Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Wyniki Mistrzostw Polski low-kick Bełchatów

16.03.2014
low-kick / Senior [m] / +91 kg
  1. Tomasz Sarara (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  2. Michał Turyński (Fighter Wrocław)
  3. Michał Liberacki (Hunter Gym)
    Wojciech Stawicki (KSW SPARTAKUS Świdwin)
low-kick / Senior [m] / -91 kg
  1. Patryk Zaborowski (Klub Duet Gdańsk)
  2. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
  3. Jarosław Zawodni (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
    Paweł Michalak (Husaria Drutex)
low-kick / Senior [m] / -86 kg
  1. Dawid Kasperski (UKS Puncher Wrocław)
  2. Paweł Tomczak (Fight Vclub Zielona Góra)
  3. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
    Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
low-kick / Senior [m] / -81 kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Michał Mączka (Klub Duet Gdańsk)
  3. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
    Łukasz Rambalski (SMOK Toruń)
low-kick / Senior [m] / -75 kg
  1. Paweł Biszczak (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. michal ronkiewicz (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  3. Patryk Kocaj (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
    Maciej Orzechowski (UKS Puncher Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -71 kg

  1. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Marcin Marciszewski (TKKF Siedlce)
    Kamil Jaszczur (UKS Puncher Wrocław)
low-kick / Senior [m] / -67 kg
  1. Maciej Grzegorzewski (Human Białystok)
  2. Mateusz Duiwe (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Adam Piastowski (KS FUX Zabrze)
    Adrian Krauzowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
low-kick / Senior [m] / -63.5 kg
  1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
  2. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Bartłomiej Kużniar (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
    Kamil Szłapka (Towarzystwo Sportowe Our Team)
low-kick / Senior [m] / -60 kg
  1. .......................................................
  2. Artur Cieciura (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Krzysztof Kozakiewicz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Przemysław Kacieja (KS Gwardia Zielona Gora)
low-kick / Senior [m] / -57 kg
  1. S Słoń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Robert Ułasiuk (TKKF Siedlce)
  3. Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
    Łukasz Kubiak (Rybnickie Centrum Sportów Walk i Taekwon-do TKM)
low-kick / Senior [k] / +70 kg
  1. Paulina Bieć (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Aleksandra Chojnowska (GKS Champion Gdańsk)
  3. Maria Barcikowska (KS START Działdowo)
    Emilia Wojsa (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
low-kick / Senior [k] / -65 kg
  1. Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
  2. Kamila Bałanda (GKS Champion Gdańsk)
  3. Rogala Weronika (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
    Natalia Pawłowska (GKS Champion Gdańsk)
low-kick / Senior [k] / -60 kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon)
  2. Agata Warzybok (Fighter Wrocław)
  3. Angelika Suchocka (UKS Maximus Ełk)
    Barbara Nalepka (Fight Team Kraków)
low-kick / Senior [k] / -56 kg
  1. Iwona Nieroda (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)
low-kick / Senior [k] / -52 kg
  1. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Paulina Łukomska (UKS Puncher Wrocław)
  3. Monika Porażyńska (CORPUS GYM GDAŃSK)
low-kick / Senior [k] / -48 kg
  1. Joanna Walkiewicz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
    Małgorzata Choma (MKS Mechanik Włodawa)
low-kick / Junior starszy [m] / +91 kg
  1. Jakub Dąbrowski (A&W Team Obrowo)
  2. Patryk Słomka (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
low-kick / Junior starszy [m] / -91 kg
  1. Pawel Sitek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
  2. Paweł Stachura (Fight Academy Stargard)
  3. Przemysław Wojcieszak (Victoria Szydłowiec)
low-kick / Junior starszy [m] / -86 kg
  1. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Rafał Gajewczyk (UKS Maximus Ełk)
    Mikolaj Krause (KKK Rebelia Kartuzy)
low-kick / Junior starszy [m] / -81 kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Jacek Miszta (Dragon Starachowice)
  3. Radosław Szpojda (Hunter Gym)
    Kamil Zajkowski (Palestra Warszawa)
low-kick / Junior starszy [m] / -75 kg
  1. Filip Adamiok (UKS Puncher Wrocław)
  2. Patryk Muller (Klub Duet Gdańsk)
  3. Pawel Rąba (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)
    Arkadiusz Korybski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
low-kick / Junior starszy [m] / -71 kg
  1. Adrian Ahmad (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  2. Przemysław Witkowski (Paco Team Katowice)
  3. Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
    Kuba Urbański (Hunter Gym)
low-kick / Junior starszy [m] / -67 kg
  1. Jakub Filipek (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Bartosz Zając (Halny Nowy Sącz)
  3. Haled Hamoud (Kokoro Grudziądzki Klub Kyokushin-kan Karate-do)
    Łukasz Sawicki (KS FUX Zabrze)
low-kick / Junior starszy [m] / -63.5 kg
  1. Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  2. Marcin Borecki (Palestra Warszawa)
  3. DAMIAN LICHOŁAJ (KS FIGHT CLUB RZESZÓW)
    Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
low-kick / Junior starszy [m] / -60 kg
  1. Patryk Frąszczak (Center Team Odolanów)
  2. Sebastian Boniuk (Alien Kick Łódź)
  3. Łukasz Jendrych (Palestra Warszawa)
    Radosław Jeleniewicz (Legion Głogów)
low-kick / Junior starszy [m] / -57 kg
  1. Damian Śpiewak (Dragon Starachowice)
  2. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  3. Jarosław Kiełbasa (Halny Nowy Sącz)
    Arkadiusz Miłoń (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)
low-kick / Junior starszy [m] / -54 kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
low-kick / Junior starszy [m] / -51 kg
  1. Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Dariusz Wasilewski (Halny Nowy Sącz)
  3. Adam Łyżwa (Legion Głogów)
low-kick / Junior starszy [k] / +70 kg
  1. kamila gębska (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  2. Marta Grodzińska (LZS Poprawa Siedlików)
low-kick / Junior starszy [k] / -70 kg
  1. Martyna Dzięciołowska (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
    Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
low-kick / Junior starszy [k] / -65 kg
  1. Jarosława Wawrzyniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
low-kick / Junior starszy [k] / -60 kg
  1. Dominika Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Joanna Socha (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Karolina Rychlicka (Paco Team Katowice)
    Weronika Pytlarz (Beskid Dragon)
low-kick / Junior starszy [k] / -56 kg
  1. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
  2. Angelika Skoczeń (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  3. Kamila Stelmach (Klub Sportów Walki WŁOCŁAWEK)
    Karolina Patela (ŁKS Łódź Boks)
low-kick / Junior starszy [k] / -52 kg
  1. Ewelina Nowosielska (Semiramida Pułtusk)
  2. Angelika Białoszewska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  3. Patrycja Pamuła (Kokoro Grudziądzki Klub Kyokushin-kan Karate-do)
    Natalia Gączarek (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
low-kick / Junior starszy [k] / -48 kg
  1. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Plock)
  2. Dominika Kaczmarek (Alien Kick Łódź)
  3. Beata Rusiecka (MKS Mechanik Włodawa)
    Dagmara Wojtun (Legion Głogów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / +81 kg
  1. Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  2. Kryspin Włodarczyk (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -75 kg
  1. Kuba Górny (Hunter Gym)
  2. Mikołaj Sadowy (SMOK Toruń)
  3. Dawid Groberski (SKF Boksing Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -71 kg
  1. Kacper Muszynski (Armia Polkowice)
  2. Marcin Pluta (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  3. Marcin Myśliński (KS FUX Zabrze)
    Patryk Borzykowski (KS Czerwony SMOK Poznań)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -67 kg
  1. Fabio Di Lalla (Armia Polkowice)
  2. Jakub Kozera (Scorpion Krępice)
  3. Dominik Grzęda (TKKF Siedlce)
    Tomek Matysiak (Armia Polkowice)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5 kg
  1. Denis Załęcki (SMOK Toruń)
  2. Bartek Glinski (Armia Polkowice)
  3. Damian Piskorz (Hunter Gym)
    Kamil Żołądziejewski (Fight Vclub Zielona Góra)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -60 kg
  1. Ernest Kisiel (Dragon Starachowice)
  2. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -57 kg
  1. Piotr kruszyński (SMOK Toruń)
  2. Tomasz Gałązkowski (ŁKS Łódź Boks)
  3. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -54 kg
  1. Damian Borowiec (SMOK Toruń)
low-kick / Junior mlodszy [m] / -51 kg
  1. R Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Karol Wójcik (AKS NIWKA Sosnowiec)
  3. Robert Siebyła (Dragon Starachowice)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -60 kg
  1. Julianna Musiał (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)
  2. Natalia Świderska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -56 kg
  1. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  2. Kinga Mikołajczuk (TKKF Siedlce)
  3. ROKSANA DARGIEL (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
    Klaudia Salata (ŁKS Łódź Boks)
low-kick / Junior mlodszy [k] / -48 kg
  1. Aleksandra Rosłon (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)

Najlepszy klub
  1. UKS Puncher Wrocław
Najlepsi zawodnicy
  1. Róża Gumienna
  2. Kamil Ruta
Skład sędziowski
  1. Jerzy Bassa (sędzia główny)
  2. Bajtel
  3. Rafał Bałachowski
  4. Dzięcioł
  5. Waldemar Hajducki
  6. Matusik
  7. Sławomir Półtorak
  8. Cecylia Pudlicka
  9. Saganek
  10. Dariusz Sajdak
  11. Jarosław Sułkowski
  12. Agnieszka Turchan
  13. Janusz Wielgosz
  14. Marcin Wrzosek
  15. Ryszard Zawistowski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL