Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych Semi-contact

13.05.2011
Podsumowanie kategorii wagowych Mistrzostwa Polski
Kadetów i Kadetów Młodszych Semi-Contact 13-15.05.2011 Bielsko-Biała
-28






1m bez obsady
3


2m
2


3m
1


3m

1

-32






1m Homa Mariusz LUX JAS-POL Krynica Zdrój
3


2m Kowalczyk Maciej ALIEN Kick Łódź
2


3m Kalisz Przemysław SKF Boxing Zielona Góra
1


3m Buda Mateusz LKSW DAN Świdnik
1

-37






1m Żuk Krystian LKSW DAN Świdnik
3


2m Zdun Paweł Centrum Tang Soo Do Puławy
2


3m Wiśniewski Lucjan Beniaminek 03 Starogard Gdański 1


3m Kowalczyk Wojciech ALIEN Łódź
1

-42






1m Pietrzyk Mikołaj BESKID Dragon
3


2m Zawiślak Oskar ALIEN Kick Łódź
2


3m Murat Łukasz Centrum Tang Soo Do Puławy
1


3m Celer Jonatan BKB Brzeziny
1

-47






1m Poliszuk Daniel LKSW DAN Świdnik
3


2m Grabowski Filip ALEX Kutno
2


3m Zdrojewski Maksymilian KS EVAN Nowy Sącz
1


3m

1

+47






1m Krzempek Mateusz BESKID Dragon
3


2m Gaszek Artur BESKID Dragon
2


3m Rus Mateusz BESKID Dragon
1


3m Przybyło Szymon KS EVAN Nowy Sącz
1

-32






1m Setla Julia BESKID Dragon
3


2m Kaleta Nikola BESKID Dragon
2


3m
1


3m
1

-37






1m Piotrzkowska Oliwia CSW CHAMPION Lubawa
3


2m Tadros Justyna KS Piaseczno
2


3m Tokarczyk Aleksandra LUX JAS-POL Krynica Zdrój
1


3m

1

-42






1m Nosowicz Natalia CSW CHAMPION Lubawa
3


2m Kamionka Weronika CSW CHAMPION Lubawa
2


3m Jastrzębska Natalia KS ORIENT Częstochowa
1


3m Czernkiewicz Dominika DRAGON Starachowice
1

-47






1m Skowrytko Adrianna LKSW DAN Świdnik
3


2m Pazgan Gabriela KS EVAN Nowy Sącz
2


3m Cichoń Jolanta LUX JAS-POL Krynica Zdrój
1


3m

1

+47






1m Konieczny Karolina BESKID Dragon




2m Walewska Magdalena BESKID Dragon




3m Goławska Aleksandra ŁUKPLAST Łuków




3m Dobies Oliwia BESKID Dragon



-28






1m Turulska Paulina CSW CHAMPION Lubawa




2m Dawidowicz Julia ALIEN Kick Łódź




3m





3m







Wystartowało : 39 zawodników





22 zawodniczki




z 21 klubów


Skład sędziowski :





Krzysztof Żychliński





Jerzy Bassa





Józef Mazurek





Jarosław Biernacki





Urszula Bassa





Agnieszka Turchan





Kamil Rzeszutko





Marcin Wrzosek





Mirosław Jaworski





Jacek Zborowski





Agata Fedzin





Gabriela Pezda





Anna Gumowska





Marta Jabłońska



















Przygotował:





Krzysztof Żychliński - sędzia główny zawodów
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL