Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych Kick-Light

13.05.2011
Podsumowanie kategorii wagowych Mistrzostwa Polski
Kadetów Starszych Kick-Light 13-15.05.2011 Bielsko-Biała
-42






1m Borowiec Damian SMOK TORUŃ
3


2m Durma Dawid MKS Wicher Kobyłka
2


3m Kondracki Kacper KT LEGIA
1


3m Soboń Robert SKKB Kielce
1

-47






1m Mamatkhanow Viskhan ŁUKPLAST Łuków
3


2m Zięba Adam Krakowskie Centrum Teakwondo
2


3m Sosnowki Jakub CSW Champion Lubawa
1


3m Chraboł Maciej MKS Wicher Kobyłka
1

-52






1m Boniuk Sebastian ALIEN Kick Łódź
3


2m Hosa Damian SKF Boksing Z.Góra
2


3m Kucharzyk Krzysztof UKS Diament Pstrągowa
1


3m Muszyński Kacper LEGION Głogów
1

-57






1m Czerwiński Michał ALIEN Kick Łódź
3


2m Szatan Juliusz BESKID Dragon
2


3m Goszczyński Filip DRAGON Starachowice
1


3m Woźny Jakub Skorpion Krępice
1

-63






1m Białecki Mateusz SMOK Toruń
3


2m Grzesiński Radosław FUX Zabrze
2


3m Rożek Damian Skorpion Krępice
1


3m Lubak Sebastian KT LEGIA
1

-69






1m Wiergowski Dawid ZAMEK Kurzętnik
3


2m Radzikowski Mateusz UKS Power Siedlce
2


3m Lichodziejwski Michał KSW Sekret Gorzów Wlkp. 1


3m Głuchowski Brajan Gladiator Siedlce
1

+ 69






1m Kędzierski Adrian SKF Boksing Z. Góra
3


2m Piasecki Krzysztof Akademia Sportów Walki Knockout Z.G 2


3m Mikołajek Robert Oświęcimski Klub Karate
1


3m

1

-42






1m Mikołajczuk Kinga TKKF Siedleckie
3


2m

2


3m

1


3m

1

-46






1m Franczyk Ewelina LUX JAS-POL Krynica Zdrój
3


2m

2


3m
1


3m
1

-50






1m Paszek Sandra BESKID Dragon
3


2m Kuternoga Patrycja UKS BARBAKAN Kraków
2


3m Czernik Sylwia KSW Sekret Gorzów Wlkp.
1


3m Nowak Karolina Krakowskie Centrum Taekwondo 1

-55






1m Szlachcic Kinga SKF Boksing Z.Góra
3


2m

2


3m
1


3m
1

-60






1m Szymala Sylwia BESKID Dragon




2m Musiał Julianna GLADIATOR Siedlce




3m Wójtowicz Aleksandra ŁUKPLAST Łuków




3m Gleisner Dominika SKF Boksing Z.Góra



-65






1m Dobies Klaudia BESKID Dragon




2m Turchan Natalia BESKID Dragon




3m




3m



+65






1m Strzelec Joanna Kick-Sport radom




2m





3m




3m






Wystartowało : 51 zawodników





18 zawodniczek




z 31 klubów


Skład sędziowski :





Krzysztof Żychliński





Jerzy Bassa





Józef Mazurek





Jarosław Biernacki





Urszula Bassa





Agnieszka Turchan





Kamil Rzeszutko





Marcin Wrzosek





Mirosław Jaworski





Jacek Zborowski





Agata Fedzin





Gabriela Pezda





Anna Gumowska





Marta Jabłońska





Adrian Drohowiecki



















Przygotował:





Krzysztof Żychliński - sędzia główny zawodów
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL