Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki Otwartego Pucharu Polski Low Kick Seniorów. Katowice, 15-17.11.2013

15.11.2013
Otwarty Puchar Polski Seniorów i Seniorek Low-Kick
Katowice, 15-17.XI.2013
Ilość zawodników: 61
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Senior: 53
Seniorka: 8
Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:
Senior
-57kg - 2, -60kg - 2, -63.5kg - 8, -67kg - 7, -71kg - 8, -75kg - 10, -81kg - 9, -86kg - 4,
-91kg - 2, +91kg - 1,
Seniorka
-52kg - 2, -60kg - 2, -65kg - 2, +70kg - 2,
Ilość klubów:
22
Lista klubów:
1.
Absortio Gym Rybnik (5)
2.
AKS NIWKA SOSNOWIEC (4)
3.
Astra Krynica-Zzdrój (1)
4.
beskid-dragon (2)
5.
Dąbrowski Klub Bokserski SuperKick (1)
6.
Extreme Fighters (3)
7.
goldendragon (5)
8.
Gwardia Zielona Góra (1)
9.
Gym-Fight Wrocław (3)
10.
Halny Nowy Sącz (7)
11.
Human Białystok (2)
12.
Hunter Gym (8)
13.
husaria drutex (1)
14.
K.S FIGHTING JAWORZNO (2)
15.
KS Oyama Rzeszów (1)
16.
OKK Oświęcim (1)
17.
Paco Team Katowice (7)
18.
SKF Tiger Kick Nowy Sącz (1)
19.
SKS Gladiator (1)
20.
Sportowy Klub Kick Boxing Kielce (2)
21.
TKKF Siedlce (1)
22.
UKS Shi-kon Łódź (2)
Senior
-57kg
1.
Michał Marszał (goldendragon)
2.
Sebastian Słoń (Sportowy Klub Kick Boxing Kielce)
-60kg
1.
Robert Ciulkin (Paco Team Katowice)
2.
Marcin Maleszewski (Absortio Gym Rybnik)
-63.5kg
1.
Krzysztof Matuszkiewicz (Extreme Fighters)
2.
Bartłomiej Kużniar (Halny Nowy Sącz)
3.
Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)
Dominik Tomica (Absortio Gym Rybnik)
-67kg
1.
Mateusz Duiwe (Gym-Fight Wrocław)
2.
Roger Garbaczewski (TKKF Siedlce)
3.
Tomasz Walkowiak (Hunter Gym)
Artur Baradyn (Human Białystok)
-71kg
1.
Łukasz Kaczmarczyk (Gym-Fight Wrocław)
2.
Krzysztof Puczyński (Human Białystok)
3.
Filip Bienias (Halny Nowy Sącz)
Jakub Mikoszek (Paco Team Katowice)
-75kg
1.
Marcin Stankiewicz (Hunter Gym)
2.
Damian Waluch (goldendragon)
3.
Mateusz Kosturek (KS Oyama Rzeszów)
Mateusz Kluczniok (Absortio Gym Rybnik)
-81kg
1.
Bartłomiej Wycech (Gym-Fight Wrocław)
2.
Witold Lisek (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
3.
Dawid Kubacki (Paco Team Katowice)
Piotr Nowak (Paco Team Katowice)
-86kg
1.
Adam Abood al hassani (Halny Nowy Sącz)
2.
Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
3.
Wojciech Chwalibóg (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
Damian Wasiak (Hunter Gym)
-91kg
1.
Pawel Michalak (husaria drutex)
2.
Maciej Gwizdała (goldendragon)
+91kg
1.
Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL