Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Europy - Włochy

13.03.2011
Wyniki kadry Polski semi contact na Pucharze Europy :

Dorota Godzina II miejsce kat. 55 kg oraz I miejsce w kick light 55 kg
Emilia Szablowska I miejsce kat. 55 kg
Bartosz Baczyński I miejsce kat .6
3 kg
Wojciech Ołtarzewski II miejsce kat. 74 kg
Łukasz Świderski I m
iejsce kat + 94 kg

Ponadto klubowo ( KS Piaseczno ) stratowali :
Mariusz Niziołek - light contact II miejsce kat. 84 kg
Katarzyna Bucholc -K
ick light II miejsce kat . 65 kg
Piotr Siegoczyński - light contact II m
iejsce 74 kg.

Najlepiej zaprezentowali sie w semi Emilia Szabłowska i Bartosz Baczyński
oraz Dorota Godzina w kick light.
Dziękujemy firmom TRANSSPORT oraz RUNDA ZERO PROMOTION, które wraz z
Polskim Związkiem Kickboxingu współfinansowały wyjazd Kadry Narodowej
Semi Contact Seniorów.

Piotr Siegoczyński
W dniu 13.03.2011r. zawodniczka Paula Sobierajska BOKSING Zielona Góra Polskazdobyła Puchar Europy w Light Contact +70kg orazbrązowy medal Pucharu Europy w Kick Light +70kg.
Zawody rozgrywane były Castelletto sopraTicino Włochy.
Kamil Ruta KBK GLADIATOR Kobyłka zdobył Puchar Europy w Kick Light -75kg i brązowy medal Pucharu Europy w Light Contact
Wyniki Reprezentacji Województwa Pomorskiego W Kickboxingu
1 Śliżewski Kamil Lightcontact Junior 70 Kg- 5-8 Miejsce - Starogard
2 Byczyński Filip Lightcontact Junior 70 Kg- II Miejsce -Starogard
3 Muller Patryk Lowkick-Light Junior 80 Kg- 5-8 Miejsce - Duet
4 Guziński Franciszek Lowkick-Light Junior 60 Kg- III Miejsce -Duet
5 Bielicki Krzysztof Lowkick-Light Junior 75 Kg- II Miejsce ?Duet
Trener Reprezentacji Województwa Pomorskiego- Tomasz Biernacki

Wyniki Zawodników Gdańskiego Klubu Kickboxingu Duet:
1 Pluskota Radosław Lowkick-Light Junior 80 Kg- II Miejsce
2 Niedzielski Wojciech Lowkick-Light Senior 69 Kg- I Miejsce
3 Złoty Wiesław Lowkick-Light Senior 74 Kg- 5-8 Miejsce
4 Lasek Arkadiusz Lowkick-Light Senior 74 Kg- III Miejsce
5 Lasek Arkadiusz Semi-Contact Senior 79 Kg- II Miejsce
6 Kruzel Karol Lowkick-Light Senior 79 Kg- 5-8 Miejsce
7 Mączka Michał Lowkick-Light Senior 84 Kg- I Miejsce
8 Gruba Bartosz Lowkick-Light Senior 89 Kg- II Miejsce
9 Zaborowski Patryk Lowkick-Light Senior 94 Kg- I Miejsce
10 Szymkowiak Paweł Lowkick-Light Senior +94 Kg- II Miejsce
11 Truszkowska Monika Lowkick-Light 70 Kg- II Miejsce
Trener Klubu Duet- Rafał Kałużny
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL