Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Północnej Juniorów w Tereszewie

27.03.2011
MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ JUNIORÓW w KICKBOXINGU
SEMI & LIGHT ? CONTACT 27.03.2011r - TERESZEWO
WYNIKI:
SEMI-CONTACT
kat.wag.-55kg dziewcząt
1.PAWŁOWSKA KAROLINA - GLADIUS OSTRÓDA
2.JAKUBIEC PAULINA -ELBLĄSKI KLUB KARATE


kat.wag.-57kg chłopców
1.CYBULSKI TOMASZ -ALIEN ŁÓDŻ
2.ŻANIECKI ARKADIUSZ -BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI


kat.wag.-63kg
1.KOPER KRZYSZTOF - ALIEN ŁÓDŻ
2.GUZIŃSKI FARANCISZEK -DUET GDAŃSK


kat.wag.-69kg
1.ANTCZAK BARTŁOMIEJ -ALIEN ŁÓDŻ
2.PRZYBYLSKI WIKTOR -JEZIORAK IŁAWA
3.KRASOWSKI KACPER -GLADIUS OSTRÓDA
3. MAĆCZAK SEBASTIAN -ALIEN ŁÓDŻ


kat.wag.-74kg
1.OBRĘBSKI JAKUB - JEZIORAK IŁAWA
2.WIŚNIEWSKI PATRYK -DUET GDAŃSK




kat.wag.-79kg
1.BIELONKO EDMUND -ELBLĄSKI KLUB KARATE
2.KOŁAKOWSKI PIOTR -ZAMEK KURZĘTNIK


kat.wag.-84kg
1.CIECHORSKI SEBASTIAN -MAXIMUS GDYNIA


kat.wag.-89kg
1.LUBIŃSKI PATRYK -DUET GDAŃSK


kat.wag.+89kg
1.LUBIŃSKI PATRYK -DUET GDAŃSK
2.WIERZCHOWSKI KACPER -PUNCHER PŁOCK
3.BOROWCZAK KACPER -SPARTAKUS ŚWIDWIN


LIGHT- CONTACT
kat.wag.-55kg dziewcząt
1.BEDRA KATARZYNA - ZAMEK KURZĘTNIK
2.JAKUBIEC PAULINA - ELBLĄSKI KLUB KARATE
3.PAWŁOWSKA KAROLINA -GLADIUS OSTRÓDA


kat.wag.-60kg
1.ZAPOLSKA AMELIA -ELBLĄSKI KLUB KARATE
2.LEWICKA KINGA -ZAMEK KURZĘTNIK


kat.wag.-70kg
1.FUDALI MAGDALENA -SPARTAKUS ŚWIDWIN




kat.wag.-51kg chłopców
1.BUCZKOWSKI DANIEL -ZAMEK KURZĘTNIK


kat.wag.-57kg
1.ZABŁOTNY DAMIAN -ZAMEK KURZĘTNIK
2.CYBULSKI TOMASZ -ALIEN ŁÓDŻ
3.ŻANIECKI ARKADIUSZ -BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI
3.NGUYEN RAFAŁ - ------------//------------------


kat.wag.-63kg
1.MODRZEJEWSKI MACIEJ - ALIEN ŁÓDŻ
2.GUZIŃSKI FRANCISZEK -DUET GDAŃSK
3.PIETRZAK PAWEŁ -START DZIAŁDOWO
3.KOŚCIELNY PIOTR -BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI


kat.wag.-69kg
1.BYCZYŃSKI FILIP -BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI
2.ŚLIŻEWSKI KAMIL - ------------------//-----------------------
3.PRZYBYLSKI WIKTOR -JEZIORAK IŁAWA
3.BARTKOWSKI ŁUKASZ -ZAMEK KURZĘTNIK


kat.wag.-74kg
1.PORĘBSKI PIOTR -DUET GDAŃSK
2.WIŚNIEWSKI PATRYK - -------//-------
3.OBRĘBSKI JAKUB - JEZIORAK IŁAWA


kat.wag.-79kg
1.SKOLANKIEWICZ WIKTOR -JEZIORAK IŁAWA
2.LEJMEL KAMIL -ELBLĄSKI KLUB KARATE
3.KOŁAKOWSKI PIOTR -ZAMEK KURZĘTNIK
3.SEREDYŃ DAMIAN -SPARTAKUS ŚWIDWIN


kat.wag.-84kg
1.DZIĘGO OSKAR -DUET GDAŃSK
2.FRONCZK BARTOSZ -SPARTAKUS ŚWIDWIN
3.CIECHORSKI SEBASTIAN -MAXIMUS GDYNIA


kat.wag.-89kg
1.LUBIŃSKI PATRYK -DUET GDAŃSK


kat.wag.+89kg
1.WIERZCHOWSKI MACIEJ -PUNCHER PŁOCK
2.BOROWCZAK KACPER -SPARTAKUS ŚWIDWIN


Nagrodzono najlepszych zawodników turnieju wśród dziewcząt
-KATARZYNA BEDRA - ZAMEK KURZĘTNIK,
wśród chłopców
-MACIEJ MODRZEJEWSKI - ALIEN ŁÓDŹ.
Zaś zespołowo
1.miejsce-DUET GDAŃSK,
2.ALIEN ŁÓDŻ,
3.ZAMEK KURZĘTNIK


Powyższe zawody były jednoczesną eliminacją do Mistrzostw Polski Semi i Light-contact Juniorów,które odbędą się w LESZNIE.
Sporządził : Krzysztof Kacperski-sędzia główny zawodów
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL