Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Seniorów w formule Kick-light Kobyłka 21-23.02.2014

21.02.2014
Podsumowanie kategorii wagowych Puchar Polski Seniorów Kick Light Rules Kobyłka 21-23.02.2014

57
1m Mańkowski Dawid PALESTRA Warszawa
2m Krasuski Rafał SKS GLADIATOR Siedlce
3m Osieł Cezary SKKB PL
3m Wójcik Krzysztof UKS LEGION Głogów

-63
1m Domińczak Maciej UKS LEGION Głogów
2m Niżejewski Mateusz POMORZE Świnoujście
3m Książek Artur KT LEGIA
3m Miller Maciej PALESTRA Warszawa

-69
1m Daschke Jarosław GKS CHAMPION
2m Garbaczewski Roger TKKF Siedleckie
3m Szymański Robert Center Team Odolanów
3m Andrzejewski Dawid Otwock "KO" Team

-74
1m Trześniewski-Tryc Piotr PALESTRA Warszawa
2m Przełaza Łukasz UKS POWER Siedlce
3m Kukła Dawid UKS LEGION Głogów
3m Rasch Patryk Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA

-79
1m Ruta Kamil MKS WICHER Kobyłka
2m Pazdan Dominik UKS DIAMENT Pstrągowa
3m Wroński Jerzy PALESTRA Warszawa
3m Lipiński Mariusz SKS GLADIATOR Siedlce

-84
1m Wiśniewski Wojciech ZAMEK Kurzętnik
2m Białowąs Eryk KSW SOKÓŁ Jarosław
3m Koszałka Szymon Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
3m Chaber Sebastian Ostrowiecki Klub Sportów Walki

-89
1m Grzesiak Michał Center Team Odolanów
2m Grzęda Cyprian TKKF Siedleckie
3m Antosiewicz Krzysztof KT LEGIA
3m Kubiszyn Mateusz KSW SOKÓŁ Jarosław

-94
1m Proszek Patryk GWARDIA Zielona Góra
2m Kamiński Patryk GKS CHAMPION
3m Wysocki Piotr PALESTRA Warszawa
3m Wypchał Piotr Krakowska Akademia Taekwon-do

+94
1m Blawdziewicz Michał PALESTRA Warszawa
2m Bizewski Artur Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
3m Proszek Adam GWARDIA Zielona Góra
3m Mykosa Kamil Radomski KSW PUNCHER

-50
1m Kubiak Karolina Łaski Klub Sztuk Walki
2m Szacoń Marzena MKS KALINA Lublin
3m Ziemnicka Dominika KT LEGIA
3m Puszczykowska Ilona KS POGOŃ Mogilno

-55
1m Nieroda Iwona UKS DIAMENT Pstrągowa
2m Kleczkowska Klara KT LEGIA
3m Raszewska Paulina PALESTRA Warszawa
3m Zabrzygraj Kalina UKS LEGION Głogów

-60
1m Kądzielska Monika CSE SPARTA
2m Boczek Natalia CSW CHAMPION Lubawa
3m Hermanowska Kamila KS NADSTAL Krzaki Czaplinkowskie
3m Gerc Elżbieta Otwock "KO" Team

-65
1m Waliczek Marta BESKID DRAGON Bielsko-Biała
2m Drewulska Natalia PALESTRA Warszawa
3m Węsiora Joanna Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
3m Przewłocka Joanna GKS CHAMPION

-70
1m Bałanda Kamila GKS CHAMPION
2m Pawłowska Natalia GKS CHAMPION
3m
3m

+70
1m Chojnowska Aleksandra GKS CHAMPION
2m Dziedzic Karolina UKS DIAMENT Pstrągowa
3m
3m

Skład Komisji Sędziowskiej :
1 Żychliński Krzysztof - sędzia główny
2 Zawistowski Ryszard - kierownik planszy
3 Wielgosz Waldemar - kierownik planszy
4 Matusik Dariusz - kierownik planszy
5 Saganek Marek
6 Półtorak Sławomir
7 Wrzosek Marcin
8 Bałdyga Tomasz
9 Sękowska Beata
10 Mazurek Józef
11 Sułkowski Jarosław
12 Sułkowski Przemysław
13 Majewski Marcin
14 Kowalewski Zbigniew
15 Różalski Zygmunt
16 Hajducki Waldemar
17 Dzięcioł Mieczysław
18 Kuca Krzysztof

Wystartowało :
97 zawodników
22 zawodniczki
z 43 klubów

Najlepszy zawodnik : Kamil Ruta (MKS WICHER Kobyłka)
Najlepsza zawodniczka : Iwona Nieroda (UKS DIAMENT Pstrągowa)
Najlepszy klub : GKS Champion

Przygotował : Krzysztof Żychliński
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL