Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki Gali 4 Night Puchar Kwidzyna w K1 Rules i MMA Kwidzyn 06.10.2012

06.10.2012
WYNIKI GALI DUET 4 FIGHT NIGHT- PUCHAR KWIDZYNA w K-1RULES i MMA
W sobotę 6 października 2012 r w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Kwidzynie odbyła się kolejna Gala Sportów Walki Duet Fight Night.Przy ponad 2000
widowni swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy z Polski Północnej.
Należy wspomnieć,że organizatorzy tj.Tomasz Biernacki i Raul Skała dołożyli starań by w ten
wieczór publiczność wyśmienicie się bawiła oprócz walk mogliśmy wysłuchać rapera-kickboxera
Jurasa a prezenterem zawodników ukazujących się na telebimach był prezenter tvp Sławomir
Siezieniewski.
Wyniki;
K-1 kat.wag.-67kg
Kozłowski Piotr - GUZIŃSKI FRANCISZEK - 0;3
MMA Trójmiasto Duet Gdańsk
k-1 kat.wag.-86kg
KALSKI ALAN - Sarhei Yarashevich - 2 :1
Kobe Gym Gdynia Tiger Team Kwidzyn
k-1 kat.wag.-81kg
Kwiatkowski Piotr - BYLICKI WOJCIECH - 0 :3
Free Fight Wejherowo Tiger Team Kwidzyn
k-1 kat.wag.+91kg
Lewandowski Maciej - WESSERLING MARIUSZ - AB/3
Grudziąc Karate Shorin Ryu Feniks Reda
K-1 kat.-91kg
Kalinowski Tomasz - KALSKI KRYSPIN - 0 :3
Kalnik Team Mrągowo Kobe Gym Gdynia
k-1 kat.wag.-71kg
POWICHROWSKI MARCIN - Forma Paweł -2 ;1
Kobe Gym Gdynia Tiger Team Kwidzyn
k-1 kat.wag.-71kg
Kwiatkowski Marcin - NIEDZIELSKI WOJCIECH - 0;3
Free Fight Wejherowo Duet Gdańsk
walka o pas Mistrza Gali Duet 4Fight Night k-1 w kat.wag.-81kg
Jereczek Mateusz - BOJANOWSKI ŁUKASZ - 1;2
Rebelia Kartuzy Tiger Team Kwidzyn
walka o pas Mistrza Gali k-1 w kat.wag.-75kg
Trela Emil - ZŁOTY WIESŁAW - 0 ;3
Muay Thai Słupsk Duet Gdańsk
walka o Pas Zawodowego Mistrza Polski Kick-Light w kat.wag.-84kg
Babiński Michał - MĄCZKA MICHAŁ - RSC/5
Wda Świecie Duet Gdańsk
Oprócz powyższych walk odbyły się walki w MMA-kat.wag.-77kg-Wieluński Sławomir/Kwidzyń/
uległ SZYDŁOWSKIEMU IRENEUSZOWI /Gdańsk/, kat.wag.-93kg – BANIEWICZ BARTŁOMIEJ /Trójmiasto/ zwyciężył -Marczewskiego Grzegorza /Kwidzyn/,w kat.wag.-84kg-
Królak Maciej /Wejherowo/ uległ -BŁACHUTA RAFAŁOWI /Kwidzyn/,kat.wag.-90kg-
Wożniak Piotr /Kwidzyn/ uległ STOIŃSKI TOMASZOWI /Trójmiasto/.
Sporządził; Sędzia główny Krzysztof Kacperski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL