Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP Kadetów Młodszych i Starszych,Weteranów, Puchar Polski Juniorów 21-23.03.2014r - Dobrzejewice

21.03.2014
kick-light / Weteran [m] / +94kg
  1. Jacek Dąbrowski (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Weteran [m] / -94kg
  1. Leszek Jobs (Zamek Kurzętnik)
  2. Jerzy Kolendo (Legion Głogów)
kick-light / Weteran [m] / -84kg
  1. Andrzej Maciusiewicz (A&W Team Obrowo)
  2. Piotr Seweryn (A&W Team Obrowo)
  3. Tomasz Gruszczyński (LZS Poprawa Siedlików)
kick-light / Weteran [m] / -74kg
  1. Marek Jasiński (Dragon Starachowice)
kick-light / Weteran [m] / -63kg
  1. Tomasz Szczepaniuk (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Michał Adamek (Klub Sportowy NADSTAL)
  2. Michał Warejko (KO Team Otwock)
  3. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Dariusz Rzeźnicki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Kacper Mazur (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  6. Michał Jarząbek (SKF Boksing Zielona Góra)
  7. Kacper Dąbrowski (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Konrad Garncarczyk (LUKS JAS POL)
  2. Mateusz Nowicki (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Patryk Orłowski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
    Eryk Oracz (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  4. Bartosz Brauer (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  5. Filip Zawłocki (Dragon Starachowice)
  6. Krzysztof Łuniewicz stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Artur Kruszek (Łaski Klub Sztuk Walki)
kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Adrian Szymanowski (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  2. Ernest Kisiel (Dragon Starachowice)
  3. Adrian Sulewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
    Gayk Kadimyan (UKS Sanda Plock)
  4. Szymon Przybyło (LUKS JAS POL)
  5. Bartosz Krysik (KS X FIGHT)
  6. Maciej Wożnowski (POLONIA Pasłęk)
  7. Rzepka Patryk (Zamek Kurzętnik)
kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Plock)
  2. Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  3. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
    Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Krzysztof Benier (KS POLONIA Leszno 1912)
  5. Konrad Łaniewski (SCW Champion Lubawa)
  6. Maciej Pietrzak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)
kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Hubert Łaniewski (SCW Champion Lubawa)
  2. Damian Gadulski (SCW Champion Lubawa)
  3. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
    Maciej Majchrzak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Przemysław Olszewski (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  5. Robert Siebyła (Dragon Starachowice)
  6. Gabriel Hnatkiewicz (LUKS JAS POL)
  7. Damian Knopa (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie)
kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Lucjan Wiśniewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Adrian Bajtel (LUKS JAS POL)
  3. Darek Giera (MKS Wicher Kobyłka)
    Jakub Bulzacki (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  5. Jakub Węłnowski (SMOK Toruń)
  6. Daniel Nowakowski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)
kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  2. Patryk Gdula (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Mikołaj Mańka (KS POLONIA Leszno 1912)
  4. Albert Śliwka (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  5. Adam Plewa (CORPUS GYM GDAŃSK)
  6. Patryk Jaroń (Klub Sportowy NADSTAL)
  7. Piotr Ernest (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Marta Lipka (SCW Champion Lubawa)
  2. Kamila Kalek (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Jolanta Cichoń (LUKS JAS POL)
  2. Klara Piętak (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  3. Wiktoria Filipczak (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Joanna Mazurek (Dragon Starachowice)
kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Oliwia Lóźniewska (SCW Champion Lubawa)
  3. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
    Julia Multarzyńska (LUKS JAS POL)
kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Wiktoria Głogińska (CORPUS GYM GDAŃSK)
  2. Oliwia Piotrzkowska (SCW Champion Lubawa)
kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Ewa Cichoń (LUKS JAS POL)
  2. Agnieszka Gomułka (Gladiator Binczarowa)
  3. Zuzanna Licha (KS POLONIA Leszno 1912)
kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Wiktoria Łomnicka (LUKS JAS POL)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / +57kg
  1. Dawid Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  2. Artur Remion (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Kuba Kajut (CORPUS GYM GDAŃSK)
    Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  4. Szymon Golonka (LUKS JAS POL)
  5. Jakub Walaszcyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
  6. Nikodem Skupiński (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  7. Michał Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -57kg
  1. Piotr Cieśla (Dragon Starachowice)
  2. Maksymilian Feliński (KS Jedi Boxing)
  3. Wiktor Bednarczyk (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
    Sebastian Przydatek (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -52kg
  1. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Igor Sikora (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Szymon Leman (KKK Rebelia Kartuzy)
  3. Sebastian Wyszyński (MKS Wicher Kobyłka)
    Kacper Kołodziejski (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Marcel Sołtysiak (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
  2. Jakub Jasiński (Center Team Odolanów)
  3. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
    Kacper Syguła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Jakub Adamski (KKK Rebelia Kartuzy)
  5. Norbert Joks (Center Team Odolanów)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Dawid Chmielewski (POLONIA Pasłęk)
  2. Igir Węłnowski (SMOK Toruń)
  3. Patryk Możdżyński (Towarzystwo Sportowe Our Team)
    Tomasz Biernat (Stowarzyszenie Kick Boxingu Pitbull)
  4. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  5. Maciej Turczyński (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Kacper Świderski (Dragon Starachowice)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -52kg
  1. Weronika Głogińska (CORPUS GYM GDAŃSK)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Patrycja Wachol (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Martyna Kawalewicz (KS POLONIA Leszno 1912)
  2. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Nikola Zaborowska (KKK Rebelia Kartuzy)
  2. Alicja Siebyła (Dragon Starachowice)
  3. Wiktoria Ratajczak (KS POLONIA Leszno 1912)
    Zuzanna Kulig (LUKS JAS POL)
kick-light / Kadet mlodszy [k] / -28kg
  1. Agata Kowalska (A&W Team Obrowo)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy kadet młodszy: Chmielewski Dawid - Polonia Pasłęk
Najlepsza kadetka młodsza: Kowalkiewicz Martyna (Polonia Leszno)
Najlepszy kadet starszy: Dwórznik Kacper (Start Działdowo)
Najlepsza kadetka starsza: Cichoń Jolanta (Luks Jas Pol)
Najlepszy junior: Śpiewak Damian (Dragon Starachowice)
Najlepsza juniorka: Przysiężniak Kamila (UKS Dragon Gorzów W.)
Najlepszy klub
Najlepsza drużyna: Dragon Starachowice
Skład sędziowski
Mata A:
1. Wielgosz Janusz - licencja A
2. Pudlicka Cecylia - licencja A
3. Sułkowski Jarosław - licencja C
4. Mazurek Józef - licencja A
5. Dzięcioł Mieczysław - licencja B
6. Kutyła Mirosław - licencja C

Mata B
1. Hajducki Waldemar - licencja A
2. Pudlicki Albin - licencja A
3. Matusik Dariusz - licencja A
4. Sułkowski Przemysław - licencja C
5. Bassa Jerzy - licencja A
6. Wrzosek Marcin - licencja C
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL