Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Świata w Rimini 3-5.06.2011

03.06.2011
Wyniki zawodników birących udział w Pucharze Świata
Light Contact Seniorów
Żaneta Cieśla -50kg 1 miejsce
Mariusz Niziołek -84 kg 2 miejsce
Light Contact Juniorów
Kamil Ruta -74 kg 1 miejsce
Maciej Modrzejewski (junior light contact ) brąz -63kg
Kick Light Seniorów
Kacper Narloch -57 kg 2 miejsce
Banaszewski Rafał -57 kg 3 miejsce
Niedzielski Wojciech -69 kg 3 miejsce
Zdrojewski Patryk -79 kg 3 miejsce
Mączka Michał -84 kg 1 miejsce
Grzęda Cyprian -89 kg 3 miejsce
Jakub Kozera +94 kg 3 miejsce
Cieśla Żaneta -50 kg 3 miejsce
Dorota Godzina -55 kg 3 miejsce
Paulina Frankowska -65 kg 2 miejsce
Ruta Kamil 74 kg 2 miejsce

Green Belt Juniorów
Garbaczewski Maciej 70 kg 1 miejsce
Złoty Wiesław -75 kg 3 miejsce
Guziński Franciszek -65 kg 3 miejsce
Wyniki zawodników birących udział w Pucharze Świata w full-contakcie:
Trzeci dzień zawodów-finały:
Piotr Duda (-54kg) wygrał z zawodnikiem z Włoch - zajął I-miejsce
Wojciech Peryt (-54kg) zajął III-miejsce
Damian Ławniczak (-60kg) przegrał z zaw. z Rosji - zajął II-miejsce
Jakub Jasion (-63,5kg) - zajął III-miejsce
Tomasz Borowiec (-75kg) walkowerem wygrał z Ziemnickim - zajął I-miejsce
Przemysław Ziemnicki (-75kg) - zajął II-miejsce
Patryk Proszek (-86kg) przegrał z zaw. z Włoch - zajął II-miejsce
Wojciech Jastrzębski (+91kg) przegrał z zaw. z Rosji - zajął II-miejsce
Iwona Nieroda (-56kg) - zajęła III-miejsce
Barbara Sewerynik (-60kg) przegrała z zaw. z Ukrainy - zajął II-miejsce
Polska z 2 złotymi, 4 srebrnymi i 3 brązowymi zajęła 4 miejsce w klasyfikacji medalowej.
1-miejsce Ukraina
2-miejsce Rosja
3-miejsce Norwegia
W Pucharze Świata brało udział 16 państw.
Trener Kadery - Jakub Cuszlag
Inne medale

Sebastian Boniuk (kadet light contact), brąz -52kg i srebro -57kg
Light Contact Seniorów
Marcin Krawczyk -79kg 3 miejsce
Light Contact Juniorów
Michał Żegota - 57kg 3 miejsce
Kick Light Seniorów
Paula Sobierajska +70kg 2 miejsce
Light Contact Juniorów
Paula Sobierajska +70 kg 3 miejsce
Kick Light Junirów Green Belt
Paula Sobierajska +70kg 2 miejsce
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL