Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki z Pucharu Polski Kadetów "Muszynianka Cup" 6-7.12.2013 Krynica Zdrój

06.12.2013

KOMUNIKAT ZAWODÓW

Puchar  Kadetów w kickboxingu "Muszynianka Cup"

Krynica-Zdrój 06-07.12.2013

Organizator zawodów LUKS JAS-POL Krynica Zdrój

Liczba zawodników: 102

W zawodach wzięło 19 klubów

 

POINFIGHTING:

WALKI SPARINGOWE CHŁOPCY 7 LAT -24 kg:

1) Adam Rzemiński (Gladiator Binczarowa)

2) Bartosz Mucha (Gladiator Binczarowa)

3) Krzysztof Gucwa (JAS-POL)

WALKI SPARINGOWE CHŁOPCY 7 LAT -32 kg:

1) Jakub Wilczyński (JAS-POL)

2) Jakub Fabiś (JAS-POL)

WALKI SPARINGOWE CHŁOPCY 8 LAT -28 kg:

1) Szymon Nowak (Gladiator Binczarowa)

2)Dawid Zygmuntowicz (Semiramida)

3) Wojciech Lis (JAS-POL)

WALKI SPARINGOWE CHŁOPCY 9 LAT -32 kg:

1) Patryk Bodzek (Beskid Dragon)

2) Julian Graboś (Beskid Dragon)

3) Dorian Siekierzyński Łuków

3)Bartosz Prusinowski Łuków

 

 

WALKI SPARINGOWE CHŁOPCY 9 LAT -32 kg:

1) Dariusz Matusik (Gladiator Binczarowa)

2) Kacper Zając (Gladiator Binczarowa)

3) Mateusz Szkrobut (JAS-POL)

3) Jakub Jurek (JAS-POL)

WALKI SPARINGOWE DZIEWCZĘTA 9 LAT -32 kg:

1) Natalia Wachna (JAS-POL)

2) Łątka Magdalena (Beskid Dragon)

3) Kulig Zuzanna (JAS-POL)

3) Aleksandra Dąbrowska (JAS-POL)

KADETKI STARSZE -50 kg

1) Ewa Cichoń (JAS-POL)

2) Magdalena Piekarska (Beskid Dragon)

3) Sara Spyrka (Fenix)

KADETKI STARSZE -55 kg

1) Aleksandra Tokarczyk (JAS-POL)

2) Martyna Flaka (Beskid Dragon)

KADETKI STARSZE -65kg

1) Jolanta Cichoń (JAS-POL)

2) Aleksandra Kucharczyk (Mix team)

KADETKI MŁODSZE -32 kg

1) Emilia Zajdel (Beskid Dragon)

2) Anna Nosal (Gladiator Binczarowa)

3) Marta Pawlikowska ( Łuków )

KADETKI MŁODSZE -37kg

1) Oliwia Martyniak (Beskid Dragon)

2) Bibiana Mihnakova (Edymax)

 

 

KADETKI MŁODSZE -42kg

1) Julia Setla (Beskid Dragon)

2) Natalia Lemańska (Beskid Dragon)

3) Łomnicka Wiktoria (JAS-POL)

KADETKI MŁODSZE -47kg

1) Zuzanna Buzdrewicz (Beskid Dragon)

2) Martyna Czepińska (Łuków)

3) Magdalena Lis (JAS-POL)

3) Małgorzata Ogórek (JAS-POL)

KADET STARSZY -42 kg

1) Martin Konecki (Beskid Dragon)

2) Tomas Cingel (Edymax)

KADET STARSZY -52 kg

1) Krystian Kozak (Edymax)

2) Michał Król (Beskid Dragon)

3) Szymon Jaszczak (Semiramida)

KADET STARSZY -42 kg

1) Paweł Zdun (Dan Świdnik)

2) Aleksander Chymkowski (Semiramida)

3) Wojciech Maślanka (JAS-POL)

3) Mikołaj Maciaszek (Beskid Dragon)

KADET STARSZY -63 kg

1) Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon)

2) Konrad Nowak (Gladiator Binczarowa)

KADET STARSZY -69 kg

1) Garncarczyk Konrad (JAS-POL)

2) Krzempek Mateusz (Beskid Dragon)

3) Piotr Szeptak (Fenix)

 

KADET MŁODSZY -32 kg

1) Maciej Kulej (Wręczyca W.)

2) Adrian Kotlar (Edymax)

KADET MŁODSZY -37 kg

1) Mateusz Sośnicki (Semiramida)

2) Gabriel Młynarczyk (Semiramida)

3) Szymon Myjak (Fenix)

3) Sebastian Lach (JAS-POL)

KADET MŁODSZY -42 kg

1) Mateusz Pietrzyk (Beskid Dragon)

2) Jakub Cech (Edymax)

3) Gabriel Młynarczyk (Semiramida)

3) Mateusz Sośnicki (Semiramida)

KADET MŁODSZY -47 kg

1) Adrian Bajtel (JAS-POL)

2) Jakub Dobrowolski (Semiramida)

3) Maciej Kucharczyk (Mix Team)

KADET MŁODSZY +47 kg

1) Jakub Dobrowolski (Semiramida)

2) Gabriel Hnatkiewicz (JAS-POL)

LIGHT CONTACT:

KADETKI STARSZE -50 kg

1) Kinga Gleisner (Zielona Góra)

2) Ewa Cichoń (JAS-POL)

3) Sara Spyrka (Fenix)

KADETKI STARSZE -55 kg

1) Aleksandra Tokarczyk (JAS-POL)

2) Weronika Nowak (Gladiator)

 

KADETKI STARSZE -60 kg

1) Sylwia Bancer (Diament Pstrągowa)

2) Gabriela Pazgan (Evan)

3) Martyna Flaka (Beskid Dragon)

3) Aleksandra Kucharczyk (Wręczyca W.)

KADETKI STARSZE -65kg

1) Jolanta Cichoń (JAS-POL)

2) Aleksandra Goławska (Łuków)

3) Kamila Kalek (Wręczyca W.)

KADETKI MŁODSZE -42kg

1) Wiktoria Łomnicka (JAS-POL)

2) Bibiana Mihnakova (Edymax)

KADETKI MŁODSZE -47kg

1) Martyna Czerepińska (Łuków)

2) Magdalena Lis (JAS-POL)

KADET STARSZY -42 kg

1) Martin Konecki (Beskid Dragon)

2) Albert Śliwka (Ostrowiec)

3) Tomas Cingiel (Edymax)

KADET STARSZY -52 kg

1) Mateusz Dymek (Sanda Płock)

2) Przemysław Kalisz (Zielona Góra)

3) Robert Kotlar (Edymax)

4) Krystian Kozak (Edymax)

KADET STARSZY -57 kg

1) Paweł Zdun (Świdnik)

2) Paweł Kiklica (Fenix)

3) Wojciech Maślanka (JAS-POL)

3) Aleksander Chymkowski (Semiramida)

KADET STARSZY -63 kg

1) Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon)

2) Szymon Murawski (Łuków)

3) Patryk Puchała (Wręczyca W.)

KADET STARSZY -69 kg

1) Konrad Garncarczyk (KS Evan)

2) Adrian Szymanowski Poznań

3) Piotr Szeptak (Fenix)

KADET STARSZY -+69 kg

1) Norbert Kuźniak  (Łuków)

2) Igor Sołtys ( Zielona G.)

3) Michał Jarząbek ( Zielona G.)

KADET MŁODSZY -32kg

1) Maciej Kulej (Wręczyca  W.)

2) Adrian Kotlar (Edymax)

KADET MŁODSZY -32kg

1) Szymon Myjak (Fenix)

2) Michał Wachna (JAS-POL)

KADET MŁODSZY -42kg

1) Igor Sikora (Zielona G.)

2) Jakub Cech (Edymax)

3) Kacper Czerwonogrodzki (Łuków)

KADET MŁODSZY -47kg

1) Maciej Kucharczyk (Wręczyca W.)

KADET MŁODSZY -57kg

1) Gabriel Hnatkiewicz (JAS-POL)

2) Jakub Walaszczyk (Wręczyca W.)

 

 

KICKLIGHT:

KADETKI STARSZE -46 kg

1) Martina Cingielowa (Edymax)

2) Weronika Szymonik  (Ostrowiec Św.)

KADETKI STARSZE -50kg

1) Kinga Gleisner (Zielona G.)

2) Ewa Cichoń (JAS-POL)

KADETKI STARSZE -55 kg

1) Weronika Nowak (Gladiator)

2) Weronika Matus (Ostrowiec Św.)

KADETKI STARSZE -60 kg

1) Aleksandra Tokarczyk (JAS-POL)

2) Gabriela Pazgan (KS Evan)

3) Aleksandra Kucharczyk (Wręczyca W.)

3) Julia Multarzyńska (JAS-POL)

KADETKI STARSZE -65 kg

1) Jolanta Cichoń (JAS-POL)

2) Kamila Kalek (Wręczyca W.)

KADECI STARSI -42 kg

1) Albert Śliwka (Ostrowiec Św.)

2) Martin Konecki (Beskid Dragon)

3) Tomas Cingiel (Edymax)

KADECI STARSI -52 kg

1) Mateusz Dymek (Sanda Płock)

2) Przemysław Kalisz (Zielona G.)

3) Robert Kotlar (Edymax)

3) Robert Soboń (Kielce)

 

 

KADECI STARSI -57 kg

1) Wojciech Maślanka ( JAS-POL)

2) Wiktor Rotmański (Ostrowiec Św.)

KADECI STARSI -63 kg

1)  Konrad Nowak (Gladiator)

2) Patryk Puchała (Ostrowiec Św.)

KADECI STARSI -69 kg

1) Konrad Gancarczyk (KS Evan)

2) Daniel Stępniewski (Ostrowiec Św.)

3)Adrian Szymanowski (Poznań

KADECI STARSI -69 kg

1) Michał Jarząbek (Zielona G.)

2) Igor Sołtys (Zielina G.)

KADECI MŁODSI -37kg

1) Szymon Myjak (Fenix)

2) Michał Wachna (JAS-POL)

KADECI MŁODSI -52kg

1) Adrian Bajtel (JAS-POL)

2)  Gabriel Biernacki (Wręczyca W.)

3) Sebastian Przydatek (Ostrowiec)

3) Sebastian Otoliński (Strowiec Św.)

KADECI MŁODSI -42kg

1) Igor Sikora (Zielona G.)

2) Jakub Cech (Edymax)

3) Kacper Czerwonogrodzki (Łuków)

3) Aleks Wilczyński (JAS-POL)

KADECI MŁODSI +57kg

1) Gabriel Hnatkiewicz

2) Jakub Walaszczyk (Wręczyca W.)

Skład komisji sędziowskiej:

Dariusz Sajdak - Muszyna - sędzia głowny

Jerzy Bassa - Rzeszów

Waldemar Kaczmarczyk - Kraków

Agnieszka Turchan - Bielsko Biała

Maciej Bajtel - Krynica-Zdrój

Damian Piszczek- Krynica-Zdroj

Edyta Tokarz- Nowy Sącz

Podczas zawodów uprawnienia sędziego uzyskały osoby:

1. Jan Kałużny - Krynica Zdrój

2. Angelika Matuła - Krynica Zdrój

3. Grzegorz Piotrowski - Łuków

4. Agnieszka Osial -Adamów

5. Arleta Oleksy - Grybów

6. Kinga Balon - Szubin

WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL