Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Ziem Zachodnich L-C Seniorów

03.04.2011
Komunikat końcowy zawodów Polskiego Związku Kick - Boxingu












Nazwa zawodów: Mistrzostwa Ziem Zachodnich - light-contact seniorzy
Miejsce: Rydzyna







Termin: 03-04-2011






Organizator: KLUB SPORTOWY POLONIA 1912




Ilość klubów biorących udział w zawodach:
10















Skład Komisji Sędziowskiej






Waldemar Hajducki
Jarosław Biernacki
Jerzy Radomski

Zbigniew Prych

Maciej Kacperski
Maciej Dordzik

Jacek Zborowski

Cecylia Pudlicka

Jacek Pietrzak







Andrzej Maciusiewicz






Lekarz zawodów Radosław Wełyczko






























Wyniki:





















kategoria wagowa -57M
kategoria wagowa -74M
ilość startujących 1
ilość startujących 5
1. JABŁONIOWSKI MAREK - KS CZERWONY SMOK POZNAŃ - 2 1. KOWALSKI BARTOSZ - KS CZERWONY SMOK - 4
2. - - 2. OWCZARZAK PIOTR - KS JUNIOR BOKS POZNAŃ - 4
ewentualnie


ewentualnie


3. - - 3. NESTROWSKI DAWID - UKS DRAGON -
4. - - 4. TURZAŃSKI PIOTR - KS ASW KNOCKOUT Z. GÓRA - KS ASW KNOCKOUT Z. GÓRA












kategoria wagowa -63M
kategoria wagowa -79M
ilość startujących 1
ilość startujących 7
1. MICHALSKI PATRYK - UKS DRAGON - 2 1. NOWAKOWSKI DAMIAN - KS JUNIOR BOKS POZNAŃ - 6
2. - - 2. PILIP PRZEMYSŁAW - KS ASW KNOCKOUT Z. GÓRA - 4
ewentualnie


ewentualnie


3. - - 3. STABIŃSKI OSKAR - KS JUNIOR BOKS POZNAŃ - 2

- -
KARBOWSKI SYLWESTER - A&W TEAM OBROWO -












kategoria wagowa -69M
kategoria wagowa -84M
ilość startujących 4
ilość startujących 2
1. KIERSTERN KAJETAN - KS JUNIOR BOKS POZNAŃ - 4 1. WACHOWIAK SZYMON - CZERWONY SMOK POZNAŃ - 2
2. ODWAŻNY PIOTR - KS JUNIOR BOKS POZNAŃ - 2 2. USAREK ŁUKASZ -
ewentualnie


ewentualnie


3. WILK JONATAN - LZS TARCHALANKA - 3. - -

PIWOWAR PAWEŁ - KS ASW KNOCKOUT Z. GÓRA -
- -
















































kategoria wagowa -89M
kategoria wagowa -65K
ilość startujących 1
ilość startujących 0
1. SOCHACKI PAWEŁ - OLIMP LEGNICA - 2 1. -
2. - 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa -94M
kategoria wagowa -70K
ilość startujących 0
ilość startujących 0
1. - 1. -
2. - 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa +94M
kategoria wagowa +70K
ilość startujących 3
ilość startujących 0
1. DUSZAK TOMASZ - KS JUNIOR BOKS POZNAŃ - 4 1. -
2. SMOLIŃSKI JAKUB - KS CZERWONY SMOK - 2 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. GALONT MARIUSZ - UKS DRAGON GORZÓW WLKP - 3. -

-
-












kategoria wagowa -50K
kategoria wagowa

ilość startujących 0
ilość startujących

1. - 1. -
2. - 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa -55K
kategoria wagowa

ilość startujących 1
ilość startujących

1. GRZYWACZEWSKA ILONA - A&W TEAM OBROWO - 2 1. -
2. - 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-












kategoria wagowa -60K
kategoria wagowa

ilość startujących 1
ilość startujących

1. RZEPIŃSKA DOMINIKA - A&W TEAM OBROWO - 2 1. -
2. - 2. -
ewentualnie


ewentualnie


3. - 3. -

-
-


































Albin Pudlicki










sędzia główny
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL