Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Ziem Zachodnich S-C Juniorów

03.04.2011
Komunikat końcowy zawodów Polskiego Związku Kick - Boxingu












Nazwa zawodów: Mistrzostwa Ziem Zachodnich - semi-contact juniorzy
Miejsce: Rydzyna







Termin: 03-04-2011






Organizator: KLUB SPORTOWY POLONIA 1912



Ilość klubów biorących udział w zawodach:
18















Skład Komisji Sędziowskiej






Waldemar Hajducki
Jarosław Biernacki
Jerzy Radomski

Zbigniew Prych

Maciej Kacperski
Maciej Dordzik

Jacek Zborowski

Cecylia Pudlicka

Jacek Pietrzak







Andrzej Maciusiewicz






Lekarz zawodów Radosław Wełyczko






























Wyniki:





















kategoria wagowa -51M
kategoria wagowa -69M
ilość startujących 2
ilość startujących 10
1. KĘDZIORA MICHAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO 1. DZIADEK MARCIN - BKB TEAM BRZEZINY
2. NIEDŹWIEDZKI ROBERT - BKB TEAM BRZEZINY 2. TÓRZ PATRYK - UKS LEGION
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. MATRAS TOMEK - UKS LEGION
4. - 4. RUTKOWSKI JAKUB - KS POLONIA 1912 LESZNO












kategoria wagowa -57M
kategoria wagowa -74M
ilość startujących 7
ilość startujących 6
1. JABŁOŃSKI ADRIAN - GWARDIA ZIELONA GÓRA 1. CHYTRY KACPER - CSiR S. GÓRA-NIEZRZESZONY
2. KOMARNICKI RADOSŁAW - GWARDIA ZIELONA GÓRA 2. HEBDA ERNEST - ZKS GWARDIA ZIELONA GÓRA
ewentualnie


ewentualnie


3. DRZEWIECKI PRZEMYSŁAW - KS PROSNA KALISZ 3. SZCZEPANIAK RAFAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO

STRAKULSKI MICHAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO
LUDWICZAK MICHAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO












kategoria wagowa -63M
kategoria wagowa -79M
ilość startujących 6
ilość startujących 4
1. KĘDZIORA MACIEJ - KS POLONIA 1912 LESZNO 1. KAMIENIK HUBERT - BKB TEAM BRZEZINY
2. MILIAN MICHAŁ - GWARDIA ZIELONA GÓRA 2. CYWKA MATEUSZ - KS POLONIA 1912 LESZNO
ewentualnie


ewentualnie


3. CZUPRYŃSKI RAFAŁ - GWARDIA ZIELONA GÓRA 3. FRĄSZCZAK MARCIN - LZS POPRAWA

NIŻEJEWSKI MATEUSZ - ULKSW POMORZE
MALLAD MIKOŁAJ - KS PORSNA KALISZ
















































kategoria wagowa -84M
kategoria wagowa -65K
ilość startujących 3
ilość startujących 1
1. KOWALCZYK MACIEJ - BKB TEAM BRZEZINY 1. MYSZKOWSKA JOANNA - KS POLONIA 1912 LESZNO
2. CYWKA MIŁOSZ - KS POLONIA 1912 LESZNO 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. KACZAŁA DAMIAN - KS CZERWONY SMOK POZNAŃ 3. -

-
-












kategoria wagowa -89M
kategoria wagowa -70K
ilość startujących 1
ilość startujących 1
1. OLEK NORBERT - LZS POPRAWA 1. KYCIA KINGA - BKB TEAM BRZEZINY
2. - 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa +89M
kategoria wagowa +70K
ilość startujących 3
ilość startujących 1
1. KNOPF TOMASZ - ZKS GWARDIA ZIELONA GÓRA 1. NOWAK MARTA - GWARDIA ZIELONA GÓRA
2. BŁASZAK BRUNO - UKS LEGION GŁOGÓW 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. DACHNOWSKI BOGDAN - ZKS GWARDIA ZIELONA GÓRA 3. -

-
-












kategoria wagowa -50K
kategoria wagowa

ilość startujących 2
ilość startujących

1. SZULC PAULINA - GWARDIA ZIELONA GÓRA 1. -
2. KAMIŃSKA PATRYCJA - UKS LEGION 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa -55K
kategoria wagowa

ilość startujących 2
ilość startujących

1. KLUCZNIK NIKOLLETA - KS PROSNA KALISZ 1. -
2. KRAWCZYK PATRYCJA - UKS LEGION GŁOGÓW 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa -60K
kategoria wagowa

ilość startujących 1
ilość startujących

1. #ADR! 1. #ADR!
2. #ADR! 2. #ADR!
ewentualnie


ewentualnie


3. #ADR! 3. #ADR!

#ADR!
#ADR!


































Albin Pudlicki










sędzia główny
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL