Łuszcz Piotr (Tajfun Legionowo)
3. Przywara Łukasz (OKSW Dragon)
3. Góra Tomasz (Ak.J.Długosza Częstochowa)

-63kg:
1. Szczepaniuk Tomasz (Tajfun Legionowo)
2. Szulwic Michał (Zamek Kurzętnik)
3. Nowak Bolesław (Kobyłka)
3. Hospodar Patryk (EKK Elbląg)

-69kg:
1. Durma Adrian (EKK Elbląg)
2. Odwazny Piotr (Junior Boks)
3. Szynkowski Wojciech (Bieniaminek Starograd)
3. Kierstein Kajetan (Junior Boks)

-74kg:
1. Krawczyk Marcin (Kobyłka)
2. Smoczyński Piotr (SKKB Politechnika Lublin)
3. Jasinski Marek (Dragon Starachowice)
3. Maslanka Piotr (Puncher Płock)

-79kg:
1. Bonda Bartosz (Beniaminek Starogard)
2. Habza Łukasz (SKKB Politechnika Lublin)
3. Palkowski Arkadiusz (Beniaminek Starogard)
3. Pilip Przemysław (ASW Knockout)

-84kg:
1. Wiśniewski Wojciech (Zamek Kurzętnik)
2. Niziołek Mariusz (KS Piaseczno)
3. Wąs Szymon (Gliwice)
3. Karbownik Łukasz (Kickboxing Kielce)

-89kg:
1. Jobs Leszek (Zamek Kurzętnik)
2. Bonarowsaki Damian (Champion Gdańsk)
3. Sochacki Piotr (Olimp Legnica)

-94kg:
1. Smolinski Remigiusz (Najemnik Gliwice)
2. Czaplinski Arkadiusz (Dragon Starachowice)
3. Nieścier Wojciech (KS Megatron Ełk)
3. Michta Robert (Akrobata Tarczyn)

+94kg:
1. Wszelak Michał (TKKB Smok)
2. Tetłak Witold (Czyżowice Czarny Smok)
3. Szafranek Michał (SKKB Politechnika Lublin)
3. Borkowski Łukasz (KS Megatron Ełk)
KOBIETY:
-50kg:
1. Cieśla Żaneta (Polonia Pasłęk)
2. Knobel Anna (Beniaminek Starograd)
3. Radzienda Joanna (Legia Warszawa)
3. Ziemnicka Dominika (Legia Warszawa)

-55kg:
1. Kleczkowska Klara (Legia Warszawa)
2. Wojtachno Dominika (OKSW Dragon)
3. Dwórznik Sylwia (Start Działdowo)
3. Jużwicka Patrycja (Alien Łódź)

-60kg:
1. Modrzejewska Katarzyna (Alien Łódź)
2. Kędzierska Monika (CSS Sparta Chrzanów)
3. Pudlicka Cecylia (Polonia Leszno)
3. Banak Aleksandra (Polonia Leszno)

-65kg:
1. Frankowska Paulina (KS Nadstal)
2. Balanda Kamila (Champion Gdańsk)
3. Pazda Gabriela (Beskid Dragon)

-70kg:
1. Brodnicka Ewa (Legia Warszawa)
2. Bucholc Katarzyna (KS Piaseczno)
3. Bajer Joanna (Polonia Leszno)

+70kg:
1. Maksim Anna (PTS ŁUKÓW)
2. Wiśniewska Maria (Start Działdowo)
3. Lesnik Beata (SuperFighter N.Sącz)
3. Helińska Izabela (Polonia Leszno)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL