Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki MP Low-kick 2011

25.03.2011
Mistrzostwa Polski Kickboxing Low-Kick
? Kleszczów 25-27.III.2011
Seniorki
-48kg
1. Angelika Grońska (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
2. Ewa Bulanda (KS EVAN NOWY SĄCZ)
3. Ewa Boś (SKF BOKSING Zielona Góra)
Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
-52kg
1. Joanna Walkiewicz (SK Kickboxing Kielce)
2. Paulina Łukomska (SKF BOKSING Zielona Góra)
3. Aleksandra Chęcińska (AZS PW)
Joanna Radzięda (KT Legia Warszawa)
-56kg
1. Iwona Nieroda (DIAMENT PSTRĄGOWA)
2. Dorota Godzina (KS Piaseczno)
3. Karolina Babińska (Legion Głogów)
Marta Chojnoska (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
-60kg
1. Kinga Siwa (Smok Toruń)
2. Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
-65kg
1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
2. Agnieszka Drejer (GKS CHAMPION GDAŃSK)
3. Monika Truszkowska (Duet GDAŃSK)
Anna Sajnóg (AZS PW)
-70kg
1. Kamila Bałanda (GKS CHAMPION GDAŃSK)
2. Katarzyna Bucholc (KS Piaseczno)
3. Anna Koralewska (SKF BOKSING Zielona Góra)
Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
+70kg
1. Paulina Bieć (Fighter Wrocław)
Seniorzy
-54kg
1. Kamil Grodzki (DIAMENT PSTRĄGOWA)
2. Piotr Kęcik (Hunter Gym Bydgoszcz)
-57kg
1. Łukasz Kubiak (ABSORTIO GYM Rybnik)
2. Przemysław Dobiała (KS Czerwony Smok Poznań)
3. Łukasz Ligenza (Dąbrowski Klub Bokserski SuperKick)
-60kg
1. Artur Cieciura (PSSW Tom Center)
2. Wiesław Szymański (Legion Głogów)
3. Bolesław Nowak (KBK Gladiator)
Krzysztof Świętochowski (Human Białystok)
-63.5kg
1. Eliasz Jankowski (TKKF Olimp Legnica)
2. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
3. Jakub Jasion (PSSW Tom Center)
Maciej Grzegorzewski (Human Białystok)
-67kg
1. Jarosław Daschke (GKS CHAMPION GDAŃSK)
2. Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)
3. Michał Benben (PSSW Tom Center)
Piotr Kobylański (KOBE-GYM GDYNIA)
-71kg
1. Kamil Dajwłowski (PSSW Tom Center)
2. Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz)
3. Jakub Jakubowski (UKS Akrobata Tarczyn)
Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
-75kg
1. Bartosz Ożarek (TKKF Ognisko "Siedleckie")
2. Łukasz Rambalski (Smok Toruń)
3. Paweł Biszczak (TKKF Olimp Legnica)
Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
81kg
1. Michał Mączka (Duet GDAŃSK)
2. Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
3. Filip Karbownik (PSSW Tom Center)
Dawid Łapot (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
-86kg
1. Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
2. Łukasz Bieńkowski (LKSW TAJFUN)
3. Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lubelska)
Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
-91kg
1. Tomasz Tarnacki (Human Białystok)
2. Andrzej Grzebyk (Rzeszowski Klub sportów Walki)
3. Krzysztof Nowakowski (Top Team Szczecin)
Konrad Roszkowski (Palestra Warszawa)
+91kg
1. Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin)
2. Michał Turyński (Fighter Wrocław)
3. Michał Liberacki (Hunter Gym Bydgoszcz)
Andrzej Kulik (Corpus Gdańsk)
Najlepszy klub Mistrzostw: GKS Champion Gdańsk
Najlepsza zawodniczka Mistrzostw: Kamila Bałanda ? GKS Champion Gdańsk
Najlepszy zawodnik Mistrzostw: Kamil Dajwłowski ? PSSW TOM CENTER
Sporządził Sędzia Główny Zawodów Krzysztof Żychliński
Zestawienie walk z MP Low-kick pobierz
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL