Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców K-1 Rules

08.04.2011
Mistrzostwa Polski K-1 Rules Juniorów i Młodzieżowców
Głogów 8-10.IV.2011

Statystyki zawodów
Ilość zawodników: 280
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Juniorki: 19
Juniorzy: 133
Kobieta Młodzieżowiec: 18
Młodzieżowiec: 110

Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:
Juniorki
-48kg - 3, -52kg - 4, -56kg - 6, -60kg - 3, -65kg - 1, -70kg - 1, +70kg ? 1.
Juniorzy
-51kg - 4, -54kg - 5, -57kg - 12, -60kg - 11, -63.5kg - 18, -67kg - 21, -71kg - 16, -75kg -
13, -81kg - 12, -86kg - 11, -91kg - 3, +91kg ? 7.
Kobieta Młodzieżowiec
-48kg - 3, -52kg - 2, -56kg - 4, -60kg - 5, -70kg ? 4.
Młodzieżowiec
-57kg - 6, -60kg - 7, -63.5kg - 5, -67kg - 12, -71kg - 16, -75kg - 20, -81kg - 17, -86kg - 10,
-91kg - 8, +91kg ? 9.

Ilość klubów: 62

Skład sędziowski
Delegat Związku: Różalski Zygmunt
Sędzia Główny: Hajducki Waldemar
Kacperski Krzysztof
Trzeciak Zbigniew
Mazurek Józef
Pudlicki Albin
Prych Zbigniew
Drela Sebastian
Zawistowski Ryszard
Wielgosz Waldemar
Półtorak Sławomir
Biernacki Jarosław
Maciusiewicz Andrzej
Kacperski Maciej

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Juniorów i Młodzieżowców
Głogów 8-10.IV.2011

Klasyfikacja indywidualna
Juniorki
-48kg
1. Kinga Ślaz (Rajewski Team Płock)
2. Paulina Sobańska (OKK Oświęcim)
3. Mirela Kuźniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
-52kg
1. Angelika Kosut (UKS "Relaks" Skarżysko-Kamienna)
2. Patrycja Kamińska (Legion Głogów)
3. Kinga Jarońska (Hunter Gym Bydgoszcz)
Karolina Kosiacka (Rajewski Team Płock)
-56kg
1. Monika Witkowska (Paco Team Katowice)
2. Marta Jabłońska (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
3. Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)
Katarzyna Palicka (Legion Głogów)
-60kg
1. Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Joanna Ściślak (Kokoro Gym Grudziądz)
3. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)
-65kg
1. Elżbieta Gerc (MKS Wicher Kobyłka)
-70kg
1. Andżelika Musiał (Corpus Gdańsk)
+70kg
1. Paula Sobierajska (SKF Boksing Zielona Góra)

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Juniorów i Młodzieżowców
Głogów 8-10.IV.2011

Juniorzy
-51kg
1. Kamil Grodzki (Diament Pstrągowa)
2. Michał Kędziora (KS POLONIA 1912 Leszno)
3. Rafał Krasuski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
Radosław Jeleniewicz (Legion Głogów)
-54kg
1. Jakub Sikorski (Palestra Warszawa)
2. Patryk Sagan (Legion Głogów)
3. Łukasz Maciejowski (U.K.S Barbakan Kraków)
Kamil Kuternoga (U.K.S Barbakan Kraków)
-57kg
1. Kamil Szłapka (KS Czerwony Smok Poznań Sekcja Our Team)
2. Michał Piszczek (Radomski Klub Taekwon-do)
3. Mariusz Siewruk (Puncher Wrocław)
Łukasz Cios (OSW Triada Piekary Śląskie)
-60kg
1. Adrian Śnitko (Human Białystok)
2. Michał Polak (KS GWIAZDA Bydgoszcz)
3. Arkadiusz Drohomirecki (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Rafał Cyrankowski (TKKF Olimp Legnica)
-63.5kg
1. Maciej Grzegorzewski (Human Białystok)
2. Sebastian Rajewski (Rajewski Team Płock)
3. Daniel Miedziński (Puncher Wrocław)
Paweł Kamionka (Rickard Fight Klub Warszawa)
-67kg
1. Kamil Boszko (COPACABANA WARSZAWA)
2. Damian Podkowa (VIKTORIA Szydłowiec)
3. Maciej Garbaczewski (TKKF Siedlce)
Jakub Sadowski (OSW Triada Piekary Śląskie)
-71kg
1. Wojciech Kmiecik (Puncher Wrocław)
2. Kamil Łagunionek (Corpus Gdańsk)
3. Hubert Jaszczuk (P.T.S Siedlce)
Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)
-75kg
1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
2. Igor Bzówka (GKS CHAMPION Gdańsk)
3. Marcin Stankiewicz (Hunter Gym Bydgoszcz)
Jakub Sytykiewicz (Hunter Gym Bydgoszcz)
-81kg
1. Michał Tochman (Rickard Fight Klub Warszawa)
2. Mariusz Lipiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
3. Tomasz Fabian (OKK Oświęcim)
Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
-86kg
1. Mateusz Skorżepa (KS Jedi Boxing Zielona Góra)
2. Michał Chinalski (Fight Club Zielona Góra)
3. Dariusz Tomala (Niezrzeszeni)
Filip Górski (UKS Twierdza Zamość)
-91kg
1. Daniel Wesołowski (KSW Włocławek)
2. Bruno Błaszak (Legion Głogów)
3. Kacper Gąszczak (ASW Knockout Zielona Góra)
+91kg
1. Jakub Saganek (TKKF Siedlce)
2. Grzegorz Kochański (Spartan Knurów)
3. Marcin Machowiak (Czerwony Smok Poznań)
Mariusz Kosiec (ASW Knockout Zielona Góra)

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Juniorów i Młodzieżowców
Głogów 8-10.IV.2011
Kobieta Młodzieżowiec
-48kg
1. Anna Cieślak (Legion Głogów)
2. Magdalena Sudnik (SKF Boksing Zielona Góra)
3. Małgorzata Luckner (COPACABANA WARSZAWA)
-52kg
1. Joanna Walkiewicz (SK Kick Boxing Kielce)
2. Joanna Mrozkowiak (Legion Głogów)
-56kg
1. Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
2. Małgorzata Dymus (Scorpion Krępice)
3. Katarzyna Rogala (TKKF Olimp Legnica)
Urszula Sokalska (GKS CHAMPION Gdańsk)
-60kg
1. Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
2. Karolina Babińska (Legion Głogów)
3. Agata Warzybok (Fighter Wrocław)
Emilia Czerwińska (ZKS Gwardia Zielona Góra)
-70kg
1. Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
2. Edyta Medyńska (Hunter Team Stargard Szczeciński)
3. Adriana Muszyńska (Legion Głogów)
Anna Koralewska (SKF Boksing Zielona Góra)
Mistrzostwa Polski K-1 Rules Juniorów i Młodzieżowców
Głogów 8-10.IV.2011
Młodzieżowiec
-57kg
1. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
2. Kamil Ekert (Palestra Warszawa)
3. Łukasz Wydro (TKKb SMOK Toruń)
Konrad Szymanowski (Human Białystok)
-60kg
1. Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)
2. Robert Rajewski (Rajewski Team Płock)
3. Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
Damian Kowalczyk (Klub Sportów Walki Szczecinek)
-63.5kg
1. Patryk Listwan (Legion Głogów)
2. Dawid Kukła (Legion Głogów)
3. Rafał Niestrzęba (Puncher Wrocław)
Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
-67kg
1. Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)
2. Gracjan Szadziński (Hunter Team Stargard Szczeciński)
3. Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)
Łukasz Rajewski (Rajewski Team Płock)
-71kg
1. Bartosz Kowalski (KS Czerwony Smok Poznań Sekcja Our Team)
2. Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
3. Bartosz Fryc (OKK Oświęcim)
Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
-75kg
1. Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
2. Paweł Anlauf (OKK Oświęcim)
3. Przemysław Pilip (ASW Knockout Zielona Góra)
Mateusz Rycerski (VIKTORIA Szydłowiec)

-81kg
1. Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
2. Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)
3. Michał Mączka (Duet Gdańsk)
Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
-86kg
1. Mateusz Hiki (Legion Głogów)
2. Łukasz Witkowski (Klub Sportów Walki Szczecinek)
3. Rafał Murat (MKS Kalina Lublin)
Marcin Kostrubiec (Klub Sportów Walki Szczecinek)
-91kg
1. Przemysław Lis (Czerwony Smok Poznań)
2. Mateusz Dorsz (Czerwony Smok Poznań)
3. Piotr Klekociński (Paco Team Katowice)
Andrzej Grzebyk (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
+91kg
1. Marcin Wójcik (Klub Sportów Walki Szczecinek)
2. Jakub Kozera (ZKS Gwardia Zielona Góra)
3. Michał Pukin (Duet Gdańsk)
Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
Nagrody specjalne
Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Hiki (Legion Głogów)
Najlepsza zawodniczka turnieju: Angelika Kosut (UKS "Relaks" Skarżysko-Kamienna)
Najlepszy klub turnieju: Legion Głogów
Przygotował: Sędzia Główny - Waldemar Hajducki
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL