Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Ziem Zachodnich L-C Juniorów

02.04.2011
Komunikat końcowy zawodów Polskiego Związku Kick - Boxingu












Nazwa zawodów: Mistrzostwa Ziem Zachodnich - light-contact juniorzy
Miejsce: Rydzyna







Termin: 02-04-2011






Organizator: KLUB SPORTOWY POLONIA 1912





Ilość klubów biorących udział w zawodach:
20















Skład Komisji Sędziowskiej






Waldemar Hajducki
Jarosław Biernacki
Jerzy Radomski

Zbigniew Prych

Maciej Kacperski
Maciej Dordzik

Jacek Zborowski

Cecylia Pudlicka

Jacek Pietrzak







Andrzej Maciusiewicz






Lekarz zawodów Radosław Wełyczko






























Wyniki:





















kategoria wagowa -51M
kategoria wagowa -69M
ilość startujących 2
ilość startujących 18
1. KĘDZIORA MICHAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO 1. DZIADEK MARCIN - BKB TEAM BRZEZINY
2. NIEDŹWIEDZKI ROBERT - BKB TEAM BRZEZINY 2. TÓRZ PATRYK - UKS LEGION
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. KARPIŃSKI TOMEK - UKS LEGION
4. - 4. POKŁADEK PIOTR - UKS LEGION












kategoria wagowa -57M
kategoria wagowa -74M
ilość startujących 10
ilość startujących 10
1. SZŁAPKA KAMIL - KS CZERWONY SMOK POZNAŃ 1. LUDWICZAK MICHAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO
2. STRAKULSKI MICHAŁ - KS POLONIA 1912 LESZNO 2. HEBDA ERNEST - ZKS GWARDIA
ewentualnie


ewentualnie


3. JABŁOŃSKI ADRIAN - GWARDIA ZIELONA GÓRA 3. KOWALSKI BARTOSZ - A&W TEAM OBROWO

SAGAN PATRYK - UKS LEGION
MIRZYŃSKI ADAM - UKS DRAGON












kategoria wagowa -63M
kategoria wagowa -79M
ilość startujących 13
ilość startujących 4
1. KĘDZIORA MACIEJ - KS POLONIA 1912 LESZNO 1. KAMIENIK HUBERT - BKB TEAM BRZEZINY
2. JASIAK MICHAŁ - KS PROSNA KALISZ 2. MALLAD MIKOŁAJ - KS PROSNA KALISZ
ewentualnie


ewentualnie


3. FRĄTCZAK KACPER - KS ASW KNUCKOUT Z. GÓRA 3. FRĄSZCZAK MARCIN - LZS POPRAWA

NIŻEJEWSKI MATEUSZ - ULK SW POMORZE
CYWKA MATEUSZ - KS POLONIA 1912 LESZNO
















































kategoria wagowa -84M
kategoria wagowa -65K
ilość startujących 6
ilość startujących 1
1. LIS MACIEJ - LZS TARCHALANKA 1. MYSZKOWSKA JOANNA - KS POLONIA 1912 LESZNO
2. SKORŻEPA MATEUSZ - KS JEDI BOXING Z. GÓRA 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. KACZAŁA DAMIAN - KS CZERWONY SMOK POZNAŃ 3. -

KULCZYSKI ADAM - UKS DRAGON
-












kategoria wagowa -89M
kategoria wagowa -70K
ilość startujących 2
ilość startujących 1
1. OLEK NORBERT - LZS POPRAWA 1. KYCIA KINGA - BKB TEAM BRZEZINY
2. ZAJĄC DANIEL - UKS DRAGON 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa +89M
kategoria wagowa +70K
ilość startujących 6
ilość startujących 2
1. KOSIEC MARIUSZ - KS ASW KNUCKOUT Z. GÓRA 1. SOBIERAJSKA PAULA - SKF BOKSING Z. GÓRA
2. BŁASZAK BRUNO - UKS LEGION GŁOGÓW 2. NOWAK MARTA - GWARDIA ZIELONA GÓRA
ewentualnie


ewentualnie


3. KNOPF TOMASZ - ZKS GWARDIA ZIELONA GÓRA 3. -

DACHNOWSKI BOGDAN - ZKS GWARDIA ZIELONA GÓRA
-












kategoria wagowa -50K
kategoria wagowa

ilość startujących 2
ilość startujących

1. SZULC PAULINA - GWARDIA ZIELONA GÓRA 1. -
2. KAMIŃSKA PATRYCJA - UKS LEGION 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa -55K
kategoria wagowa

ilość startujących 2
ilość startujących

1. KLUCZNIK NIKOLETTA - KS PROSNA KALISZ 1. -
2. KRAWCZYK PATRYCJA - UKS LEGION GŁOGÓW 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa -60K
kategoria wagowa

ilość startujących 2
ilość startujących

1. GLEISNER KAROLINA - SKF BOKSING Z. GÓRA 1. -
2. PALICKA KATARZYNA - UKS LEGION GŁOGÓW 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-


































Albin Pudlicki










sędzia główny
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL