Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów Semi-contact

13.05.2011
odsumowanie kategorii wagowych Mistrzostwa Polski Kadetów Semi-Contact 13-15.05.2011 Bielsko-Biała








-42







1m Dudek Karol LKSW DAN Świdnik
3



2m Grześkowiak Ernest Polonia Leszno
2



3m Kufel Kacper BESKID Dragon
1



3m Kotarski Dawid START Częstochowa
1










-47







1m Urbański Błażej Zamek Kurzętnik
3



2m Mamatkhanow Viskhan ŁUKPLAST Łuków
2



3m Sosnowski Jakub CSW CHAMPION Lubawa
1



3m Ludwiczak Jacek Polonia Leszno
1










-52







1m Boniuk Sebastian ALIEN Kick Łódź
3



2m Walkowiak Dominik Polonia Leszno
2



3m Kucharzyk Krzysztof UKS Diament Pstrągowa
1



3m Sztark Rafał START Częstochowa
1










-57







1m Czerwiński Michał ALIEN Kick Łódź
3



2m Szatan Juliusz BESKID Dragon
2



3m Daniel Kamil LKSW DAN Świdnik
1



3m Piekarz Patryk UKS Diament Pstrągowa
1










-63







1m Filipek Jakub UKS Diament Pstrągowa
3



2m Karbowiński Karol SMOK Toruń
2



3m Grzebyk Rafał LUX JAS-POL Krynica Zdrój
1



3m Gancarczyk Kamil KS EVAN Nowy Sącz
1










-69







1m Wiergowski Dawid Zamek Kurzętnik
3



2m Szymczak Dominik Gwardia Zielona Góra
2



3m Steller Piotr Gwardia Zielona Góra
1



3m Klatt Krystian MKS Krak-Sport Kraków
1










+ 69







1m Kołakowski Piotr Zamek Kurzętnik
3



2m Stawirej Aleksander BKB Brzeziny
2



3m Stanek Paweł Rzeszowski Klub Sportów Walki
1



3m Kubica Jan BESKID Dragon
1










-42







1m bez obsady
3



2m

2



3m

1



3m

1










-46







1m Graczyk Eliza KTT Łódź
3



2m Franczyk Ewelina LUX JAS-POL Krynica Zdrój
2



3m
1



3m
1










-50







1m Paszek Sandra BESKID Dragon
3



2m Szymańska Kamila LKSW DAN Świdnik
2



3m Maciejowska Iza UKS BARBAKAN Kraków
1



3m Kuternoga Patrycja UKS BARBAKAN Kraków
1










-55







1m Woźniak Sylwia KTT Łódź
3



2m Lóźniewska Oliwia CSW CHAMPION Lubawa
2



3m Leś Patrycja BESKID Dragon
1



3m Patela Karolina ALIEN Kick Łódź
1










-60







1m Szymala Sylwia BESKID Dragon





2m Wójtowicz Aleksandra ŁUKPLAST Łuków





3m Kusnierz Anna UKS Diament Pstrągowa





3m













-65







1m Dobies Klaudia BESKID Dragon





2m Turchan Natalia BESKID Dragon





3m Lewalska Karolina Zamek Kurzętnik





3m Maślanka Patrycja LUX JAS-POL Krynica Zdrój












+65







1m Zawada Agnieszka LKSW DAN Świdnik





2m Strzelec Joanna Kick-Sport radom





3m Konieczny Karolina BESKID Dragon





3m
















Wystartowało : 46 zawodników





23 zawodniczki




z 22 klubów


















Skład sędziowski :






Krzysztof Żychliński






Jerzy Bassa






Józef Mazurek






Jarosław Biernacki






Urszula Bassa






Agnieszka Turchan






Kamil Rzeszutko






Marcin Wrzosek






Mirosław Jaworski






Jacek Zborowski






Agata Fedzin






Gabriela Pezda






Anna Gumowska






Marta Jabłońska






















Przygotował:






Krzysztof Żychliński - sędzia główny zawodów
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL