Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Młodzieżowa Liga Muay Thai Gryfa Zachodniopomorskiego 18.06.2011.

18.06.2011
Młodzieżowa Liga Muay Thai Gryfa Zachodniopomorskiego 18.06.2011.
lp waga nazwisko imię klub sportowy formuła wygrał (w) wynik
1 Pieczarka Michał PUNCHER Wrocław Muay Thai 0
Woźniak Piotr KOHORTA Poznań Muay Thai W 3
2 Sokołowski Miłosz NAK MUAY Szczecin Muay Thai KO
Talmon Adam KOHORTA Poznań Muay Thai W
3 Chrupa Tomasz PUNCHER Wrocław Muay Thai W 3
Skrzypek Remigiusz NAK MUAY Szczecin Muay Thai 0
4 Marciniec Patryk PUNCHER Wrocław Muay Thai 0
Jankowski Adrian NAK MUAY Szczecin Muay Thai W 3
5 Neumann Robert TOP Team Szczecin Muay Thai W 2
Dziuniak Adrian NAK MUAY Szczecin Muay Thai 1
6 Buba Marcin PUNCHER Wrocław Muay Thai 0
Piątek Kamil NAK MUAY Szczecin Muay Thai W 3
7 Adamiok Filip PUNCHER Wrocław Muay Thai W
Wijas Bartłomiej NAK MUAY Szczecin Muay Thai RSC/2
8 Gawroński Łukasz NAK MUAY Szczecin Muay Thai 1
Waligóra Grzegorz KOHORTA Poznań Muay Thai W 2
9 Wiśniewski Mateusz PUNCHER Wrocław Muay Thai W 3
Wąs Michał TOP Team Szczecin Muay Thai 0
10 Węgrzyn Jakub ENERGETYK Gryfino Muay Thai 0
Iwanejko Dawid NAK MUAY Szczecin Muay Thai W 3
11 VAN Hattem Robert PUNCHER Wrocław Muay Thai W 2
Marciniak Bartosz ENERGETYK Gryfino Muay Thai 1
12 Kukla Grzegorz NAK MUAY Szczecin Muay Thai RSC/3
Busza Paweł CZERWONY Smok Poznań Muay Thai W
13 Gałęzewski Mateusz KOHORTA Poznań Muay Thai KO/2
Szuster Robert NAK MUAY Szczecin Muay Thai W
14 Pachnowski Sławomir NAK MUAY Szczecin Muay Thai RSC/2
Nowakowski Krzysztof TOP Team Szczecin Muay Thai W
15 Orlikowski Sebastian NAK MUAY Szczecin Muay Thai W
Hałajewski Mateusz NAK MUAY Szczecin Muay Thai RSC/3
16 Matecki Mateusz NAK MUAY Szczecin Muay Thai 1
Wypych Maciej NAK MUAY Szczecin Muay Thai W 2
17 Tomaszewski Roman ENERGETYK Gryfino Muay Thai 0
Mazurek Marcin TOP Team Szczecin Muay Thai W 3
18 Wiśniewski Marcin TOP Team Szczecin Muay Thai W
Lukas Adrian NAK MUAY Szczecin Muay Thai KO/2









W zawodach wystartowało: 36 zawodników





z 5 klubów











Obsada sędziowska :
Krzysztof Żychliński (sędzia główny zawodów)




Dariusz Matusik






Marek Saganek






Mateusz Rogoziński






Norbert Cieślik






Piotr Hera
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL