Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Otwarte Mistrzostwa Piaseczna Kadetów; Turniej dla Dzieci (6-9 lat) na pałki piankowe - Piaseczno

09.03.2014
Otwarte Mistrzostwa Piaseczna Kadetów w kickboxingu
oraz
Turniej dla Dzieci (6-9 lat) na pałki piankowe

Statystyki zawodów:
Ilość zawodników: 243
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:

Drużyny: 37
Dzieci (pałki piankowe): 70
Kadeci Młodsi Light Contact: 17
Kadeci Młodsi Pointfighting: 33
Kadeci Starsi Light Contact: 26
Kadeci Starsi Pointfighting: 34
Kadetki Młodsze Light Contact: 2
Kadetki Młodsze Pointfighting: 8
Kadetki Starsze Light Contact: 4
Kadetki Starsze Pointfighting: 12

Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:

Drużyny
+Dzieci (pałki piankowe) - 10, +Dzieci (pałki piankowe) II - 9, +Kadeci Młodsi PF - 8,
+Kadeci Starsi PF - 10,
Dzieci (pałki piankowe)
-125cm - 16, -135cm - 22, -145cm - 23, +145cm - 9,
Kadeci Młodsi Light Contact
-32kg - 3, -37kg - 6, -42kg - 3, -47kg - 2, +47kg - 3,
Kadeci Młodsi Pointfighting
-32kg - 6, -37kg - 7, -42kg - 9, -47kg - 5, +47kg - 6,
Kadeci Starsi Light Contact
-47kg - 2, -52kg - 2, -57kg - 6, -63kg - 7, -69kg - 2, +69kg - 7,
Kadeci Starsi Pointfighting
-42kg - 2, -47kg - 4, -52kg - 5, -57kg - 5, -63kg - 10, -69kg - 2, +69kg - 6,
Kadetki Młodsze Light Contact
-47kg - 2,
Kadetki Młodsze Pointfighting
-32kg - 2, -42kg - 4, -47kg - 2,
Kadetki Starsze Light Contact
-50kg - 2, -65kg - 2,
Kadetki Starsze Pointfighting
-50kg - 3, -55kg - 4, -65kg - 3, +65kg - 2,
Ilość klubów: 13
Lista klubów:
1. K.S Semiramida Pułtusk (24)
2. K.S.Sidekick Warszawa (4)
3. KS Centrum Tang Soo Do Pionki (21)
4. KS NADSTAL (9)
5. KS X Fight Piaseczno (53)
6. LKSW Dan Świdnik (51)
7. Ożarowska Szkoła Kickboxingu (6)
8. PTS Łuków (7)
9. Tangsoodo Góra Kalwaria (9)
10.Teakwondo Tradycyjne Łódź (3)
11.UKS TOM BEE TEAM (15)
12.X Fight Józefosław (33)
13.XF Chylice (8)
Klasyfikacja medalowa
Drużyny
Dzieci starsze (pałki piankowe)
1. M.Kosmaczewska M.Aniszewska W.Wojtyniak XF Piaseczno 1 (KS X Fight Piaseczno)
2. W.Rutkowska S.Miller J.Płachta TSD Pionki 1 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
3. J.Maśluszczak E.Stańczyk Z.Stańczyk Kick Ninja Academy III (KS X Fight Piaseczno)
Dzieci młodsze (pałki piankowe)
1. M.Mika O.Wiśniewski J.Mierzejewski X Fight - Wojownicy z Chylic (XF Chylice)
2. Ł.Gałązka A.Ślażyński M.Jagła Sidekick (K.S.Sidekick Warszawa)
3. M.Bachman J.Bocheński A.Sancali Józefosław 1 (X Fight Józefosław)
Zwycięzcy Pucharu walk drużynowych dzieci (pałki piankowe)
1. M.Kosmaczewska M.Aniszewska W.Wojtyniak XF Piaseczno 1 (KS X Fight Piaseczno)
2. M.Mika O.Wiśniewski J.Mierzejewski X Fight - Wojownicy z Chylic (XF Chylice)
3. W.Rutkowska S.Miller J.Płachta TSD Pionki 1 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
Kadeci Młodsi PF
1. K.Krysik K.Zalewski K.Świstulski XF Piaseczno (KS X Fight Piaseczno)
2. M.Sośnicki G.Młynarczyk A.Chymkowski Semiramida 2 (K.S Semiramida Pułtusk)
3. W.Miller P.Banaszek J.Grzywacz TSD Pionki (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
A.Podstawka M.Żołędź J.Wieczerzak Dan - Herbatka Team (LKSW Dan Świdnik)
Kadeci Starsi PF
1. A.Skowrytko Z.Wesołowska K.Żuk Dan - Sfinks Team (LKSW Dan Świdnik)
2. S.Mydlak Ł.Murat D.Poliszuk Dan - Sokemony (LKSW Dan Świdnik)
3. A.Grzywacz M.Pinkowski M.Borkowski TSD Pionki (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
M.Buda M.Ciesielska P.Zdun Dan - Szybcy się wściekli (LKSW Dan Świdnik)
Klasyfikacja indywidualna
Dzieci (pałki piankowe)
-125cm
1. Daria Niciporuk (KS X Fight Piaseczno)
2. Hubert Wiluk (X Fight Józefosław)
3. Ignacy Sut (X Fight Józefosław)
Arda Sancali (X Fight Józefosław)
-135cm
1. Dawid Zygmuntowicz (K.S Semiramida Pułtusk)
2. Dawid Wasiak (X Fight Józefosław)
3. Jan Bocheński (X Fight Józefosław)
Aleksander Wilk (X Fight Józefosław)
-145cm
1. Eryk Kalinowski (K.S Semiramida Pułtusk)
2. Szymon Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
3. Michał Bachman (X Fight Józefosław)
Andrzej Pawlak (UKS TOM BEE TEAM)
+145cm
1. Wiktoria Wojtyniak (KS X Fight Piaseczno)
2. Bartek Kostruski (K.S Semiramida Pułtusk)
3. Marcin Turek (K.S Semiramida Pułtusk)
Feliks Moes (KS X Fight Piaseczno)
Kadetki Starsze Pointfighting
-50kg
1. Justyna Tadros (KS X Fight Piaseczno)
2. Zuzanna Wesołowska (LKSW Dan Świdnik)
3. Aleksandra Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
-55kg
1. Julia Bonder (KS NADSTAL)
2. Justyna Rosłon (KS NADSTAL)
3. Joanna Niedźwiecka (KS X Fight Piaseczno)
Małgorzata Ciesielska (LKSW Dan Świdnik)
-65kg
1. Weronika Palus (X Fight Józefosław)
2. Małgorzata Ciesielska (LKSW Dan Świdnik)
3. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)
+65kg
1. Patrycja Jaworska (KS X Fight Piaseczno)
2. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)
Kadetki Młodsze Pointfighting
-32kg
1. Marta Pawlikowska (PTS Łuków)
2. Julia Bebelska (X Fight Józefosław)
-42kg
1. Ola Siegoczyńska (KS X Fight Piaseczno)
2. Eliza Głuchowska (PTS Łuków)
3. Karolina Matejek (PTS Łuków)
Wiktoria Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
-47kg
1. Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)
2. Martyna Czerepińska (PTS Łuków)
Kadeci Starsi Pointfighting
-42kg
1. Oskar Kondraciuk (KS X Fight Piaseczno)
2. Patryk Jaroń (KS NADSTAL)
-47kg
1. Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)
2. Jakub Dobrowolski (K.S Semiramida Pułtusk)
3. Jakub Miktus (X Fight Józefosław)
Szymon Mydlak (LKSW Dan Świdnik)
-52kg
1. Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)
2. Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)
3. Szymon Mydlak (LKSW Dan Świdnik)
Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)
-57kg
1. Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)
2. Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
3. Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)
Emil Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)
-63kg
1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
2. Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
3. Gabriel Moszczyński (X Fight Józefosław)
Mateusz Niewiarowski (X Fight Józefosław)
-69kg
1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
2. Daniel Poliszuk (LKSW Dan Świdnik)
+69kg
1. Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
2. Michał Adamek (KS NADSTAL)
3. Daniel Życki (Tangsoodo Góra Kalwaria)
Tomasz Niezgoda (KS X Fight Piaseczno)
Kadeci Młodsi Pointfighting
-32kg
1. Mateusz Sośnicki (K.S Semiramida Pułtusk)
2. Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)
3. Mikołaj Wyrwisz (LKSW Dan Świdnik)
Kacper Woronowicz (KS X Fight Piaseczno)
-37kg
1. Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
2. Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)
3. Jakub Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)
-42kg
1. Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
2. Mateusz Śliwiński (X Fight Józefosław)
3. Kacper Lekan (LKSW Dan Świdnik)
Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)
-47kg
1. Wojciech Miktus (X Fight Józefosław)
2. Michał Żołędź (LKSW Dan Świdnik)
3. Kacper Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)
+47kg
1. Klaudiusz Świstulski (XF Chylice)
2. Michał Żołędź (LKSW Dan Świdnik)
3. Kacper Guz (LKSW Dan Świdnik)
Józef Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
Kadeci Starsi Light Contact
-47kg
1. Szymon Mydlak (LKSW Dan Świdnik)
2. Patryk Jaroń (KS NADSTAL)
-52kg
1. Mikołaj Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
2. Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)
-57kg
1. Bartosz Krysik (KS X Fight Piaseczno)
2. Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
3. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
Emil Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)
-63kg
1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
2. Aleksander Chymkowski (K.S Semiramida Pułtusk)
3. Rafał Osełka (XF Chylice)
Krzyś Woś (Tangsoodo Góra Kalwaria)
-69kg
1. Mikołaj Pyrek (KS X Fight Piaseczno)
2. Rafał Sobczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
+69kg
1. Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
2. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
3. Michał Borkowski (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
Tomasz Niezgoda (KS X Fight Piaseczno)
Kadeci Młodsi Light Contact
-32kg
1. Mikołaj Wyrwisz (LKSW Dan Świdnik)
2. Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)
3. Kacper Woronowicz (KS X Fight Piaseczno)
-37kg
1. Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
2. Jakub Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
3. Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)
Mikołaj Dąbrowski (KS X Fight Piaseczno)
-42kg
1. Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
2. Gabriel Młynarczyk (K.S Semiramida Pułtusk)
3. Kacper Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
-47kg
1. Kacper Guz (LKSW Dan Świdnik)
2. Wojciech Miktus (X Fight Józefosław)
+47kg
1. Klaudiusz Świstulski (XF Chylice)
2. Karol Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)
3. Józef Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
Kadetki Starsze Light Contact
-50kg
1. Aleksandra Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
2. Justyna Tadros (KS X Fight Piaseczno)
-65kg
1. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)
2. Aleksandra Goławska (PTS Łuków)
Kadetki Młodsze Light Contact
-47kg
1. Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)
2. Martyna Czerepińska (PTS Łuków)
Drużynowa klasyfikacja medalowa
1. KS X Fight Piaseczno 13 - 1 - 7
2. LKSW Dan Świdnik 12 - 14 - 15
3. K.S Semiramida Pułtusk 3 - 5 - 1
4. KS Centrum Tang Soo Do Pionki 3 - 3 - 5
5. XF Chylice 3 - 0 - 1
6. X Fight Józefosław 2 - 5 - 9
7. UKS TOM BEE TEAM 2 - 0 - 3
8. PTS Łuków 1 - 4 - 1
9. KS NADSTAL 1 - 4 - 0
10. Teakwondo Tradycyjne Łódź 1 - 1 - 1
11. Ożarowska Szkoła Kickboxingu 0 - 2 - 1
12. Tangsoodo Góra Kalwaria 0 - 1 - 4
13. K.S.Sidekick Warszawa 0 - 1 - 0

Sędzia Główny - Dariusz Matusik
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL