Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kickboxing Full-contact Seniorów 1-2.X.2011 w Węgrowie

01.10.2011
ORGANIZATOR MP; SFINKS WĘGRÓW,MASTERS PROMOTION
SKŁAD SĘDZIOWSKI:
KRZYSZTOFKACPERSKI -sędzia główny
WALDEMAR WIELGOSZ
ZBIGNIEW TRZECIAK
JERZY BASSA
RYSZARDZAWISTOWSKI
JULITA TRZECIAK
ILOŚĆ KLUBÓW - 37
KLUBY:
1.KICK-SPORT-RADOM
2.KALINALUBLIN
3.RINGKRAKÓW
4.GWARDIAZIELONA GÓRA
5.STELLAGNIEZNO
6.PALESTRAWARSZAWA
7.JEDIBOXING ZIELONA GÓRA
8.ZAMEKKURZĘTNIK
9.TKKFSIEDLECKIE

10.TARCHALANKA TARCHAŁY WIELKIE
11.NAJEMNIK GLIWICE
12.OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE
13.POWER SIEDLCE
14.DRAGON GORZÓW WIELKOPOLSKI
15.RELAKS SKARŻYSKO-KAMIENNA
16.KS.PIASECZNO
17.TOM-CENTER PIOTRKÓW-TRYBUNALSKI
18.LEGIA WARSZAWA
19.KNOCKOUT ZIELONA GÓRA
20.VICTORIA SZYDŁOWIEC
21.SKKB POLITECHNIKA LUBELSKA
22.DAN LUBLIN
23.SMOK KRAKÓW
24.DIAMENT PSTRĄGOWA
25.CZERWONY SMOK POZNAŃ
26.KTC KRAKÓW
27.BOKSING ZIELONA GÓRA
28.POPRAWA KOBYLA GÓRA
29.JUNIOR BOKS POZNAŃ
30.FIGHT CLUB ELBLĄG
31.KICK-BOXING KIELCE
32.NIEZRZESZENI
33.CHAMPION GDAŃSK
34.NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE
35.SPARTA CHRZANÓW
36.PROSNA KALISZ
37.EVAN NOWY SĄCZ

Seniorki Full-Contact

-48kg
1. -BULANDA EWA -EVAN Nowy Sącz
2. -BOŚ EWA -BOKSING ZielonaGóra
-52kg
1. -DRABIK SANDRA -KICK-BOXING-Kielce
2. -BEDRA KATARZYNA -ZAMEK Kurzętnik
3. -KLUCZNIKNIKOLETTA -PROSNA Kalisz
3. -ŁUKOMSKA PAULINA -BOKSING Zielona Góra
-56kg
1. -NIERODA IWONA -DIAMENT Pstrągowa
2. -GODZINA DOROTA -KS.Piaseczno
-60kg
1. -SIWA KINGA -SMOK Toruń
2. -KRUKSANDRA -FIGHTCLUB Elbląg
3. -GLEISNER KAROLINA -BOKSING Zielona Góra
3. -KĘDZIERSKA MONIKA -SPARTA Chrzanów
-65kg
1. BAŁANDA KAMILA -CHAMPION Gdańsk
2. FRANKOWSKA PAULINA -NADSTAL Krzaki Czaplinkowskie
3. SEWERYNIK BARBARA -KS.Piaseczno
-70kg
1. FURMANIAK KATARZYNA -POWER Siedlce
2. BUCHOLC KATARZYNA -KS.Piaseczno
3. KACZMARCZYKSYNTIA -Niezrzeszona
+70kg
1.WOJSA EMILIA -KICK-BOXING-Kielce
2.KOSZELA KAROLINA -STELLA GNIEZNO
Seniorzy Full-Contact

-51kg
1.PERYTWOJCIECH -KICK-SPORT-Radom
-57kg
1. KOPERWAS MARIUSZ -BOKSING Zielona Góra
2. JABŁONOWSKIMAREK -CZERWONY SMOKPoznań
3. MECHOWSKI PRZEMYSŁAW -LEGIA Warszawa
3. KOWALCZYK DAMIAN - SKKB POLITECHNIKA Lubelska
-60kg
1. CIECIURA ARTUR -TOM-CENTER PiotrkówTrybunalski
2. ŁAWNICZAKDAMIAN -JUNIOR BOKSPoznań
3. JASIŃSKI ADAM -KALINA Lublin
-63.5kg
1. JASION JAKUB -TOM-CENTER-Piotrków Trybunalski
2. KSIĄŻEK JAROSŁAW -LEGIA Warszawa
3. BUDZYŃSKI RAFAŁ - SKKB POLITECHNIKA Lubelska
3. OCICKI TOMASZ -LEGIA Warszawa
-67kg
1. ODWAŻNY PIOTR -JUNIOR BOKSPoznań
2. KIERSTEIN KAJETAN -JUNIOR BOKS Poznań
3 RADOMSKI RADOSŁAW -POPRAWA Kobyla Góra
3. URBAŃSKIPAWEŁ -BOKSING Zielona Góra
-71kg
1. DAJWŁOWSKI KAMIL -TOM-CENTER-Piotrków Trybunalski
2. GRZEŚKOWIAK ADAM -BOKSING Zielona Góra
3. PAZDAN DOMINIK -DIAMENT Pstrągowa
3.DYLAWERSKI MATEUSZ -KTC Kraków
-75kg
1. ZIEMNICKI PRZEMYSŁAW -LEGIA Warszawa
2. PILIP PRZEMYSŁAW -KNOCKOUT Zielona Góra
3. ŻEBROWSKI SEBASTIAN -GWARDIA Zielona Góra
3. BOROWIEC TOMASZ - SKKB POLITECHNIKA Lubelska
-81kg
1. MATULANIEC SEBASTIAN -POWER Siedlce
2. KARBOWNIK FILIP -TOM-CENTER Piotrków Trybunalski
3. ŻAK PRZEMYSŁAW -KS.Piaseczno
3. SOJA JAROSŁAW -RELAKS Skarżysko-kamienna
-86kg
1. WĄS SZYMON -NAJEMNIK Gliwice
2. WIŚNIEWSKI WOJCIECH -ZAMEK Kurzętnik
3. WIŚNIEWSKI DAMIAN -STELLA Gniezno
3. USAREK ŁUKASZ -TARCHALANKA Tarchały Wielkie
-91kg
1. PROSZEK PATRYK -GWARDIA Zielona Góra
2. NOWICKI TYMOTEUSZ -PALESTRA Warszawa
3. MIELCZRCZYK MAREK -STELLA Gniezno
+91kg
1. KOZERA JAKUB -GWARDIA Zielona Góra
2. JASTRZĘBSKI WOJCIECH -KALINA Lublin
3. SZYMCZYK MATEUSZ -KICK-SPORT-Radom
3. BOBROWSKI MACIEJ -RING Kraków
SPORZĄDZIŁ;
KACPERSKI KRZYSZTOF-sędzia główny
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL