Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

POLISH OPEN - Wegrów

29.04.2011
Puchar Polski Polish Open Kickboxing Węgrów
Węgrów 29.04-01.05.2011

Statystyki zawodów RINGOWYCH
Ilość zawodników ringowych: 156
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Juniorki Low-Kick: 9
Juniorzy Low-Kick: 54
Seniorki Full-Contact: 14
Seniorki K1: 4
Seniorzy Full-Contact: 37
Seniorzy K1: 38
Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:
Juniorki Low-Kick
-56kg - 7, -60kg - 2,
Juniorzy Low-Kick
-51kg - 2, -54kg - 3, -60kg - 7, -63.5kg - 5, -67kg - 9, -71kg - 12, -75kg - 8, -81kg - 8,
Seniorki Full-Contact
-48kg - 2, -52kg - 2, -56kg - 4, -60kg - 2, -65kg - 2, -70kg - 2,
Seniorki K1
-48kg - 2, -56kg - 2,
Seniorzy Full-Contact
-54kg - 2, -57kg - 2, -60kg - 3, -63.5kg - 2, -67kg - 4, -71kg - 3, -75kg - 6, -81kg - 6, -86kg
- 4, -91kg - 3, +91kg - 2,
Seniorzy K1
-57kg - 2, -67kg - 4, -71kg - 7, -75kg - 4, -81kg - 7, -86kg - 5, -91kg - 4, +91kg - 5,
Ilość klubów: 51
Zgłoszonych zostało też 110 zawodniczek i zawodników do rywalizacji w formułach Semi-
Contact i Light-Kick.
Puchar Polski Polish Open Kickboxing Węgrów
Węgrów 29.04-01.05.2011
Klasyfikacja indywidualna
Seniorzy K1
-57kg
1. Arnoldas Karpavicius (Lithuania)
2. Kamil Ekert (Palestra Warszawa)
-67kg
1. Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)
2. Grzegorz Mardyła (KS Gwiazda Bydgoszcz)
3. Paweł Sieczkiewicz (SKS Gladiator)
Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)
-71kg
1. Makc Spadaranka (Bellarus Mińsk)
2. Ivan Babachenko (Russia)
3. Grigorij Kopistinskij (Lithuania)
Arvydas Kryzevicius (Lithuania)
-75kg
1. Jerzy Wroński (Palestra Warszawa)
2. Piotr Tryc (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)
3. Marius Auglys (Lithuania)
Einoras Kulevicius (Lithuania)
-81kg
1. Dariusz Jawornik (Tom Center)
2. Adam Jankowski (UKS Wilk Grajewo)
3. Paweł Okniński (SKS Gladiator)
Mariusz Lipiński (SKS Gladiator)
-86kg
1. Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
2. Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lubelska)
3. Radosław Rydzewski (SKKB Kielce)
Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)

-91kg
1. Tomasz Tarnacki (Human Białystok)
2. Michał Nowicki (Wielkopolanin Poznań)
3. Bartosz Gruba (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
Jarosław Filipek (Palestra Warszawa)
+91kg
1. Marcin Szreder (Palestra Warszawa)
2. Julius Mocka (Lithuania)
3. Mirek Stępniak (SKS Gladiator)
Michał Pukin (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
Seniorki Full-Contact
-48kg
1. Ewa Bulanda (Jaspol Krynica)
2. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
-52kg
1. Żaneta Cieśla (Polonia Pasłęk)
2. Aneta Dudek (Alien Łódź)
-56kg
1. Iwona Nieroda (KS Diament Pstrągowa)
2. Marta Stanisławczyk (KTT Łódź)
3. Sylwia Dwórznik (Start Działdowo)
Patrycja Jużwicka (Alien Łódź)
-60kg
1. Sandra Kruk (Fight Club Elbląg)
2. Agnieszka Brombik (KS Orient Częstochowa)
-65kg
1. Barbara Sewerynik (KS Piaseczno)
2. Paulina Frankowska (KS Nadstal)
-70kg
1. Monika Truszkowska (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
2. Weronika Burdzyńska (KS Orient Częstochowa)
Puchar Polski Polish Open Kickboxing Węgrów
Węgrów 29.04-01.05.2011
Seniorzy Full-Contact
-54kg
1. Wojciech Peryt (Radomski Klub Kickboxingu)
2. Piotr Duda (Wiktoria Szydłowiec)
-57kg
1. Rafał Banaszewski (Legia Warszawa)
2. Karol Marciniszyn (TKKF Olimp Legnica)
-60kg
1. Artur Cieciura (Tom Center)
2. Michał Szulwic (Zamek Kurzętnik)
3. Jarosław Ksiązek (Legia Warszawa)
-63.5kg
1. Jakub Jasion (Tom Center)
2. Mariusz Paruzel (EKK Elbląg)
-67kg
1. Piotr Odważny (Junior Boks Poznań)
2. Michał Bemben (Tom Center)
3. Arkadiusz Burzyński (KS Piaseczno)
Krzysztof Możdzeń (KS Diament Pstrągowa)
-71kg
1. Kamil Dajwłowski (Tom Center)
2. Marcin Cybulski (Fight Club Elbląg)
3. Dmitrij Zobnin (Lithuania)
-75kg
1. Tomasz Borowiec (SKKB Politechnika Lubelska)
2. Sebastian Prokop (MUKS Olimpia)
3. Mikolas Serdiukas (Lithuania)
Marek Szczepanek (Tom Center)
-81kg
1. Robertas Grazinskas (Lithuania)
2. Marcin Krawczyk (MKS Wicher Kobyłka)
3. Filip Karbownik (Tom Center)
Dominik Kociuba (TKKF Olimp Legnica)
-86kg
1. Reinis Porozovs (Latvia)
2. Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
3. Konrad Matuszczyk (KSW MIX-TEAM)
Leszek Jobs (Zamek Kurzętnik)
-91kg
1. Tomasz Tarnacki (Human Białystok)
2. Bartłomiej Bocian (Punisher Gym Mińsk Mazowiecki)
3. Adam Pietroniuk (SKKB Politechnika Lubelska)
+91kg
1. Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin)
2. Sebastian Górski (Maximus Ełk)
Juniorzy Low-Kick
-51kg
1. Kamil Grodzki (KS Diament Pstrągowa)
2. Rafał Krasuski (SKS Gladiator)
-54kg
1. Jakub Sikorski (Palestra Warszawa)
2. Robert Ułasiuk (Ognisko TKKF Siedleckie)
3. Radosław Jeleniewicz (Legion Głogów)
-60kg
1. Michał Polak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
2. Nikita Popov (Russia)
3. Jan Lodzik (LKSW Tajfun Legionowo)
Adrian Śnitko (Human Białystok)
-63.5kg
1. Martynas Shikshnius (Lithuania)
2. Jan Naus (Lithuania)
3. Piotr Hyra (KSW MIX-TEAM)
Paweł Pietrzak (Start Działdowo)
-67kg
1. Maciej Garbaczewski (Ognisko TKKF Siedleckie)
2. Marcin Marciszewski (Ognisko TKKF Siedleckie)
3. Piotr Pokładek (Legion Głogów)
Igor Osinin (Lithuania)
-71kg
1. Karistapas Bulmeistars (Latvia)
2. Mantvydas Repshus (Lithuania)
3. Henrikas Viksraitis (Lithuania)
Piotr Purcki (EKK Elbląg)
-75kg
1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
2. Krystian Bielski (UKS Gimnazjum 2 Mława)
3. Jarosław Grabarczyk (KSW MIX-TEAM)
Ruslans Tarasjonoks (Latvia)
-81kg
1. Maciej Szcześniak (SKKB Kielce)
2. Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)
3. Daniel Bralewski (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)
Piotr Furmaniak (Klub Power Siedlce)
Seniorki K1
-48kg
1. Ewa Bulanda (Jaspol Krynica)
2. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
-56kg
1. Silvija Morkunaite (Lithuania)
2. Małgorzata Dymus (LZS Scorpion Krępice)
Puchar Polski Polish Open Kickboxing Węgrów
Węgrów 29.04-01.05.2011
Juniorki Low-Kick
-56kg
1. Katarzyna Bedra (Zamek Kurzętnik)
2. Katarzyna Palicka (Legion Głogów)
3. Klaudia Cichoń (Jaspol Krynica)
Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)
-60kg
1. Aleksandra Sosnowska (UKS Wilk Grajewo)
2. Angelika Suchocka (Maximus Ełk)
Nagrody specjalne
Najlepszy zawodnik turnieju Full-Contac Seniorzy:
Tomasz Borowiec (SKKB Politechnika Lubelska)
Najlepszy zawodnik turnieju K1 Seniorzy:
Makc Spadaranka (Bellarus Mińsk)
Najlepszy zawodnik turnieju Full-Contac Seniorki:
Iwona Nieroda (KS Diament Pstrągowa)
Najlepszy zawodnik turnieju Low-Kick Juniorzy:
Karistapas Bulmeistars (Latvia)
Najlepszy zawodnik turnieju Low-Kick Juniorki:
Katarzyna Bedra (Zamek Kurzętnik)
Najlepsze kluby formuł ringowych:
1. Litwa (Lithuania)
2. TOM CENTER Piotrków Trybunalski
3. Palestra Warszawa
Sporządził: Sędzia Główny ? Krysztof Kacperski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL