Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów Light-contact

13.05.2011
Podsumowanie kategorii wagowych Mistrzostwa Polski Kadetów Light-Contact 13-15.05.2011 Bielsko-Biała








-42







1m Kotarski Dawid START Częstochowa
3



2m Krysik Bartosz KS Piaseczno
2



3m Grześkowiak Ernest Polonia Leszno
1



3m Ryczkowski Szymon SKF Boksing Zielona Góra
1










-47







1m Zięba Adam Krakowskie Centrum Teakwondo
3



2m Sosnowski Jakub CSW CHAMPION Lubawa
2



3m Ludwiczak Jacek Polonia Leszno
1



3m Urbański Błażej Zamek Kurzętnik
1










-52







1m Boniuk Sebastian ALIEN Kick Łódź
3



2m Hosa Damian SKF Boksing Zielona Góra
2



3m Sztark Rafał START Częstochowa
1



3m Kisiel Ernest DRAGON Starachowice
1










-57







1m Czerwiński Michał ALIEN Kick Łódź
3



2m Szatan Juliusz BESKID Dragon
2



3m Sowa Patryk Akademia Sportów Walki Z.Góra
1



3m Pazgan Kamil KS EVAN Nowy Sącz
1










-63







1m Białecki Mateusz SMOK Toruń
3



2m Filipek Jakub UKS Diament Pstrągowa
2



3m Frątczak Kacper Akademia Sportów Walki Z.Góra 1



3m Parat Mateusz KS Prosna Kalisz
1










-69







1m Wiergowski Dawid Zamek Kurzętnik
3



2m Kaczor Tomasz KS Prosna Kalisz
2



3m Szymczak Dominik Gwardia Zielona Góra
1



3m Lichodziejwski Michał KSW Sekret Gorzów Wlkp. 1










+ 69







1m Klecha Kamil Gwardia Zielona Góra
3



2m Kołakowski Piotr Zamek Kurzętnik
2



3m Kędzierski Adrian SKF Boksing Zielona Góra
1



3m Rek Sebastian MKS Wicher Kobyłka
1










-42







1m bez obsady
3



2m

2



3m

1



3m

1










-46







1m Graczyk Eliza KTT Łódź
3



2m Franczyk Ewelina LUX JAS-POL Krynica Zdrój
2



3m
1



3m
1










-50







1m Paszek Sandra BESKID Dragon
3



2m Nowak Karolina Krakowskie Centrum Taekwondo 2



3m Czernik Sylwia KSW Sekret Gorzów Wlkp.
1



3m Maciejowska Iza UKS BARBAKAN Kraków
1










-55







1m Woźniak Sylwia KTT Łódź
3



2m Szlachcic Kinga SKF Boksing Zielona Góra
2



3m Patela Karolina ALIEN Kick Łódź
1



3m

1










-60







1m Szymala Sylwia BESKID Dragon





2m Gleisner Dominika SKF Boksing Zielona Góra





3m Wójtowicz Aleksandra ŁUKPLAST Łuków





3m Strus Klaudia MKS Wicher Kobyłka












-65







1m Rasadzińska Jagoda Polonia Leszno





2m Dobies Klaudia BESKID Dragon





3m Lewalska Karolina Zamek Kurzętnik





3m Turchan Natalia BESKID Dragon












+65







1m Srzelec Joanna Kick-Sport radom





2m






3m





3m















Wystartowało : 64 zawodników





22 zawodniczki




z 37 klubów


























Skład sędziowski :






Krzysztof Żychliński






Jerzy Bassa






Józef Mazurek






Jarosław Biernacki






Urszula Bassa






Agnieszka Turchan






Kamil Rzeszutko






Marcin Wrzosek






Mirosław Jaworski






Jacek Zborowski






Agata Fedzin






Gabriela Pezda






Anna Gumowska






Marta Jabłońska






Adrian Drohowiecki






















Przygotował:






Krzysztof Żychliński - sędzia główny zawodów
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL