Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców K1 RULES - Głogów

04.04.2014
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / +91kg
  1. Marcin Bodnar (Fight Vclub Zielona Góra)
  2. Patryk Kamiński (GKS Champion Gdańsk)
  3. Tomasz Cierachowski (Fight Vclub Zielona Góra)
    Maciej Medyński (Fight Academy Stargard)
  4. Artur Trusiak (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelc)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -91kg
  1. Paweł Krzyżanowski (SMOK Toruń)
  2. Maciej Bobrowski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Mateusz Urbanowicz (Klub Sportów Walki Pro Fight)
    Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)
  4. Bruno Błaszak (Legion Głogów)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -86kg
  1. Jakub Bartnik (KS X FIGHT)
  2. Paweł Bielic (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  3. Michał Piechowski (SMOK Toruń)
    Maciej Gwizdała (Golden Dragon Bydgoszcz)
  4. Łukasz Radosz (Stowarzyszenie Kohorta Poznań)
  5. Lucjan Przykuta (Fight Vclub Zielona Góra)
  6. Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
  7. Adam Ratajski (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -81kg
  1. Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
  2. Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)
  3. Bartłomiej Frączek (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
    Bartosz Kołodziejczak (Stowarzyszenie Kohorta Poznań)
  4. Damian Krok (AZS Politechnika Warszawska)
  5. Dawid Kaczyński (Human Białystok)
  6. Adam Chlebiński (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  7. Łukasz Szala (Legion Głogów)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -75kg
  1. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
  2. Michal Ronkiewicz (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  3. Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa)
    Karol Jankowski (Hunter Gym)
  4. Łukasz Trela (Fight Vclub Zielona Góra)
  5. Damian Strzecha (Victoria Szydłowiec)
  6. Mateusz Kosturek (KS OYAMA Rzeszów)
  7. Krzysztof Jakubiak (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -71kg
  1. Marcin Marciszewski (TKKF Siedlce)
  2. Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym)
  3. Adam Molędys (Palestra Warszawa)
    Maciej Łakomski (Legion Głogów)
  4. Jakub Mikoszek (Paco Team Katowice)
  5. Radosław Parszewski (Palestra Warszawa)
  6. Artur Baradyn (Human Białystok)
  7. Eryk Rapa (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -67kg
  1. Adam Piastowski (KS FUX Zabrze)
  2. Marcin Kret (UKS Puncher Wrocław)
  3. Robert Szymański (Center Team Odolanów)
    Patryk Listwan (Legion Głogów)
  4. Tomasz Karpiński (Legion Głogów)
  5. Tomasz Walkowiak (Hunter Gym)
  6. Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)
  7. Marcin Stopka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
  1. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Adrian Krauzowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
    Dominik Tomica (Absortio Gym Rybnik)
  4. Grzegorz Jelinowski (Hunter Gym)
  5. Rafał Cieśliński (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  6. Bartłomiej Kużniar (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  7. Kamil Urbański (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -60kg
  1. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
  2. Marcin Maleszewski (Absortio Gym Rybnik)
  3. Tomasz Przekurat (Golden Dragon Bydgoszcz)
    Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Przemysław Świerszcz (Armia Polkowice)
  5. Michał Domin (OCTAGON Team)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -57kg
  1. Jacek Bochanysz (Legion Głogów)
  2. Michal Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Paweł Fiedorczuk (AZS Politechnika Warszawska)
K1 Rules / Mlodziezowcy [m] / -54kg
  1. Krzysztof Wójcik (Legion Głogów)
  2. Jarek Janisio (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
K1 Rules / Mlodziezowcy [k] / -70kg
  1. Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
  2. Ewa Reszel (Hunter Gym)
  3. Izabela Żytkowicz (Halny Nowy Sącz)
K1 Rules / Mlodziezowcy [k] / -65kg
  1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Rogala Weronika (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
K1 Rules / Mlodziezowcy [k] / -60kg
  1. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym)
  2. Agata Kowalska (Paco Team Katowice)
  3. Natalia Kukieła (Hunter Gym)
    Angelika Suchocka (UKS Maximus Ełk)
K1 Rules / Mlodziezowcy [k] / -56kg
  1. Monika Witkowska (Paco Team Katowice)
  2. Elżbieta Gerc (KO Team Otwock)
  3. Joanna Kłak (Legion Głogów)
K1 Rules / Mlodziezowcy [k] / -52kg
  1. Magdalena Kasprzyk (OCTAGON Team)
  2. Adrianna Żarnowiecka (Palestra Warszawa)
K1 Rules / Mlodziezowcy [k] / -48kg
  1. Małgorzata Choma (MKS Mechanik Włodawa)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg
  1. Michał Bobrowski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Denis Labryga (Legion Głogów)
  2. Rafał Gajewczyk (UKS Maximus Ełk)
  3. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Damian Pelc (Fight Academy Stargard)
  3. Kamil Kurzydło (OCTAGON Team)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Jacek Miszta (Dragon Starachowice)
  2. Mateusz Chabowski (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Ernest Sarafin (KSW SPARTAKUS Świdwin)
    Len Kirył (Palestra Warszawa)
  4. Arkadiusz Korybski (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  5. Karol Siwonia (OCTAGON Team)
  6. Radosław Szpojda (Hunter Gym)
  7. Maciej Hamoud (UKS Puncher Wrocław)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Mateusz Kowalski (GKS Champion Gdańsk)
  2. Przemysław Witkowski (Paco Team Katowice)
  3. Sebastian Stankiewicz (Hunter Gym)
    Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
  4. Przemysław Pawlak (Halny Nowy Sącz)
  5. Maciej Drajer (KSW Szczecinek)
  6. Michal Michalak (Klub Sportów Walki Pro Fight)
  7. Arkadiusz Urbańczyk (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Dawid Pawlak (Scorpion Krępice)
  2. Bartosz Zając (Halny Nowy Sącz)
  3. Karol Żurowski (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
    Miłosz Fluder (Center Team Odolanów)
  4. Bartosz Szachta (SMOK Toruń)
  5. Michał Krupa (Legion Głogów)
  6. Adam Haraf (KSW Szczecinek)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Marcin Borecki (Palestra Warszawa)
  2. Fabio Di lalla (Armia Polkowice)
  3. Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
    Jakub Sikorski (Palestra Warszawa)
  4. Maciej Krawcewicz (UKS WILK GRAJEWO)
  5. Wojciech Gendas (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  6. Marcin Frąszczak (Center Team Odolanów)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Radosław Jeleniewicz (Legion Głogów)
  2. Krzysztof Kucharzyk (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Patryk Kosturek (KS OYAMA Rzeszów)
    Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
  4. Łukasz Jendrych (Palestra Warszawa)
  5. Łukasz Kaczmarek (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelc)
  6. Kacper Woźniakiewicz (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  7. Adam Banaś (Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelc)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Rafał Sitek (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Adrian Banaś (Halny Nowy Sącz)
    Jarosław Kiełbasa (Halny Nowy Sącz)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg
  1. Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -51kg
  1. Dariusz Wasilewski (Halny Nowy Sącz)
  2. Adam Łyżwa (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg
  1. Kamila Gębska (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  2. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg
  1. Martyna Dzięciołowska (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Paulina Ziółkowska (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg
  1. Aneta Kaczmarczyk (KO Team Otwock)
  2. Ewa Kauch (Armia Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Dominika Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Joanna Socha (KS Czerwony SMOK Poznań)
  3. Karolina Rychlicka (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg
  1. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
  2. Angelika Skoczeń (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg
  1. Joanna Rybińska (Legion Głogów)
  2. Angelika Białoszewska (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  3. Patrycja Pamuła (Kokoro Grudziądzki Klub Kyokushin-kan Karate-do)
    Dagmara Wojtun (Legion Głogów)
  4. Sandra Szczepanowska (TKKF Siedlce)
  5. Dorota Zygmunt (Halny Nowy Sącz)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg
  1. Edyta Mężyk (Klub Sportowy Cross Fight Radom)
  2. Olimpia Podolska (GKS Champion Gdańsk)
  3. Beata Rusiecka (MKS Mechanik Włodawa)
    Dominika Kaczmarek (Alien Kick Łódź)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg
  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Przemysław Wojcieszak (Victoria Szydłowiec)
  3. Dominik Bala (Legion Głogów)
    Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  4. Mateusz Suszkowski (WKKK HUSARIA WIERUSZÓW)
  5. Erwin Winogrodzki (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Bartek Buczma (Fight Academy Stargard)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Kuba Górny (Hunter Gym)
  2. Cyprian Miedziocha (KS Wielkopolanin Poznań)
  3. Miłosz Tymuła (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Kacper Muszynski (Armia Polkowice)
  2. Tomek Matysiak (Armia Polkowice)
  3. Konrad Delekta (Legion Głogów)
    Patryk Kozera (KSW SPARTAKUS Świdwin)
  4. Patryk Borzykowski (KS Czerwony SMOK Poznań)
  5. Filip Nowak (KS Czerwony SMOK Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
  1. Jakub Kozera (Scorpion Krępice)
  2. Bartosz Skonieczka (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Wojciech Kazieczko (Gwardia Zielona Góra)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  1. Denis Załęcki (SMOK Toruń)
  2. Damian Piskorz (Hunter Gym)
  3. Bartek Glinski (Armia Polkowice)
    Tomasz Broton (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  4. Patryk Dudkiewicz (OCTAGON Team)
  5. Artur Miłachowski (Victoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
  1. Ernest Kisiel (Dragon Starachowice)
  2. Dawid Klonowski (UKS WILK GRAJEWO)
  3. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
    Michał Rosa (KSW SPARTAKUS Świdwin)
  4. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  5. Maciej Szczepaniak (Halny Nowy Sącz)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
  1. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
  2. Patryk Biernat (OCTAGON Team)
  3. Damian Bartmański (Legion Głogów)
    Piotr Kruszyński (SMOK Toruń)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg
  1. Damian Borowiec (SMOK Toruń)
  2. Michał Pomiecinski (Towarzysztwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  3. Kornel Jaśkiewicz (Victoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
  1. R Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Robert Siebyła (Dragon Starachowice)
  3. Dominik Nowa (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg
  1. Magdalena Nowicka (KS Wielkopolanin Poznań)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
  1. Julianna Musiał (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)
  2. Joanna Mazurek (Dragon Starachowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -56kg
  1. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  2. Magdalena Rakowska (KSW SPARTAKUS Świdwin)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg
  1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Kinga Mikołajczuk (TKKF Siedlce)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)

Najlepsi zawodnicy
Najlepszy zawodnik – Junior Młodszy – Damian Borowiec – Smok Toruń
Najlepsza zawodniczka – Juniorka Młodsza – Ewa Pietrzykowska – OKSW Ostrowiec Św.
Najlepszy zawodnik – Junior Starszy – Dawid Pawlak – Skorpion Krępice
Najlepsza zawodniczka – Juniorka Starsza – Joanna Rybińska – Legion Głogów
Najlepszy zawodnik – Młodzieżowiec – Piotr Rogosz – Skorpion Krępice
Najlepsza zawodniczka – Młodzieżowiec – Aleksandra Piasecka – Hunter Gym
Najlepszy zawodnik Klubu Legion Głogów – Radosław Jeleniewicz
Najlepszy zawodniczka Klubu Legion Głogów – Joanna Rybińska
Najlepszy klub
Legion Głogów
Skład sędziowski
Sędzia główny – ALBIN PUDLICKI
Sędzia punktowy i sekretarz - Jarosław Sułkowski
RING 1
Kierownik ringu – Cecylia Pudlicka
Rafał Bałachowski
Jerzy Bassa
Adrian Kramarczyk
RING 2
Kierownik ringu - Waldemar Hajducki
Mirosław Kutyła
Mateusz Łyszczek
Jerzy Radomski
RING3
Kierownik ringu – Krzysztof Kacperski
Beata Sękowska
Maciej Kacperski
Marcin Majewski
Józef Mazurek

Delegat PZKB -Gerard Ździarski
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL