Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP Kadetów Pointfighting i Light-contact - Lubawa

28.03.2014
light-contact / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Michał Adamek (Klub Sportowy NADSTAL)
  2. Kacper Dąbrowski (A&W Team Obrowo)
  3. Patryk Lindenau (Palestra Warszawa)
    Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Dariusz Rzeźnicki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Szymon Wierzbicki (KSW Police)
  6. Tomasz Niezgoda (KS X FIGHT)
  7. Daniel Stępniewski (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Tomasz Jabłkowski (KS POLONIA Leszno 1912)
  2. Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon)
  3. Norbert Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
    Szymon Jaszczak (Semiramida Pułtusk)
  4. Patryk Trzciński (KS Zietek Team Brzeziny)
  5. Eryk Oracz (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  6. Damian Szeliga (UKS Diament Pstrągowa)
  7. Jarosław Michalik (Beskid Dragon)
light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Adrian Sulewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Bartosz Krysik (KS X FIGHT)
  3. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
    Rzepka Patryk (Zamek Kurzętnik)
  4. Maciek Świeca (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Adrian Dziemsza (Łódzkie Centrum Sportów Walki)
  6. Łukasz Murat (DAN Świdnik)
  7. Konrad Nowak (Gladiator Binczarowa)
light-contact / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Plock)
  2. Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  3. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
  4. Rafał Sibiński (KS Zietek Team Brzeziny)
  5. Paweł Kiklica (UKS Fenix Krzyżówka)
  6. Mikołaj Zalewski (KS X FIGHT)
  7. Patryk Kosiór (UKS Fenix Krzyżówka)
light-contact / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Oskar Zawiślak (Klub Taekwon-do Tradycyjnego)
  2. Hieronim Piekuta (Gwardia Zielona Góra)
  3. Hubert Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
    Alex Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  4. Krzysztof Benier (KS POLONIA Leszno 1912)
  5. Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Seweryn Wiśniewski (KS Zietek Team Brzeziny)
  7. Damian Knopa (Stowarzyszenie Sport to Zdrowie)
light-contact / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Lucjan Wiśniewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Daniel Nowakowski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)
  3. Olaf Połoński (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
    Adam Dawidowicz (ŁKS Łódź Boks)
  4. Marcel Szadkowski (LZS Poprawa Siedlików)
  5. Szymon Mydlak (DAN Świdnik)
  6. Jakub Miktus (KS X FIGHT)
  7. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
light-contact / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  2. Jakub Lipski (KS X FIGHT)
  3. Martin Konecki (Beskid Dragon)
    Krystian Biś (KSW Police)
  4. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  5. Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  6. Albert Śliwka (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  7. Mikołaj Mańka (KS POLONIA Leszno 1912)
light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Marta Lipka (CSW Champion Lubawa)
  2. Ewelina Dzikowska (Łódzkie Centrum Sportów Walki)
  3. Kamila Kalek (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
    Zuzanna Grygowska-poczta (KS Zietek Team Brzeziny)
  4. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
light-contact / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Aleksandra Goławska (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
  2. Paulina Stenka (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Weronika Palus (KS X FIGHT)
light-contact / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
  3. Aleksandra Kijowska (Zamek Kurzętnik)
light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Oliwia Lóźniewska (CSW Champion Lubawa)
  2. Nowak Weronika (Gladiator Binczarowa)
  3. Anna Szymańska (LZS Poprawa Siedlików)
    Weronika Szymczak (LZS Poprawa Siedlików)
  4. Maja Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  5. Aleksandra Jędrzejak (LZS Poprawa Siedlików)
light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Zuzanna Licha (KS POLONIA Leszno 1912)
light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Sara Spyrka (UKS Fenix Krzyżówka)
  2. Julia Setla (Beskid Dragon)
  3. Ania Witek (KSW Police)
    Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
light-contact / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Klaudiusz Świstulski (KS X FIGHT)
  2. Wiktor Bednarczyk (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
  3. Sebastian Kusz (KS Zietek Team Brzeziny)
    Norbert Kusz (KS Zietek Team Brzeziny)
  4. Jakub Walaszcyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
  5. Maksymilian Feliński (KS Jedi Boxing)
  6. Sebastian Przydatek (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  7. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Maciej Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
  2. Igor Sikora (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Wojciech Miktus (KS X FIGHT)
    Kacper Jabłoński (Elbląski Klub Karate)
  4. Mateusz Puczyłowski (Elbląski Klub Karate)
  5. Kacper Guz (DAN Świdnik)
  6. Mateusz Śliwiński (KS X FIGHT)
  7. Igor Szkodny (Stowarzyszenie FIGHT CLUB KNURÓW)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wiktor Grochalski (CSW Champion Lubawa)
  2. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Marcel Sołtysiak (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
    Norbert Joks (Center Team Odolanów)
  4. Jakub Jasiński (Center Team Odolanów)
  5. Juliusz Jeneralski (A&W Team Obrowo)
  6. Kacper Czerwonogrodzki (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
  7. Maksym Szymczak (Gwardia Zielona Góra)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Kacper Zalewski (KS X FIGHT)
  2. Michał Błotnicki (A&W Team Obrowo)
  3. Kajetan Krysik (KS X FIGHT)
    Szymon Myjak (UKS Fenix Krzyżówka)
  4. Kacper Lekan (DAN Świdnik)
  5. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Mikołaj Dąbrowski (KS X FIGHT)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Paweł Dąbrowski (DAN Świdnik)
  2. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
  3. Remigiusz Czeponis (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
light-contact / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Mikołaj Wyrwisz (DAN Świdnik)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Klara Piętak (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Paulina Wiśniewska (KS Zietek Team Brzeziny)
  3. Martyna Czerepińska (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  2. Eliza Głuchowska (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
  3. Martyna Kawalewicz (KS POLONIA Leszno 1912)
light-contact / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Klaudia Jakielska (Zamek Kurzętnik)
  2. Marta Pawlikowska (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
  3. Wiktoria Ratajczak (KS POLONIA Leszno 1912)
point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
  1. Szymon Wierzbicki (KSW Police)
  2. Michał Adamek (Klub Sportowy NADSTAL)
  3. Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
  1. Daniel Poliszuk (DAN Świdnik)
  2. Mikołaj Pietrzyk (Beskid Dragon)
  3. Szymon Jaszczak (Semiramida Pułtusk)
    Eryk Oracz (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  4. Mateusz Krzempek (Beskid Dragon)
  5. Patryk Przygoda (KS Jedi Boxing)
  6. Filip Grabowski (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
  1. Łukasz Murat (DAN Świdnik)
  2. Paweł Zdun (DAN Świdnik)
  3. Karol Dudek (DAN Świdnik)
    Mateusz Niewiarowski (KS X FIGHT)
  4. Aleksander Chymkowski (Semiramida Pułtusk)
  5. Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  6. Rzepka Patryk (Zamek Kurzętnik)
  7. Mikołaj Maciaszek (Beskid Dragon)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
  1. Krystian Żuk (DAN Świdnik)
  2. Hubert Kaczorowski (CSW Champion Lubawa)
  3. Mikołaj Zalewski (KS X FIGHT)
    Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  4. Michał Droma (CSW Champion Lubawa)
  5. Karol Olszewski (KS X FIGHT)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
  1. Oskar Zawiślak (Klub Taekwon-do Tradycyjnego)
  2. Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)
  3. Michał Król (Beskid Dragon)
    Alex Chojnacki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
  1. Mateusz Buda (DAN Świdnik)
  2. Jakub Miktus (KS X FIGHT)
  3. Szymon Mydlak (DAN Świdnik)
    Adam Dawidowicz (ŁKS Łódź Boks)
point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
  1. Jakub Lipski (KS X FIGHT)
  2. Martin Konecki (Beskid Dragon)
  3. Oskar Kondraciuk (KS X FIGHT)
    Kacper Dwórznik (KS START Działdowo)
  4. Kamil Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  5. Patryk Jaroń (Klub Sportowy NADSTAL)
  6. Mariusz Nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  7. Krystian Biś (KSW Police)
point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
  1. Patrycja Jaworska (KS X FIGHT)
  2. Marta Lipka (CSW Champion Lubawa)
  3. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
    Sylwia Raciborska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
  1. Weronika Palus (KS X FIGHT)
  2. Paulina Stenka (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
  1. Adrianna Skowrytko (DAN Świdnik)
  2. Aleksandra Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
  3. Julia Mioduska (KS X FIGHT)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
  1. Oliwia Lóźniewska (CSW Champion Lubawa)
  2. Julia Bonder (Klub Sportowy NADSTAL)
  3. Joanna Niedźwiecka (KS X FIGHT)
    Natalia Szymańska (CSW Champion Lubawa)
  4. Magda Kołodziejska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Maja Grabara (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  6. Kornelia Szymańska (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
  1. Justyna Rosłon (Klub Sportowy NADSTAL)
  2. Małgorzata Ciesielska (DAN Świdnik)
  3. Justyna Tadros (KS X FIGHT)
    Magdalena Piekarska (Beskid Dragon)
  4. Aleksandra Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
  1. Julia Setla (Beskid Dragon)
  2. Zuzanna Wesołowska (DAN Świdnik)
  3. Ania Witek (KSW Police)
    Paulina Rosłon (Klub Sportowy NADSTAL)
  4. Natalia Lemańska (Beskid Dragon)
  5. Sara Spyrka (UKS Fenix Krzyżówka)
point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
  1. Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)
  2. Oliwia Martyniak (Beskid Dragon)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
  1. Klaudiusz Świstulski (KS X FIGHT)
  2. Oliwer Laskowski (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Maksymilian Feliński (KS Jedi Boxing)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
  1. Mateusz Śliwiński (KS X FIGHT)
  2. Michał Żołędź (DAN Świdnik)
  3. Maciej Kucharczyk (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
    Kacper Guz (DAN Świdnik)
  4. Jan Żuk (DAN Świdnik)
  5. Wojciech Miktus (KS X FIGHT)
  6. Igor Szkodny (Stowarzyszenie FIGHT CLUB KNURÓW)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg
  1. Wiktor Grochalski (CSW Champion Lubawa)
  2. Patryk Banaszek (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Szymon Firański (CSW Champion Lubawa)
    Adrian Bendyk (CSW Champion Lubawa)
  4. Tomasz Freitag (KSW Police)
  5. Marcel Sołtysiak (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
  6. Kacper Czerwonogrodzki (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
  7. Łukasz Wojtowicz (CSW Champion Lubawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
  1. Jakub Leliwa (CSW Champion Lubawa)
  2. Kacper Zalewski (KS X FIGHT)
  3. Kacper Lekan (DAN Świdnik)
    Mateusz Sośnicki (Semiramida Pułtusk)
  4. Jakub Grzywacz (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Kajetan Krysik (KS X FIGHT)
  6. Dawid Popień (KSW Police)
  7. Albert Podstawka (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
  1. Krystian Dolny (CSW Champion Lubawa)
  2. Julian Graboś (Beskid Dragon)
  3. Paweł Dąbrowski (DAN Świdnik)
    Remigiusz Czeponis (KSW SEKRET Gorzów Wlkp.)
  4. Jakub Piotrowicz (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg
  1. Mikołaj Wyrwisz (DAN Świdnik)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
  1. Klara Piętak (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Zuzanna Buzderewicz (Beskid Dragon)
  3. Kinga Nowińska (CSW Champion Lubawa)
    Martyna Czerepińska (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
  1. Emilia Szalak (DAN Świdnik)
  2. Katarzyna Rosłon (Klub Sportowy NADSTAL)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
  1. Zuzanna Kalbarczyk (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  2. Aleksandra Siegoczyńska (KS X FIGHT)
  3. Karolina Matejek (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
    Julia Armatyńska (KLUB SPORTOWY ORIENT)
  4. Karolina Grabowska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
  1. Oliwia Rucińska (CSW Champion Lubawa)
  2. Eliza Głuchowska (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
  3. Anna Nosal (Gladiator Binczarowa)
    Oliwia Gorgol (KSW Police)
  4. Zofia Radke (CSW Champion Lubawa)
point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
  1. Martyna Moczulska (KSW Police)
  2. Emilia Zajdel (Beskid Dragon)
  3. Marta Pawlikowska (Policyjne Towarzystwo Sportowe)
    Klaudia Jakielska (Zamek Kurzętnik)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski w kat. Kadet Starszy chłopcy (podsumowanie dwóch formuł)
OSKAR ZAWIŚLAK-(Klub Taekwon-do Tradycyjnego)
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski w kat. Kadet Starszy dziewczyny (podsumowanie dwóch formuł)
OLIWIA LUŹNIEWSKA-(CSW Champion Lubawa)
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski w kat. Kadet Młodszy chłopcy (podsumowanie dwóch formuł)
KLAUDIUSZ ŚWISTULSKI-(KS X FIGHT Piaseczno)
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski w kat. Kadet Młodszy dziewczyny (podsumowanie dwóch formuł)
OLIWIA RUCIŃSKA-(CSW Champion Lubawa)
Najlepszy klub
CSW Champion Lubawa
Skład sędziowski
Sędzia główny - RYSZARD ZAWISTOWSKI
Sędzia sekretarz - Jarosław Sułkowski
PLANSZA A
Kierownik Planszy - Janusz Wielgosz
Cecylia Pudlicka
Rafał Bałachowski
Józef Mazurek
Mieczysław Dzięcioł
Mirosław Kutyła

PLANSZA B
Kierownik Planszy - Waldemar Hajducki
Dariusz Matusik
Krzysztof Kacperski
Marcin Wrzosek
Sławomir Półtorak
Krzysztof Kuca
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL